Terk edip gitti..

çok haklisiniz.. eğer ona tekrar donersem beni yine terk eder çünkü cebinde olduguma emin olur. kendimi degerli bulmam lazım.. özgüvenim kalmadı..
İnanın sizi çok iyi anlıyorum eski sevgilim narsistti ruh hastasıydı gerçekten beni özgüveni düşük birine dönüştürmüştü sürekli onu haklı görüyordum kendimi suçluyordum onsuz olamayacağımı düşünüyordum hatalı olduğu konuları benim hatalı olduğumu söyleyerek kendini aklıyordu inanın çok kötüydü sevinin kurtulduğunuza insan kendini giderken belli eder gerçek yüzü bu ileride daha kötü olacaktı belkide etrafımızda daha iyi insanlar var başka birini bulursunuz iyi bir çevre bulun inanın 15 yıllık evliliklerde bitiyor ama daha iyi birilerine rast gelip ömür geçiriyorlar üzülmeyin sıkmayın tatlı canınızı siz yalnız değilsiniz ümitsiz umutsuz özgüvensiz değilsiniz düşünceleriniz sizi yansıtmat emin olun siz iyi birisiniz güçlüsünüz toparlanacaksınız ve gururunuzu bi erkek için ayakları altına almayacaksınız :)

Yaşlar 19-20 ne aile tanışması ne sözü?

Ağır gelmiştir tüm bunlar, haksizda sayılmaz.

Ciddi birşey yaşamak istemiyordur ama bunlar birilerini eklemesine engel değil. Zannettiğinjz kadar güzel bir ilişkiye yaşamıyormuşsunuz demek ki.

Annenizin mesaj atması yanlış.

Daha çok gencsin, geçee gider bugün.hissettiklerin

ayni beni anlatmissiniz.. onsuz nefes alamaz hale gelmiştim. Kavgalarda hatasini anlamıyordu o da.. Anca üstünden saatler gecince ve ben mesaj atmayınca özür diliyordu.. ama herseye rağmen çok güzel bir askta bizimki nasıl bu kadar çabuk unutabilir diye düşünüyorum.. Çok şey yaşadık çok..

hayatıma kendisi çok ciddi oldugunu, ben istediğim an evliliğe hazır oldugunu söyleyerek girdi. ben ne zamanki ona tamam dedim, sevdiğimi belli ettim, bu kez o kaçmaya başladı.

annesi istekliydi basta sonradan istememiş sanırım anlamadım..
Az önce ben ısrar ediyordum dediniz.
Kaldı ki onlar sizi ilk tanışmanızda beğenmiş ,sevmiş olabilir ama çocuklarında yarattığınız şu huzursuzluk ve 2 sene sonra da evlilik lafları ters gelmiştir. 22-23 yaşında daha hayatı yaşamadan ;iş güç sahibi olmadan ; hayatınızı kazanmadan neden evlensin ki ?
Sizin düşünceniz ve ilişkiye bakış açınız çok yanlış ;öncelikle kafanızdan bu ilşkiyi atıp bir dinlenin ,tazelenin.Daha sonrasında hayatınıza odaklanın.

hayatıma kendisi çok ciddi oldugunu, ben istediğim an evliliğe hazır oldugunu söyleyerek girdi. ben ne zamanki ona tamam dedim, sevdiğimi belli ettim, bu kez o kaçmaya başladı.
2O yaşındaki bir erkek evliliğe nasıl hazır olabilir yahu? Hazırım dese ne olacak.
Sizin yaşınız da küçük evlilik için.
Ailesi de aklını peynir ekmekle yemediyse 20 yaşındaki oğullarının evlenmesini istemez zaten.

ilk zamanlar ben 25 yaşıma gelmeden evlenmem dedim ailesine. Hepsi sok olmuslardi.. Teyzesi beni ikna etti hatta erken evlilik icin, anneside yazin seni 1ci ayda istemeye gelcez dediler ben ailem daha istemez diyerek konuyu kapattım. Ama sevgim agir basınca, aylar sonra ben Israr etmeye başladım...

Önünüzdeki maçlara bakın. demek ki o kadar sahiplenici ve aşık değilmiş. Bunu kabul edin. Birisi sizden vazgeçiyorsa sizi sevmiyordur bu kadar açık ve net. Ben hep buna inandım bunu bilirim.

Malesef aranızda saygı kalmamış ve oda bıkmış ilişkiden yeni arayışlara girmiş gencim gezeceğim kafasındadır yaşlanma korkusu erkeklerde 20 yaşlarından sonra başlar birkişiye bağlılık istemez farklı insanlar ister özgürlük ister kısaca üzülmeyin bırakın hevesini alsın nasıl olsa size tekrar dönecek insanın içinde vicdan vardır o sızlar emin olun erkekler geç kavrıyor bazen genelleme yapmıyım bazı erkekler için böyle :) 1 yıl az bi vakit değil alışkanlık edinmişsiniz sonuçta ama zarardan dönmüşsünüz mutlu olmalısınız :) daha taze ayrılmışsınız zaman verin kenidinize strese gireceksiniz depresyona gireceksiniz böyle böyle sindiriceksiniz doğal birşey bu :) ama hayat güzel kapılar açar inanın buna inanın güzelliklere inanın mutluluğa inanın insankar geçici bağlanmamak gerekiyor ama hep geçici şeylere bağlanırız :) ama merkezimiz yapmamak gerek kariyeriniz olucak kendiniz hayatınızı yöneteceksiniz bir erkek değil :)

Canımm üzülme insanlar yaptıklarıyla kalitesini belli eder , bir sürü kız dener olmaz gene döner sana gelir , işte ozaman ikinci bir şans verirsen seni o denli üzmesine izin vermiş olursun yani evet ben bunada razıyım demiş olursun , acını anlıyorum ama bugün bunaldım diyen evlendiğinizde aranızda en ufak bir sorunda ne diyecek ayyy ben annememi gidiyorum diyecek , bırak gitsin evet bu kelime belki seni çok incitiyor ama , seni hak etseydi bugün seninle olurdu , işte oda kalitesini son veda şekline bakarak belli etmiş , bence geri döner ama senin dik durman lazım..

ne kadar pozitifsiniz :) çok teşekkür ederim gercekten çok hakisiniz. Artık tek hedefim okulumu bitirmek.. Ne yazikki derslerime bile calisamaz olmustum bu acı yüzünden..

Biraz önce ailesi size çok istiyor çok hevesliyse, koşarak uzaklaşın demiştim ya? Neden demiştiniz? Üstte alıntı yaptığım mesaj tamamen cevabı konunun. Bunları dikkate alın ve vazgeçin.

Kaçıyor..sevmedigini düşünmedim ama bu ilişkiyi sizi haketmediğini düşündüm. Tripler fln evet haklı olabilir. Ama hiç kendinizi suçlamayın. Seven herşeyi göze alan adam herşeyi göğüsler o gücü kendinde bulur bulmalıdır. Sessiz kalın bence. Kafanızı dağıtın bir şeylerle. Zamana bırakın kendinizi düşününün bencil olun. Kısmet bu belli olmaz 1 ay sonra pişmanım diye gelebilir de. Hiç aramayabilir de. Hayirlisi olsun insallah

Benim onu hak etmediğimi söyleyerek ayrıldı.. Donecegini sanmam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…