Temmuz tüp bebek yaptıracak olanlar

Merhaba cnm hayırlısı olsun bende bu ay başlayacağım ilk tüp Bebek denemesine. Haftaya adetim gelecek onu bekliyorum Bende 40 yaşındayım sürecimiz ayni olacak sanırım
Allah emeklilerimizin karşılığını versin inşallah tez zamanda
Allah'ım kimsenin kucağını boş bırakmasın
Merhaba Canım sanada hayırlı olsun ,inşallah pozitif sonuçlanır hepimizin.mutlu bir şekilde surecimiz bitsin,regl gününü bekliyorum hayırlısıyla başlayalım 😍

Bu hafta bende regl olcammm nerdeyse birlikte başlıcaz çoğu kişiyle 🥰 burdan birbirimizi haberdar edelim 🌸
Aynen cnm hayırlısı olsun adetime 4-5 gün var bekliyorum sonra başlayacağım sürece her anne adayı gibi. Bizim de sınavımiz bu cnm. Kimisi kolay olur bebeği sonra sınav görür kimisi de bizim gibiler en başta verir sınavını. İnşallah en kolaylikla olsun cnm zorlu süreç 2 aşılamadan sonra daha zor gelecek ama buna da şükür Allah dermansız dert vermesin en azından çaremiz var

Aynen cnm hayırlısı olsun adetime 4-5 gün var bekliyorum sonra başlayacağım sürece her anne adayı gibi. Bizim de sınavımiz bu cnm. Kimisi kolay olur bebeği sonra sınav görür kimisi de bizim gibiler en başta verir sınavını. İnşallah en kolaylikla olsun cnm zorlu süreç 2 aşılamadan sonra daha zor gelecek ama buna da şükür Allah dermansız dert vermesin en azından çaremiz var
O kadar doğru bi söz ki.. ben de hep böyle diyorum en azından bi çaremiz var Allahım derdimize derman vermiş şükretmek lazım 🌸🙏🏻 hayırlısı olsun inşallah çok heyecanlıyım hepimizin nerdeyse aynı başlayacak 🥰

O kadar doğru bi söz ki.. ben de hep böyle diyorum en azından bi çaremiz var Allahım derdimize derman vermiş şükretmek lazım 🌸🙏🏻 hayırlısı olsun inşallah çok heyecanlıyım hepimizin nerdeyse aynı başlayacak 🥰
Hayırlısı olsun diyelim Allah en kolaylikla versin inşallah
Daha oncee bebeğin oldu mu hiç düşük vs vs oldu mu hiç. Yaşın kaç

Bir de kızlar size bir şey soracağım meriofert bu ilacı SSK karşılıyor mu şimdi ben özel bir klinikte zaten muayene oldum ilaçlarımı doktor yazdı ama devlet karşılıyor diye biliyorum bunu sağlık ocağında yazdırıp öyle almak istiyorum bilginiz var mı

Hayırlısı olsun diyelim Allah en kolaylikla versin inşallah
Daha oncee bebeğin oldu mu hiç düşük vs vs oldu mu hiç. Yaşın kaç
Hayır daha önce hiçbir şeyim olmadı yaşım 25. 1 aşılama denedim olumsuz oldu doktorum falan hiçbir sıkıntın yok aşılama tutar dedi ama olmadı nerdeyse 1 sene olacak aşılama yaptıralı artık tüp bebeğe geçmek istiyorum. Reglim düzenli her ay yumurtam çatlıyo ama olmuyo. İnsan ister istemez niye diye düşünüyo tüp bebekte olacağına inanıyorum inşallah 🙏🏻

Hayır daha önce hiçbir şeyim olmadı yaşım 25. 1 aşılama denedim olumsuz oldu doktorum falan hiçbir sıkıntın yok aşılama tutar dedi ama olmadı nerdeyse 1 sene olacak aşılama yaptıralı artık tüp bebeğe geçmek istiyorum. Reglim düzenli her ay yumurtam çatlıyo ama olmuyo. İnsan ister istemez niye diye düşünüyo tüp bebekte olacağına inanıyorum inşallah 🙏🏻
Yaşın daha genç cnm benim acele etme hayırlısı olsun Yeter ki.
Benim yaş 40 oldu 2 aşılama denedim.
Yaş faktöründen dolayı sıkıntılıyim geç bile kaldım ama napalim kiamet böyleymiş

X