terlemekten bıktım

rose68

gül
Kayıtlı Üye
22 Mart 2010
16
0
arkadaşlar el ayak terlemesi için ets yi düşünüyorum ama tedirginim. şu sıralar tereson kullanıyorum 3 haftayı geçti ancak biraz kesildi çünkü benim aşırı .berbat bişey bu durum.bunu yaşayanlar yorumlarınızı bekliyorum lüttttttttfennnn.. :şakkıdı

aynı sorundan muzdaribiz..valla benim tereson bitmeye yaklaştı ama tam olarak geçmiş değil,sadece azalttı, ama yine terliyor yine terliyor ellerim,ayaklarıma kullanmadım zaten ellerimden sıra gelmedi :1ninca: çok berbat bi durum cidden,acayip bıktım napcaz, nasıl geçircez bilmiyorum :1no2:

ancak yazıyorum, bak sen gençsin canım ne çektiğini çok iyi anlıyorum, ben yıllarca böyle yaşadım psikolojim bozuldu. takmamaya çalıştım ama sosyal hayattan iyice soyutlandım neyse.klipsli etsyi çok düşünüyorum. kafayı yiycem değermi acaba diye sen canım çevrene anlatabiliyormusun bu durumunu ben hala çok utanıyorum malesefbilmiyorumkismile

aynen bende öyle maalesefki :1no2: ellerim terler mi diye aklımdan her geçirdiğimde terleme başlıyor,aklıma getirmemeye çalışıyorum ama bu kezde hiç olmuyor,bendede hakkaten kalmadı psikoloji falan,sinirlerim acayip bozuluyor,sinirden oturup ağlıyorum falan.ellerimi kaçırmaya çalışıyorum insanlardan,kimseyle tokalaşmamaya çalışıyorum,tokalaşmak zorunda kalınca utanıyorum falan :1no2: uf çok kötü yaa mafoldumben

bu ets yöntemini ailemle konustum,onlara tabi çok basit birşey gibi geliyor el terlemesi,ben sorun ediyomuşum,ne varmış onda,o da hastalıkmıymış,geçmesini istiyosam ilk başta kendi kafamdan silip atmalıymışım vs.vs o olmayacak gibide birde şey varmış elektrikli suda 1 ay boyunca sanırım her gün 45 dk tutuomuşsun 7-8 ay terlemiyormuş falan,onu konustum doktorla seninki psikolojik gerek yok dedi kaldı oda ama bi kez daha gitmeyi düşünüyorum ısrar edicem :1closedeyes:

şu el terlemeleri geçsin nolur yaa mafoldumben

canlarım bende aydı dertten muzdaribim kendimi bildim bileli ellerim ve ayaklarım çok terler ama şimdiye kadar hiç doktora gitmedim çünki ilaç kullanmay hiç sevmem
dr ne ilacı verirse versin bir iki kere kullanıp bırakacagımı biliyorum gerçekten çok zor bir durum ama şunu anladım piskojim sizden daha iyi sanırım ve aynı sıkıntıyla ugraşan biri loarak bukadar kafanıza takmayın ve kendinizi sosyal hayattan asla sakınmayaın böyle yaptıgınız sürece geçecekmi sanıyorsunuz tabiki hayır
bu yüzdeb bununla yaşaamyı ögrenmek lazım

ben yaz kış ayagıma çorap giyerim aslında giymeyi sevmem ama bu sefer yerde nekadar çer-çöp varsa ayagıma yapışıp kalıyor
tıgişinide pervanenin karşısına geçerek yapmaya çalışıyorum ellerim terlemesin diye
he bunlar çözümmü degil ve hayat bunlardan ibaretmi yoo onada hayır ama bunlar gibi çözümler bulmaya çalışıyorum bunula yaşamaya çalışıyorum Allah herkezin yardımcısı olsun

öyle ama bununda bi çaresi olmalı :çok üzgünüm: tersiz kupkuru günler geçirmeliyiz :Saruboceq: ben şahşen acayip takmış durumdayım kafama,birazda bu yüzden terleme artıyor sanırım kafamçokkarıştı ama bi dermanı olmalı yaaa mafoldumben

selaaammm foruma biyere bişiler yazdım ama nereye gitti...umarım burda çıkarırlar tekrar kısaca yazim netten ilhanakaslana ulaştım gittim çok ümit verici şeyler söyledi telide var ulaşabilirsin bide, iyontoforez yöntemivar onu denemeyi düşünüyorum editörler umarım bu konuyu gündeme alırlar lütfen alın aslında çok dertli olan var...:enbuyukkk:

