Terk edip gitti..

ne kadar pozitifsiniz :) çok teşekkür ederim gercekten çok hakisiniz. Artık tek hedefim okulumu bitirmek.. Ne yazikki derslerime bile calisamaz olmustum bu acı yüzünden..
Aaa ne acısı ya? Öyle bir özgüveniniz olsun ki, size mesaj attığında cevap vermeyecek rahatlığa gelin lütfen. Siz ailenizin biriciğisiniz. Kimse kızını/oğlunu kıymet bilmeyecek insanlar İçin yetiştirmedi. O size iyi gelen arkadaşlarınızla görüşmeye devam edin, erkek arkadaşınızın yokluğu, sadece ona olan alışkanlığınız yüzünden böyle. Zamanla geçecek.

ne kadar pozitifsiniz :) çok teşekkür ederim gercekten çok hakisiniz. Artık tek hedefim okulumu bitirmek.. Ne yazikki derslerime bile calisamaz olmustum bu acı yüzünden..
Ben depresyona girip eve gidemez olmuştum 58 kilodan 52 ye düşmüştüm bi anda yemek yiyemiyordum ağlıyordum dershaneye gidemedim derste çalışamadım bu sene gene hazırlanıyorum o yüzden olan bana olmuştu o ise güle oynaya geziyordu :) ama işte şimdi sürünüyor :) zaman verin hemen geçmez benimkide hemen geçmedi 6 ay sürdü sonra bitti inanın hiçbir erkeğe değmez değer vermiyorlar hepsi heves peşindeler ben önemliyim diyin kendinize değer verin sizin ondan çok kendi benliğinizi bulmaya ihtiyacınız var kendinizi sevin sayın kusur bulmayın siz mükemmelsiniz iyisiniz güzelsiniz o kim ? pardon :) değil mi neşelenin daha 19 yaşındasın bende 21 ime girdim 5 gün önce bana değer verenlerle birlikteyim erkeklere ihtiyacım yok masraf ve ruh daraltmaktan başka birşey yapmıyorlar :)

Biz bu kadar üzülürken onlar gununu gün ediyor maalesef. Ama gun gelir devran doner demisler.. Sabredecegim, geri donmesini bekleyerek degil kendimi toparlamam icin kendime zaman vericem. Umarim kıymetimi anlar cunku onu çok sevdim o da bunun farkındaydı. Bu kadar bikmasi da çok saçma cunku yeri geliyordu aylarca kavga etmiyorduk. Hatta kendisi de diyordu biz yanyana çok iyi anlaşıyoruz diye

zaten artık bişey yapmıyorum.. donerse kabul edemem, beni cebinde sanip her bunaldiginda gitmeye kalkar

haklisiniz .. önüme bakmam lazım benimde

ah bi hesabına bakmayi durdurabilsem.. Ayrildiktan 1 hafta sonra her aksam gittiği kafedeki garson kızla eklestiler.. Umarim o kiz icin beni birakmamistir

zaten artık bişey yapmıyorum.. donerse kabul edemem, beni cebinde sanip her bunaldiginda gitmeye kalkar
Tabikii inanın ona yazmayın silin hatta numaranızı değiştirin 3 ay sonra ben öyle yapmıştım 3 ay yazmasını bekledim ama yazmadı 6 aydan sonra instagramımı bulup yazdı ikna çabaları falan artık bitti dedim oda bitti dedi gene yazdı ahahahah ne kadar reddetsem o kadar yazdı bi ara oyun kurdum kabullenmiş gibi yapıp bi süre geçince gene reddettim yine vazgeçmedi bu sefer daha da hırslanıp yazdı :) eheheh hepsi böyle vazgeçilmez sanıyorlar kendilerini bişey sanıyorlar ama hiçbirşeyler yalnız kaldıklarında tekrar yazarlar emin olun sadece sabırla bekleyin birşey yapmayın kendinize engel olun yazmayın konuşmayın emin olun neden yazmadığınızı merak edip kafayı yiyecek :) sonra yazacak çünkü unutulmaya dayanamaz onlarr :) öyle kısaca rahatına bak kurtuldun :)

ah bi hesabına bakmayi durdurabilsem.. Ayrildiktan 1 hafta sonra her aksam gittiği kafedeki garson kızla eklestiler.. Umarim o kiz icin beni birakmamistir
O kiz icin terketse ne olur, öylesine terk etse ne olur
Sebep cok önemli degıl, sonuc bıtmıs.
Sen bitisi kabullen kendı iyiligin ıcın.

zaten 1 aydır yazmıyorum.. engelimi kaldırmadı ama bende numarasını sildim. Yazmam asla o kadar gurursuz degilim.. O koşmuştu pesimden aylarca beni elde etmek icin. Onu engellemiştim ben, 1 yıl sonra yeniden geldi yine kostu pesimden o derecede kafasına takmişti.. belkide hevesti bilemiyorum

Reis adamı darlamissin o da daha fazla sabır edememiş ve bitmiş.. boşver onu bunu önümüzde ki maçlara bakalım

Hmmm..
Benim de gerçekten manyak bir eski sevgilim vardı. Gerçekten manyaktı, babama kadar ulaşmıştı rezil.
Sonra ablası mesaj attı bana. Cevap bile yazmadan engelledim.
şimdi ben de saygısızlık mı yapmış oluyorum yoksa artık bu işe nokta koymak istemiş mi oluyorum?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…