testleri yapmak ya da yapmamak :( beklemek ne kadar zor yaa

canım tavsiyen için çok teşekkür ederimm :) uyucam tavsiyene gün aşırıı yoksa spermler hem az hemde kuvetsiz oluyo

valla bana dr öyle demişti...birde sabah saatlerinde daha aktif olurlarmış:))) yani sabah daha iyi ilişki için...ayyy güzin abla gibi hissettim kendimi

valla bana dr öyle demişti...birde sabah saatlerinde daha aktif olurlarmış:))) yani sabah daha iyi ilişki için...ayyy güzin abla gibi hissettim kendimi

ilk kez bu ay tam ovulasyonda çift çizgiyi gördüğüm günün ertesi sabah halvet ettik
sabah dediğim sabahın köründe
ama yok yine ümitli değilim

canım bana da yardımcı olurmusunuz kremle ilişkiye gırebılıyorum ben hamıle olmam ımkansızmı bu sekılde haamıle kalan varmı haberınız varmı lutfen bı cvp

benim adet düzensizliğim var ama kızlığımdan beri hiç düzene girmedi doktora gittim oltrasona soktu hiç bişeyin yok dedi folik asit verdi geçen ay ama 2 aydır adet olmuyorum geçen ay test yaptım çıkmadı acaba diorum kalmış olabilirmiyim 2 ay adet olmadım ama

Bir daha günüm geçmeden test yapmayacağım çok üzülüyorummmm

kızlar belime ağrı gelio arada sanki kırmızılar gelio gibi

neyse bekleyelim görelim. bu ay da kırmızı kart mı gelio bana

offf offff o kırmızılarııı zatennn hiçç sewmezdimm 1-2 aydır hiçç sewmiyorum benimde belim çoook ağrıyo iki gündür karnım ve kasıklarımda ama hasta olmama daha 8-9 gün varr bunlar ne belirtisi ayırt edemiyorum artık yaaa

ilk kez bu ay tam ovulasyonda çift çizgiyi gördüğüm günün ertesi sabah halvet ettik

ümitsiz olma canım ya..seni biliyorum diğer topikten prolaktinden muzdaripsin ama takılma.bak olmasa benim olmazdı...bu arada dereotu prolaktini yükseltiyormuşi..aklında olsun

bu ay olmadı öbür ay elbelt rabbim vericek çok takma kafana nolur bi gün o çift çizgi çıktığında kendine kızıcaksın neden bu kadar stres yaptım die

ağrı ara ara gidip gelio şimdide gitti hala başlamadı yani..

haklısın canım en azından her ay düzenli ovulasyonum gerçekleşio ve adetim oluyo buna da şükür bu ay olmadı öteki öteki öteki...İNşallah çok bekletmez bizleri allahım..çok teşekkürler güzel sözlerin için..inşallah tez zamanda hamiş kalasın
bu arada test yapmamak tabi ki
artık sıkıldım tek çizgilerden
heyecan falan da kalmadı
kuzu kuzu reglimi bekliyorum ben bu ay
bende erken test yapmamaya kararlıyım bundan böyle.en iyisi

ah canım ya daha çok yenisin 1,5 yıldır bebiş istiyoruz ama olmuyorrrrrrrrrrrrrrrrr beklemeyide öğreniyor insan şimdiden sakın stres yapma sakın....klomen kullandım 3 ay rahim filmi çekindim bekarken doktora gitmeyen ben kadın doğumcudan çıkmaz olmuştum ama bunada şükür ne diyelim...hayırlısı olsun canım rabbim sanada banada bütün isteyenlerede versin inşallah.........

ümitsiz olma canım ya..seni biliyorum diğer topikten prolaktinden muzdaripsin ama takılma.bak olmasa benim olmazdı...bu arada dereotu prolaktini yükseltiyormuşi..aklında olsun

canım sanırım prolaktin sorununu hallettim
bu ay yükselmedi gibi
dostinex kullandım 2buçuk tane, sonrasında da düşük kalsın diye hayıt hapını içiyorum
göğüslerim şişip acımadı diğer aylar gibi sanırım yükselmedi
tsh da 3e düşmüş
demir eksikliğim dışında bu ay sorunum yok gibi ama
nedense ümitli ve hevesli değilim

Amiiin canım inş hepimiz tez zamanda hamiş kalırız :)

çok sevindim prolaktini hallettiğine..
bak herşey düzeliyor sen yeterki ümitli ol herşey olurr..geçen gece aklıma sen geldin. Rabbim tüm isteyenlerede versin diye dua ediyorum her gece...ama direk aklıma sen geldin...

ferdat kader arkadaşım kız hep rastlıyorum sana:)inş bu sefer bebişin tutunmuştur canım

çok sevindim prolaktini hallettiğine..
bak herşey düzeliyor sen yeterki ümitli ol herşey olurr..geçen gece aklıma sen geldin. Rabbim tüm isteyenlerede versin diye dua ediyorum her gece...ama direk aklıma sen geldin...

çok sağol canım, çok iyisiniz gerçekten
hallettim denemez ama bu ay sanırım bana sorun çıkarmıcak (inşallah)
ümitle devam edicem denemeye tabi
bugün karar verdik nisana kadar denicez nisanda rahim filmi klomen falan ne gerekirse yapıcam artık

evet bende neftet ediyorummmm...

adet belirtileriyle hamilelik belirtileri benzermiş ..ama senin adetine daha çok var inşallah seninkiler hamilelik belirtisidir tatlım..bendekiler adet belirtisi gibi ama yokladı gitti az önce..gelmesin gelmesinn bu ay beni rahat bıraksın

güzin ablamızın sen bizim biliosun yaşadın bizede anlatıosunn bilgilendiriosun biziii çok sağol canım tşkler :)

ewtt sizleri dinledikçe anlıyorumm ben ne kadar sabırsızımmm yaa 8-9 gün bekleyemiyorumm illede en erken ne zaman ne zaman diyee kendimiii fitilliyorum benimde kesin bi gözükmem lazım doktora bide iltahaplanma var idrar yollarımda oda hamile kalmada sıkıntı oluyomuş galiba yaa .... ALLAH HEPİMİZE NASİP EDER İNŞ YAA

Bide yarın test yapıyorum hamile olduğumu öğreniyomuyum alaaaahhhhhhhhhhh tutabilene aşk olsun yaaaa:):)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…