testleri yapmak ya da yapmamak :( beklemek ne kadar zor yaa

çok sağol canım, çok iyisiniz gerçekten
hallettim denemez ama bu ay sanırım bana sorun çıkarmıcak (inşallah)
ümitle devam edicem denemeye tabi
bugün karar verdik nisana kadar denicez nisanda rahim filmi klomen falan ne gerekirse yapıcam artık

hadi hayırlısı bakalım...
geçen gün evdeki bütün klomenleri çöpe attım.baktıkça hatırlayıp çektiklerimi üzülüyordum çünkü iyimi yaptım kötümü bilemedim ama

Moral bozmak yok kızlar pozitif düşünelim ki pozitif olsun demi

geçen gün evdeki bütün klomenleri çöpe attım.baktıkça hatırlayıp çektiklerimi üzülüyordum çünkü iyimi yaptım kötümü bilemedim ama

nasıl sıkıntılı süreçlerden geçtiğini tahmin edebiliyorum
Allah kimseyi fazla bekletmesin inşallah
bigün olacağını bilsem beklemek daha kolay olurdu belki ama daha önce hiç gebelik yaşamadım
hamile kalıp kalamadığımı bile bilmiyorum

nasıl sıkıntılı süreçlerden geçtiğini tahmin edebiliyorum
Allah kimseyi fazla bekletmesin inşallah
bigün olacağını bilsem beklemek daha kolay olurdu belki ama daha önce hiç gebelik yaşamadım
hamile kalıp kalamadığımı bile bilmiyorum

evet bende neftet ediyorummmm...

Adet belirtileriyle hamilelik belirtileri benzermiş ..ama senin adetine daha çok var inşallah seninkiler hamilelik belirtisidir tatlım.:KK49::KK49::KK49:.bendekiler adet belirtisi gibi ama yokladı gitti az önce..gelmesin gelmesinn bu ay beni rahat bıraksın:KK47::KK47::KK47:

canım inşallah gelmez bu ay yaa ... Onun yerine çok tatlı bi bebek gelir ... Dualarım sizlerle kızlar :)

Moral bozmak yok kızlar pozitif düşünelim ki pozitif olsun demi GÜLÜMSİYCEZ AMA İÇTEN :KK3:

Bide yarın test yapıyorum hamile olduğumu öğreniyomuyum alaaaahhhhhhhhhhh tutabilene aşk olsun yaaaa:):):KK52:
ay hadi inşallahhhhhhhhhhh:KK34::KK34::KK34::KK34::KK34::KK34:
canım inşallah gelmez bu ay yaa ... Onun yerine çok tatlı bi bebek gelir ... Dualarım sizlerle kızlar :)
:KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71:
Moral bozmak yok kızlar pozitif düşünelim ki pozitif olsun demi GÜLÜMSİYCEZ AMA İÇTEN :KK3:

haklısınnn moralimizi bozmamalıyız aslında..tek çizgi ya da kırmızıları görünce insan anlık üzülüyorrr ama her ayy yepyeni umutlar tekrar başlıyor moral bozmk yokkkk..:KK71::KK71::KK71::KK71:

ay hadi inşallahhhhhhhhhhh:KK34::KK34::KK34::KK34::KK34::KK34:

:KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71:

haklısınnn moralimizi bozmamalıyız aslında..tek çizgi ya da kırmızıları görünce insan anlık üzülüyorrr ama her ayy yepyeni umutlar tekrar başlıyor moral bozmk yokkkk..:KK71::KK71::KK71::KK71:

kızlar kırmızıları görünce üzülüp ağlamak yok...yoksa bir dahaki aya hamile kalınca, sevinç gözyaşları dökmek için gözyaşınız kalmaz

Ewt ewt aslında anlıkkk o an için üzlüyorum mahfoluyorumm sonraaa hopa tekrar ovulasyon hesaplaaa tekrarr başaa sarrr :d:d

ama kimse bana cvp vermıyo aglıcam cıkmazdayım ya

krem spermleri öldürür
bebek yağı ve tükürükte
ayrıca diğer kayganlaştırıcılarda öldürür...ferdatında dediği gibi preesed kullan.
hamile kalmazsın bu ay bence hiç kalan duymadım kremle ben

Eğer yarın hamile kaldığımı öğrenirsem kızlar kesin sitreten olmuyodu 2 aydır siters yapmıyodum taki 4 gün öncesine kadar ağrılarım başlayana kadar yani çünkü hiç bi sorunun yok dedi doktor sitres yapma demişti eğer hamileysem siters yapmadığımdandır bunuda kanıtlamış oluruz

kızlar kırmızıları görünce üzülüp ağlamak yok...yoksa bir dahaki aya hamile kalınca, sevinç gözyaşları dökmek için gözyaşınız kalmaz

ayyy canımmm yaaaa nasıl güzel moral veriosunnn öyleee :):)

krem spermleri öldürür
bebek yağı ve tükürükte
ayrıca diğer kayganlaştırıcılarda öldürür...ferdatında dediği gibi preesed kullan.
Hamile kalmazsın bu ay bence hiç kalan duymadım kremle ben

binde bir kalan vardır canım allah bilir inş kalmışsındır ama kalmamışsanda krem kullanma artık

X