Terk edildim geri döner mi sizce?

Klasik acik kali birakan erkek modeli :)
Acik.yazmamissin aileler biliyormuydu evlenceginizi salon mu tutulmustu, nisan mi olcaktiniz ona gore yorum yapcam

Sizce döner mi? Sanki kendinize değilde bi arkadaşınıza bunların yazıldığını düşünün. Ne derdiniz? Ayrıca inanmayın yok ben kimseyle konuşmadım evliliği falan demesine. İnanın konuştu. Hatta size öyle çok bi değerde vermedi. Bi deniyim belki olur dedi. Baktı olmadı seni üzmiyim ayağına böyle açıklamalar yaptı. Ayrıca bence o kadar bencil bi insan ki hem sizi bırakıyor üzüleceğinizi biliyor üstüne bide heveslensin beklesin beni diye böyle konuşuyor. Sizde istediğini veriyorsunuz. Şu konuşmalarını bişey sanıp geri döner mi diye düşünüp duruyorsunuz

Is ciddiye binince kacmis, sanada aklinca acik.kapi birakmış,
Mesajlarini okudum.smdi dönmez o zor ..

Yazma tekrar. O yazarsada sen yazma. Öyle seni aniden birakan birine nasil güveneceksin? Tekrar yapar.

Ayrica senin o kadar yazdigin şeyi hiç umursamamış bile. Başkası var net. Sil onu ve engelle her yerden. Fazlada büyütme. Hepimiz aşk acısı yaşadık.

Kisitlamayi kizlarimiz adamlarin onlari kiskandigi ve asiri sevdigi icin yaptigini dusunuyor. Yanlis. Bir erkek sizi kisitliyorsa hemen kacin cunku bu seven kisitlamaz. Seven karsisindakine saygi duyar, saygi duyan da kisitlamaz onu oldugu gibi kabul eder. Kisitlamak daha cok karsindakini kolelestirmektir.
Adsm 5 para etmez. Insan gercek yuzunu ayrilikta gosterirmis. Bu adam da muhtemelen evlilik plani falan yoktu, sadece gonul eglendirip biraz flortle vakit gecirecekti sanirim. Bakti is ciddiye biniyor bitirmis. Olmamasinda hayir varmis. Boyle birinden kurtuldugunuz icin sadaka verin.

Klasik acik kali birakan erkek modeli :)
Acik.yazmamissin aileler biliyormuydu evlenceginizi salon mu tutulmustu, nisan mi olcaktiniz ona gore yorum yapcam
Bunu yazmadan 2 gün önce anneme konuştuğumuzu söyledim dedi kendisi sonra babasına söylemiş bende anneme babama anlattım yani aileler biliyordu hani hep ileriye dönük konusuyoduk o hep diyordu bırakmazsın beni diye Bi anda beni bu kadar kolay bırakınca ben kabullenemedim

Bunu yazmadan 2 gün önce anneme konuştuğumuzu söyledim dedi kendisi sonra babasına söylemiş bende anneme babama anlattım yani aileler biliyordu hani hep ileriye dönük konusuyoduk o hep diyordu bırakmazsın beni diye Bi anda beni bu kadar kolay bırakınca ben kabullenemedim
Peki bisi sorcam gunah almak istemem ama eger ailesine solediyse,
Ailesi olumsuz bisi demis olmasinn senle ilgili.

Sana şöyle söyliyim,
Bu kardeşimiz kafasına başkasını koymuş. Onunla olursa dönmez sana, olmazsa sen onun için ceptesin.

Ona göre kendi değerini biç.
Bak yoluna.

Kuzucum tuhaf davranmiş haklisin, sen de ne oldugunu anlamaya calısiyorsun. Ama onun aklindan, kalbinden geçenleri bilemezsin sadece sana yasattiklarini bilirsin.

Gercek ne sana iki gun once evlilik sozu veren kisinin terk etmesi.

Baska biri olmasin, en masum neden evlenmekten korkmasi olsun, ama demek ki bu kisi yapamayacagi sozler veren, sorumluluk almak istemedigi icin de kacip giden biri.

Yapman gereken bunu kabullenmek bak bi kez tam olarak gercegi gor zerre duygun kalmaz bi daha da istemezsin eger kendini seviyorsan yoksa niye boyle dengesiz birini isteyesin ki.

Bi de kiskanclik konusu, bir erkek arkadas karisıni asiri kiskanir, kisitlardi, kadin da seviyor sanirdı oysa adam kadini eve kapatip disarda rahat rahat aldatiyordu maalesef boyleydi.

Maden işin ciddiye binmesini istemiyor ailesine neden anlatıyor beni aklım almıyo
Canim benim, güzelim, cok fazla düşünme neden oldu nasil olur nasil hemen degisti nasil gitti, eskiden şöyleydi bana şöyle güzel seyler yapmisti.. bir sürü soru bulup kafayi yiyebilirsin ama yapma. Bu cevaplarin onemi yok tek 1 cevap var. İSTESE AYRİLMAZDİ, İSTESE DÖNERDİ. Yapabilecegin tek sey yoluna bakmak. Beni de ailesiyle hatta butun akrabalariyla tanistirmisti ama bir aksam aksam disari çıktı kafede tanistigi kikız beraber oldular. Sadece 1 gece bir kac saatte degisti her sey. Ben sorguladim ama bu cevaplarin hic bir onemi olmadığını anladim. Aklinda tek bir cevap olsun o da isteseydi suan beraber olurdunuz, bitti.

Kuzucum tuhaf davranmiş haklisin, sen de ne oldugunu anlamaya calısiyorsun. Ama onun aklindan, kalbinden geçenleri bilemezsin sadece sana yasattiklarini bilirsin.

Gercek ne sana iki gun once evlilik sozu veren kisinin terk etmesi.

Baska biri olmasin, en masum neden evlenmekten korkmasi olsun, ama demek ki bu kisi yapamayacagi sozler veren, sorumluluk almak istemedigi icin de kacip giden biri.

Yapman gereken bunu kabullenmek bak bi kez tam olarak gercegi gor zerre duygun kalmaz bi daha da istemezsin eger kendini seviyorsan yoksa niye boyle dengesiz birini isteyesin ki.

Bi de kiskanclik konusu, bir erkek arkadas karisıni asiri kiskanir, kisitlardi, kadin da seviyor sanirdı oysa adam kadini eve kapatip disarda rahat rahat aldatiyordu maalesef boyleydi.
Ne kadar güzel ve ılımlı anlatmissiniz :KK51:

X