ter kokan arkadaşım :(

hala aynı ya bi gün falan dikkat eder gibi oldu ama nafile. karbonat aldık, deotak falan aldık beraber ama kullanmıyor sanırım hala daha kokuyor. koktuğu yetmezmiş gibi cam pencere açmak istediğimde de diğer oda arkadaşım 5 dk geçmeden kapatıyor. hanımefendi camın önünde sürekli askılıyla oturduğu için üşüyormuş ondan camı kapatıyormuş. oda parfümü aldık saatte bir onu sıkıyorum. canımdan bezdim valla bu arkadaşlar ya hepsi sorunlu ya da ben çok olumsuzum bu aralar. sinirlerim bi tepemde vallahi yakacam okulu falan kaçıp gidesim var yetti canıma şu yurt
:)
Canim yaaa.
Sabret az kaldi.

konularla da ilgili:
ortak olmak isteyen arkadaş yüzünden ketılı güvenlik kaptı, hala geri alamadık.
bilgisayar isteyen arkadaşı başımdan savdım, vermiyorum.
ter kokanı zaten söyledim hala daha kokuyor
yediğini anlatan arkadaş şimdi aynı zamanda sürekli şarkı söyleyen arkadaş oldu. habire şarkı mırıldanıyor bazen türkü, bazen rap. yabancı bile söylediği oluyor, pek anlamasa da. mesela naber? diyorum, "naber, gelmedi senden bi haber merak ettim" falan diye şarkı söylemeye başlıyor. merhaba diyorum, merhaba canım, merhaba canım, nasılsın tatlım? diye şarkı söylüyor. her şeye şarkı söylüyor cidden bunaldım artık. bi ciddi oturup bişey konuşamıyorsun. ben çok neşeli bi kızım falan diyor ama neşesini de bu kafa her zaman kaldıramıyor. mezun olurken mezuniyet kınası diye bişey var, oraya gidince de "yüksek yüksek linanslara tez yazmasınlaaaar" diye şarkı uydurur artık.

Milk, nasil bir cekim gucun var senin yahu. Bari biri normal olsaydi..

konularla da ilgili:
ortak olmak isteyen arkadaş yüzünden ketılı güvenlik kaptı, hala geri alamadık.
bilgisayar isteyen arkadaşı başımdan savdım, vermiyorum.
ter kokanı zaten söyledim hala daha kokuyor
yediğini anlatan arkadaş şimdi aynı zamanda sürekli şarkı söyleyen arkadaş oldu. habire şarkı mırıldanıyor bazen türkü, bazen rap. yabancı bile söylediği oluyor, pek anlamasa da. mesela naber? diyorum, "naber, gelmedi senden bi haber merak ettim" falan diye şarkı söylemeye başlıyor. merhaba diyorum, merhaba canım, merhaba canım, nasılsın tatlım? diye şarkı söylüyor. her şeye şarkı söylüyor cidden bunaldım artık. bi ciddi oturup bişey konuşamıyorsun. ben çok neşeli bi kızım falan diyor ama neşesini de bu kafa her zaman kaldıramıyor. mezun olurken mezuniyet kınası diye bişey var, oraya gidince de "yüksek yüksek linanslara tez yazmasınlaaaar" diye şarkı uydurur artık.
Neşeli bi kız mı? Şeker Kız Candy mi d...ükledi seni desene... Şaka şaka deme tabii ki :KK53:

Voleyboldan gelince söyle

Bugün çok oynayıp çok yorulmuşsun terlemişsin bildim değil mi deyip duş alması gerektiğini söyleyin

Her konuya yazıyorum deotak

bir hafta etkisi var ucuz da

sık yıkanmasa da az kokar alın deneme sürüşü diye tüm oda sürün haftada bir alışırsınız
Bende kirmizi kapakli deotak kullaniyorum ve cidden super bir urun

benimde tanıdığım biri vardı öyle, sanırım koltuk altı temizliğini pek iyi yapmıyordu lazer yaptırdı kokuda gitti...

Şöyle bi konularına göz gezdirdimde ne sorunlu arkadaşların varmış sanırım herkes kötü bi sen iyiyisin etrafında :KK64:

X