Testime bakar mısınız

Kan vermeye gittim doktor testlere bakıp yok negatif dedi gelirken bi tane daha aldım yaptım
Doktor testlere bakıp nasıl yok der bir göz bölümüne uğrasa iyi eder.Biz burda varla yok arası kimlerin testini gördük kanda direk hamile çıktılar senin bariz çift gözüküyor kanda da çıkar inşallah ben sana kesin gözüyle bakıyorum dualarım senle inşallah güzel haberini alırız.Verdin mi yinede sen kanını verseydin.

Kanı zorla verdim çünkü troid ilacı kıllanıyorum gebelikte oranını artıracak doktor riske atmak istemedim bide eşimle ayrılma noktasına geldik biz çocuk için aylardır çok çabalıyorum bi umut olmuştu bunlar bana ama doktor öyle diyince çok kötü oldum

Allah razı olsun

Bizde çabalıyoruz eşimle her ay test yapıyorum inan tek çizgi görmektende sıkıldım silik bile çıkmıyor Allah isteyen herkese sabır versin.Ben güzel haber gelicek senden hissediyorum :)

Arkadaşlar merhaba regl olmama 5 gün var bugün test yaptım ilk beş dakikada çizgi çok silikti sonra yarım saatte falan böyle oldu

Eklentiler

• image.jpg
    130,1 KB · Görüntüleme: 39
Bizde çabalıyoruz eşimle her ay test yapıyorum inan tek çizgi görmektende sıkıldım silik bile çıkmıyor Allah isteyen herkese sabır versin.Ben güzel haber gelicek senden hissediyorum :)
Umarım en yakında Allahım senin de yüzünü güldürür bende aynı durumdayım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…