terlemekten bıktım

Şuan kaç yaşındasınız ve ne zamandan beridir var bu terleme şikayetiniz,anladığım kadarıyla sizde genel bir hiperhidroz rahatsızlığı var,yani bölgesel değil sizdeki terleme.kilo tetikliyor terlemeyi evet,76 kg nun biraz daha altına inmekte fayda var.
Aslında terleme sadece kronik rahatsızlıklara bağlı gelişmiyor,altta yatan farklı sebeplerde olabiliyor ama ne olduğunu her zaman tespit edemiyorlar,sempatik ,parasempatik sinir sistemimizin çalışma mekanizmasını etkileyen birşeyler oluyor ve biz böyle istemsiz terliyoruz

bölgesel terlemeler için topikal deo,krem vs kullanabiliyoruz belki ama genel terleme için dahili çözümler geliştirilmeli,aslında antikolinerjik ilaçlarlar var bunun için ama yan etkileri ciddi olabildiğinden önerilmiyor.

21 yaşındayım ve kendimi bildim bileli var bende bu lanet olası terleme evet haklısın daha fazla kilo vermem gerek, 65 kg olana kadar rejime devam

lutfen iyontoforez tedavisi yapin
ise mukemmel yariyor
zaman aliyor ama ise yariyor
evde bile kendiniz yapabiliyorsunuz pillerle
teryardim.webs.com
sitesi yrdim amacali bir site
bu konuda bilgi sahibi kisiler tarafindan anlatilmistir.

lutfen iyontoforez tedavisi yapin
ise mukemmel yariyor
zaman aliyor ama ise yariyor
evde bile kendiniz yapabiliyorsunuz pillerle
teryardim.webs.com
sitesi yrdim amacali bir site
bu konuda bilgi sahibi kisiler tarafindan anlatilmistir.

benim genel olarak terleme gibi bi sorunum var bu tedavi benim için bi çözüm değil malesef ama genede yardımın için sağol cnm

ağustos aylarında daha da berbat oluyor inanın sabahtan akşama kadar küveete kalası geliyor insanın bazen evimde sıcak su akmayabiliyor buz gibi suda ter sorununu çekmemek için yıkanıyorum yan ibuz gibi suya katlanıyorum ama nafile yine ter ter ter

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…