bende onu düşünüyorum,yarın gidicez bakalım umarım olur eyvahedigeldismile ha ayriyeten birde psikiyatrada gidiyorum :1ninca: ailem tarafından psikolojimin bozulduğu onaylandı hem anlarmış belki o ter nie oluyor vs bilmiyorumkismile

selam arkadaşlar, el ve ayak terleme sorunu benim 17 yaşında kızımda aşırı derecede vardı ellerinin terlemesinden sebep derslerini yapamıyordu kalem tutmakta zorlanıyordu B12 vitamin eksikliğinden olabiliyor biliyorsunuz ve bir doz B12 vitamini kullandı daha yarısına geldiğinde terlemeleri kesildi şu anda tamamen diyebileceğimiz kadar bitmiş durumda çok çok azaldı yani, artık ilacı kullanmayı bıraktı bir aydan fazla zaman oldu kullanmıyor ve terlemede değişme artma olmadı..

CADIARZU mantıklı aslında ama doktorlar niye hiç böyle birşey söylemiyor acabaki,kan testi sonucuna falan bakıyolar ama hiç bunu söylemiyolar CADIARZU

çok kötü bir durum hatta tiksindirici kimseyle tokalaşmak istemiyorum uzanan eli geri çevirmekte çok ayıp doğru dürüst bir tedavi şekli yok mu bunun teknoloji buna da kolay bir çare bulsa neştersiz.kalıcı

CADIARZU mantıklı aslında ama doktorlar niye hiç böyle birşey söylemiyor acabaki,kan testi sonucuna falan bakıyolar ama hiç bunu söylemiyolar CADIARZU

bilmiyorum benim kızımın arkadaş tahliller sonucu doktor tavsiyesi ile kullanmaya başladı bende nasıl olsa vitamin bir iki hafta kullanmasında sakınca görmedim ama bizdede işe yaradı...:lepi:

çok kötü bir durum hatta tiksindirici kimseyle tokalaşmak istemiyorum uzanan eli geri çevirmekte çok ayıp doğru dürüst bir tedavi şekli yok mu bunun teknoloji buna da kolay bir çare bulsa neştersiz.kalıcı

ahh bencede yaa kesinlikle :1rolleyes:

bilmiyorum benim kızımın arkadaş tahliller sonucu doktor tavsiyesi ile kullanmaya başladı bende nasıl olsa vitamin bir iki hafta kullanmasında sakınca görmedim ama bizdede işe yaradı...:lepi:

ameliyattan ve diğer yöntemlerden çokta kolay,ah keşke geçirsee :1rolleyes:

kızlar geçen gün tv de bir doktor aşırı terleyen bölgelere botox yapılabiliceğini böylece ter miktarında azalma olucağını söyledi bazı kişilerde yan etkisi olarak baska bölgerin terleyebiliceğini söylemişti aklınızda bulunsun.

arkadaşlar 35 gündür teresonu kullanıyorum 25. günde ara verdim tekrar dün gece sürdüm elerimde biraz fayda etti sonrada ayaklarıma kullanıcam bakalım nolcakbilmiyorumkismilepsikolojim bozulmuştu ama şimdi iyi paylaşmakta çok iyi geliyor sizinleturkbayragihala kafamda klipsli ets var bunu yaşayanların hislerini öyle iyi anlıyorumki ben yıllarca istediklerimi yapamadım içimde çoooook ukteler kaldı şimdi yeniden bir umutla hayata bağlanmaya çalışıyorum sevgiler:hulya:

tereson koltukaltı için gerçekten işe yarıyor mu?almayı düşünüyorum hani işe yaramıyorsa boşuna heveslenmiyim:uhm:

tereson koltukaltı için gerçekten işe yarıyor mu?almayı düşünüyorum hani işe yaramıyorsa boşuna heveslenmiyim:uhm:

evet işe yaradığını söylüyolar zaten koltukaltı için daha etkiliymiş bir şişesi aylarca gidiyormuş ama bence çok gerekliyse kullanılmalı delikafadulden

arkadaşlar benim de koltukaltlarım aşırı terliyor. karlı kış günlerinde bile terliyor o derece yani.hatta sağ taraf daha çok terliyor ne gıcık bi durum. ben de gazetede bi doktorun uyarısına kulak verdim,baharat terlemede çok etkiliymiş.bi iki gündür baharat yemeyi kestim farketti gerçekten ama tam olarak kesmedi tabi :a015:

geçmiş olsun canım koltukaltı petleri varmış bende yeni öğrendim eczanlrde filan sormalı aslında yaz gelio bende alıcam bakalım neymiş:dance:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…