Terk edip gitti..

Onu hak etmediğini söylemesi seni değersiz kılmaz. Sakın böyle bir düşünceye düşme. Sen çok değerlisin. Sadece hatalar yapmışsın ve onu kaybetmişsin. Bu sana ders olsun. Önüne bak artık.
evet ilk iliskimdi, onunsa daha once sevgilisi ölmüştür ve terk edilmişti..

Soz olması icin Israr ediyordum. O da basta daha erken desede sonradan tamam dedi ve annesine söyledi. annesiyle kavga etmişler bu yüzden. Bunuda biz ayrılırken öğrendim.
Hediye konusuda tamamen bahaneydi. Acaba ne düşünüyor diye.. Cope atsın lafını duyunca anladım bitirdiğini.

Yavrum 19 yaşında ne sözü?
Aileleri ne diye kattınız karıştırdınız?
Iyi olmuş, sen de biraz daha olgunlaşır, bir iliski nasil yasanir ogrenirsin.

Peki yasini basını almış anneme cevap dahi vermeden engellemesi karaktersizligini göstermez mi?
Lütfen hayatına bak sende sevseydi emin olabilirsin ki asla gitmezdi ayrılmazdı terketmezdi belki su an sana saçma gelecek ama kimse bulunmaz Hint kumaşı değil yni sende önüne bakacaksın hatta engelle sil sende herkesten heryerden . Bosversene ya evet bir insan karşısındaki insanı sevmediğini anlayınca da ayrılabilir karşısındaki insan sıkıyorsa da ayrılabilir yanı illa aldatma olmasına gerek yok . Bir insanı ayrıldıktan yada aran kötü olduktan sonra tanırsın esasen. Ayrıldıktan sonraki tavrı bence çok saçma ve iğreti . Sende yoluna bakacaksın birde sunu söylemeliyim ki olurda bir gün dönerse sakin affetme çünkü bir insan bir kez ayrılığı göze aldıysa seni gozden çıkarmış demektir

geri donse bile olmaz artık. Çok agir laflar etti. Zaten geri doncegini de sanmam defteri kapattım ben dedi
İnanın geri döner eski sevgilimde öyle diyordu sudan sebeplerle ayrıldı büyük birşeymiş gibi gösterdi laflarını asla dedi ama sonuç olarak 11 ay oldu peşimde numaramı değiştirdim nasıl buldu bilmiyorum bulmuş dershaneme gelmiş mesajlar falan atıyordu engellememe rağmen gene yazıyordu neymiş pişmanmış dolduruşa gelmiş :) asla diyene bakmayın o asla diyenler hep gelir :) ama siz cevap vermeyeceksiniz yüz vermeyeceksiniz sevseniz bile malesef gitmeyi bilmelisiniz canınız acıyodur benimde öyleydi sinir krizi geçirip hastaneye kaldırılmışlığım bile var çok seviyordum ama şimdi ne kadar iğrenç ve kötü bi insan olduğunu görünce vazgeçtim emin olun dik gittiğiniz yoldan şaşmazsınız yolunuz bir olsun kararlı olun gururlu olun sizi terkeden birine dönmeyin 1 kere bitirdiğim birşeye dönmem ben kararlı olmaya çalışırım ben önemliyim ben değerliyim o kim :)

Ama cok seviyordu benı dıyıp ayrılığı kabullenmemek nedır?

Adam kız ekleyip zevk-u sefa ederken, sen bir ayda baska kız eklemesi normal mi diyosun.

bes senelik karısını bosayıp bir ay sonra nısanlananlar var su hayatta. Ayrılığı kabullensen ıyı edersin bidaha cocuk kımı eklemıs diye profiline baktıgında 'seni sevmeme izin verdiğin ıcın cok tesekkur ederim ıyı ki hayatımdasın' isimli arabesk ve buram buram basitlik kokan bir foto albumune denk gelebilirsin.

Hayat kısa ve cok guzel.

