Tesettür Allah rızası için mi eş rızası için mi..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
16 senedir akliniz nerdeydi sizi kandirarak sizle evlenmis bir adam gercek dusuncelerini soyleyememis bile oyle karaktersiz resmen kandirmis sizi hala sozunu dinliyorsunuz acilmak degilde kandirilmak daha buyuk problem olmaliydi neden bunlari bastan kabul ettinizki o rest cektiyse sizde cekseydiniz

Acilmayin dikkat edin.Dini sohbetler dinleyin.Bol kiyafet giyin.Deve horgucu yapmayın.

Oncelikle ortada bir es olmadigi gibi bir sevgi de bir evlilik de yok. Arabin emrettigi bir bez parcasi icin "seni bosarim" diye sizi hicbir zaman sevmemis hicbir zaman deger vermemistir. Siz onun icin bir malsiniz. Bunu anlayip ozgurlesebilir, ya da hayatinizin sonuna kadar araplara tapan birinin mali olmaya devam edebilirsiniz

Maalesef bazilarinin bu dediklerinizi farketmesi 20 yil alabiliyor

16 sene nasıl bu şekilde yaşadınız? Düğün ertesi kabul etmeniz hata. Allah için yapılır bu işer. Annem de ablam ve bana zamanında bu konuda çok baskı yapmıştı. Kesinlikle kabul etmedik. Sonra da o bizi böyle kabul etti. Bu bir başkasının istemesi ile yapılabilecek birşey değil.

Sizi çok iyi anlıyorum bende annemin zoruyla kapanmıştım. Lise bitti kapanmak zorunda kaldım hiç dusuncemi sormadı bile sadece cehennemde yanmami istemiyormuş neyse konu ben değilim. Yani kapalılık Allah rızası için yapılır ama esinizde annemin yolundan gitmiş. Bilemiyorum bu konuda yorum yapmiyim ama açılınca etraf baya bır konuşuyor çok sorun yaşarsınız ( ben acilmadim bu arada alıştım kapaliliga seviyorum)

yok ben içgüdüsel olarak sordum ,
sevgilim beni böyle incitse, onunla sevişmek istemem.
bunu nasıl yapıyorlar onu merak ediyorum
Iste bunu normal,veya insani goren bir zihinle yetisiyorlar. Sonrasi da bu sekilde cop olup giden bir hayata donusuyor. Bizim cografyada kadinlar arap masallarina tapinmayi birakmadikca sonlari hep boyle olacak maalesef

insanların nasıl kolayca evlenebildiğini bu siteden öğrendim bu kadar önemli bir mesele bile evlenmeden önce konuşulmaz mı ? sizin açınızdan değil tabi eşiniz başta konuşup anlaşamazsanız evlenmezdiniz bu kadar basit. bu konu yüzünden yuva yıkılması bana da çok basit geldi ama bu basitliği tek siz yapmıyorsunuz tabi .

En başından kendine göre birini bulmaması zaten baştan iğrenç.
Kapalı biriyle bir hayat arzuluyor olabilir. O zaman zaten kapalı birini tercih etmeli. Bir kadının hayatını değiştirme haddini kendinde buluyor o koca erkek egosuyla. Pislik.
Ha kapalı akıp açılmazsan boşarım demiş ha açık akıp kapamış. İkisi arasında da fark yok.

Allah rızası için yapılır tabii ki eşiniz ne büyük yanlış yapmış yazık. Güzel bir durumdan sizi nefret ettirmiş.

Açık biriyle evlenip düğünün ertesi günü kapan diyen adam ahlaksızın dibidir
Bu evliliği devam ettirme hatasını siz yapmışsınız üstüne de iki çocuk
Bundan sonra düzeltmeniz zor, 16 yıl boyun eğip sonra ben özgürüm demek filmlerde oluyor, siz zaten psikolojik olarak yenilgiyi kabul etmişsiniz.

Zamanında kapanmayacaktınız
Hala açılabilirsiniz neden açılmayacakmışsınız ki
Laf söz olsun
Bana ağır geliyor yapamadım zaten kocamın zoruyla kapandım ve açıldım diyim herkese

Aslında olay açılmak ya da boşanmak değil
Sizin istemediğiniz bir şeyi kocanızın zorla yaptırması en büyük sorun o
Bu affedilir yutulur değil

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…