testleri yapmak ya da yapmamak :( beklemek ne kadar zor yaa

qoSde

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Ekim 2011
1.025
0
Sat tarihinden bat tarihine kadar geçen süre sanki yıllar gibi geçmek bilmio günler yaaa en erken nasıl anlarım diye kafayı yicem offf :2:

ben bata 3 gün kala öğrendim sonucu canım, erken ama çıkıyo bazen.

ben bata 3 gün kala öğrendim sonucu canım, erken ama çıkıyo bazen.

gerçektenmi canım ya bende onu merak ediyorum aslında ben 10-11gibi hasta olmam lazım ama 7sinde hastaneye gidicem gitttiğim de kan testi yaptırsammı ki çıkarmı acaba:18:

8-9 gün var canım yaa

hmmm az kalmış..bir hafta kala yaptır kan testini bence...ilişkiden 12 gün sonra çıkıyor diyorlar.ben adetime 3 gün kala yaptırmıştım..beklemenin ne denli zor olduğunu bilirim.eşime şu 15 gün beni uyutun adet olacağım gün uyandırın derdim:)) sen ne kadardır istiyosun??

Son düzenleme:
benimde 10 gün var daha geçmiyor dedigin gibi evde şuanda 3 tane gebelik testi var acaip yapasım var ama yapmıycam çıkmazki.. adetime son 2-3 kala yaparım bitane bide eger adet olmaz gecerse bitane daha yapcam umaırm bebek vardır

yaa ben aslında çok daha yeniyim yeni ewliyim 4 aylık ama eşim çok istiyoo o öyle olunca bende çok istiyo buldum bi anda kendimi bide insan hemen olcak sanıyo geçen ay olmadı bu ay bakalım kısmet yaa ayın 7 sinde hastaneye gidicem gitmişken yaptırıyım 2 gündür kasıklarım ve karnım çok ağrıo normal mi acaba yaaa

bu arada çok güzek söyledin yaa keşke o güne kadar uyutsalar normalde hiçç bilmezdim bekleemenin zor olduğunu çook zor beklemek yaaa

gerçektenmi canım ya bende onu merak ediyorum aslında ben 10-11gibi hasta olmam lazım ama 7sinde hastaneye gidicem gitttiğim de kan testi yaptırsammı ki çıkarmı acaba:18:

çıkabilir canım ya, ben 3 gün kala evde test yaptım silik çizgi çıktı gittikçe belirginleşti, ertesi günde kan testi yaptım ve pozitifti, hayırlısı olsun tatlım.

10 gün kala çıkması biraz zor canım 1 hafta daha bekle bence.

10 gün kala çıkması biraz zor canım 1 hafta daha bekle bence.

aynen öyle canım yaa çok ii anlıorum seni geçmio zaman bi türlü burda bizim gibi bir sürü kişi var ve konuşmak çok ii geliyo bana.Ben geçen ay öyleydimm durup durup test yapıyodum çıkmayıncada nasıl üzülüodum. Umarımm hamilesindir we çok güzel bi bebeğin olur ... :)

çıkabilir canım ya, ben 3 gün kala evde test yaptım silik çizgi çıktı gittikçe belirginleşti, ertesi günde kan testi yaptım ve pozitifti, hayırlısı olsun tatlım.

ewt canım yaa hayırlısı olur inşallah ... :) sen şimdi hamilemisin , bebek doğdumu yoksa :)

sorma canım yaaa bende aynı dertteyim..benim adetlerm 29-33-29-33 günn diye gidiyor..bu ay 33.gün de olmalıyım eğer hamile değilsem oda yarınnnnnnnnn...ben günleri karıştırıp 29.gün de olacağım diyerek 2 gün kala test yaptım dayanamayım tek çizgi çıktı

yani doğru adet tarihimden 5 gün önce yapmış oldum kızlar yanlış çıkma ihtimali olabilir değil mi

yarın adet günüm inşallah olmam...

inşallah hamileyizdir gosdecim...

canım idrar testlerine hiç güven olmuyomuş zaten ya olsada yok bile gösterebilio... İdrar testi en ii sonucu adetinden 10gün geçince veriyomuş. Ondan erken daha hemen üzülme ... O üzüntüyü biliyorum ne kadar kötü olduğunu ...:2:

Umarım hasta olmazsın canım senin için dua edicem...
inşallah hamilesindir canımm :)

Slm arkadaşlar ben yeni katıldım hayırlı olsun canım bebeğin bende hamile kalmak istiyorum 67aylık ewliyim adetlerim çok düzensiz kızlığımdada düzensizdi doktora gittim hiç bi sorunun yok dedi folik asit verdi 2 ay oldu hastalanmadım ama 4 gündür kasıklarımda bide genital bölgemde ağrı var sizce nedir bu yardım edin lütfen

Slm arkadaşlar ben yeni katıldım hayırlı olsun canım bebeğin bende hamile kalmak istiyorum 67aylık ewliyim adetlerim çok düzensiz kızlığımdada düzensizdi doktora gittim hiç bi sorunun yok dedi folik asit verdi 2 ay oldu hastalanmadım ama 4 gündür kasıklarımda bide genital bölgemde ağrı var sizce nedir bu yardım edin lütfen

çok teşekkür ederim canım...

inşallah hepimiz hamile oluruz bu ayyy...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…