Peki yasini basını almış anneme cevap dahi vermeden engellemesi karaktersizligini göstermez mi?
Hayır göstermez .Ayrıca annenizin buna müdahil olması çok yanlış .
Benim de eski şlişkimde ailesi arayıp duruyordu ve artık fenalık gelmişti .Hatta işyerme kadar gelmişlerdi ;kibarca kovmuştum .
Adam size istemediğini söylemiş ,ne diye annenizi araya sokuyorsunuz da kadının gururunu kırıyorsunuz .
Madem bu kadar çok seviyordunuz zamanında kıymetini bilip de triplerle boğmasaydınız.

biz kavga ederken annem odama gelmişti ve annemle konuşmak istedi. O yüzden annem olaya dahil oldu
Anladim bak soz falan demissin.Yapmaa evlilik dusundugun gibi bir sey degil.Olgunluk gerek sabir gerek ve her daim elinden tutacagina emin oldugun bir adam gerek.Anlattigin kisi de bunlar var mi?Daha cok erken sanada her sey hayatini doya doya yasa once😉

İnanın geri döner eski sevgilimde öyle diyordu sudan sebeplerle ayrıldı büyük birşeymiş gibi gösterdi laflarını asla dedi ama sonuç olarak 11 ay oldu peşimde numaramı değiştirdim nasıl buldu bilmiyorum bulmuş dershaneme gelmiş mesajlar falan atıyordu engellememe rağmen gene yazıyordu neymiş pişmanmış dolduruşa gelmiş :) asla diyene bakmayın o asla diyenler hep gelir :) ama siz cevap vermeyeceksiniz yüz vermeyeceksiniz sevseniz bile malesef gitmeyi bilmelisiniz canınız acıyodur benimde öyleydi sinir krizi geçirip hastaneye kaldırılmışlığım bile var çok seviyordum ama şimdi ne kadar iğrenç ve kötü bi insan olduğunu görünce vazgeçtim emin olun dik gittiğiniz yoldan şaşmazsınız yolunuz bir olsun kararlı olun gururlu olun sizi terkeden birine dönmeyin 1 kere bitirdiğim birşeye dönmem ben kararlı olmaya çalışırım ben önemliyim ben değerliyim o kim :)
çok haklisiniz.. eğer ona tekrar donersem beni yine terk eder çünkü cebinde olduguma emin olur. kendimi degerli bulmam lazım.. özgüvenim kalmadı..

Çocuğu kedi gibi kistirmissin kenara o da buldugu firsatta uzerini tirmalayip kacmis olayin ozeti bu

19 yasinda soz icin karşı tarafi bunaltmak nedir allasen ya

Annenin yakinlari duymus olsun ee simdi seninle sevgili olan herkes sozlenmek mi zorunda

Ben cocuga hak verdim

Sende biraz buyumelisin bu konu sana ders olsun cunku yasin daha ufak sozlenmeye bu yasta bu kadar takarsan kafayi evlenme vaadiyle seni kandirabilirlerde kolaylikla

Soz olması icin Israr ediyordum. O da basta daha erken desede sonradan tamam dedi ve annesine söyledi. annesiyle kavga etmişler bu yüzden. Bunuda biz ayrılırken öğrendim.
Hediye konusuda tamamen bahaneydi. Acaba ne düşünüyor diye.. Cope atsın lafını duyunca anladım bitirdiğini.
Bu arada 20 yaşında oğlum gelip bana sözlenecegini söylese ben de istemem çok net ..neyin baskını yapıyordunuz bu konuda ?

Cunku biz kavga ederken annem gelmişti odama ve o sıra telefona anneni verirmisin ona anlatcam o beni hakli bulcak demisti. Annemle biraz konustular ama o sıra ben altan almadım kavga etmeye devam ettim. Sonra da mesajla ayridi zaten
Bu münferit bir olay. Ayrıldıktan sonra anneniz tekrar müdahil olmuş. Hadi tamam daha önce konuştukları için araya girdi diyelim. Çocuk sizinle ilişkisini tamamen bitirdiyse annenize cevap verme gibi bir zorunluluğu yok. Kibarlıktan verebilirmiş, ama olay uzamasın diye vermemiş olabilir.
Annenizin ne yazdığını bilmiyorum.

19 yaşında söz için ısrar etmek gerçekten erken, haklı bu konuda. Ailesi bu yüzden karşı çıktıysa ailesi de haklı.

Benim annem babam 19 yaşımda sözlenmeme asla izin vermezdi mesela.

Bu münferit bir olay. Ayrıldıktan sonra anneniz tekrar müdahil olmuş. Hadi tamam daha önce konuştukları için araya girdi diyelim. Çocuk sizinle ilişkisini tamamen bitirdiyse annenize cevap verme gibi bir zorunluluğu yok. Kibarlıktan verebilirmiş, ama olay uzamasın diye vermemiş olabilir.
Annenizin ne yazdığını bilmiyorum.

19 yaşında söz için ısrar etmek gerçekten erken, haklı bu konuda. Ailesi bu yüzden karşı çıktıysa ailesi de haklı.

Benim annem babam 19 yaşımda sözlenmeme asla izin vermezdi mesela.
evet ama ailesi basta çok isteklilerdi.. sonra ne degisti anlamadım

X