testleri yapmak ya da yapmamak :( beklemek ne kadar zor yaa

sonucunu bize de bildir hemi canım eve geldiğimde hemen okucam merak ederim..güzel haberler alırsın inşallah..

ayyy canımmm yaaaa nasıl güzel moral veriosunnn öyleee :):)

öyle ama canım ben öğrenince salya sümük ağlamıştım
o gazla drumu aradım ben hamileyiiiim dedim.o da neredeyse ağlayacaktı canım drum
eşimi zaten aramıştım annemi ablamı ..kim aklıma geldiyse ağlaya ağlaya aramıştım

umarım güzel haberler verirsin canım bize :)

Kızlar hamile kalan olursa burada bizlerle paylaşsın moral olalım birbirimize

ayyy canım yhaaa hayal bile edemiyorum ne kadar güzel bi duygudur kim bilirrr allahım isteyen herkese nasip etsinnn :)

Bide kızlar mesela 2009 2010da yazan arkadaşlar var onlarınkinleri okuyorum bazen hepsininde çocukları olmuş nerseyse bundan 1 sene sonrada biizmkinleri okuyup ne güzel hepsi çocuk sahibi olmuş diyenler olucak buna eminim :)

ne güzel yaaa.hayal ettim de ne güzel bi an..

inşallah isteyen herkes yaşar bu duyguyu..:26:

ne güzel yaaa.hayal ettim de ne güzel bi an..

inşallah isteyen herkes yaşar bu duyguyu..:26:

amiiin canım.hamilelerin duası kabul olurmuş ya bende size dua edicem.inşallah Rabbim tez zamanda sizide bir evlatla müjdeler...umarım benim kadar çok beklemzsiniz hepiniz böyle olursunuz

yarın görüşürüz kızlarrr ben kaçıyorum...yarın geldiğimde bolll güzel haber almak dileğiyleee..iyi geceler

amiiin canım.hamilelerin duası kabul olurmuş ya bende size dua edicem.inşallah Rabbim tez zamanda sizide bir evlatla müjdeler...umarım benim kadar çok beklemzsiniz hepiniz böyle olursunuz

amin canım
bugün meryem suresine başladım
41 gün okunacakmış
inanarak okuyorum inşallah faydasını görürüm

iyi geceler kızlar bana müsade

aynen bende de canım belim ağrıyor hala ara ara..batım bugün gelen yok şimdilik..inşallah gelmez...:44::44:

aynen bende de canım belim ağrıyor hala ara ara..batım bugün gelen yok şimdilik..inşallah gelmez...:44::44:

inşallah gelmez canım ssenin bat tarihin ne zamandı benimde belim ve kasıklarım çok agrıyo ama daha bata 8 gn var canım yha

canım benim sat 1 eylül

bat 3 ekim yani bugünnnn...:26::26:

seninde bir hafta kalmış inşallah bebişin tutunur canım...ya bu bel ağrısı insanı çokkk yanıltıyor..hem hamilelik hem adet belirtisi oluyormuş kendileriii inşallah bizdeki hamilelik içindir..

ayyy çok heycanlı canımm yaaa inşş seninkiii hamilelik belirtisidirrr umarım hasta olmazsın çok heycanlandım yhaaa :)
benimkine daha var beklemek vallahi bi ömür gibi

ayyy çok heycanlı canımm yaaa inşş seninkiii hamilelik belirtisidirrr umarım hasta olmazsın çok heycanlandım yhaaa :)

inşallah canım gerçektende son günler geçmek bilmiyor..bende heyecanlanıyorumm..

bat 11 ekim heralde
öyleyse aynımış
senin ilk aylar heyecanı olsa gerek
bende acayip bi rahatlık var nasılsa yine olmamıştır diye
meditasyon yapıyor gibiyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…