Temmuz tüp bebek yaptıracak olanlar

Hakkında hayırlısı olsun canım bazen yaştan dolayı bazen de hani bir deneme olumsuz sonuçlandı mı ikinci denemede iki tane yerleştiriyorlar ben onun için sormuştum benim şimdi ikinci denemem olduğu için iki embriyo yerleştirilecek
Anladım canım hakkımızda hayırlısı olsun inşallah. 🤲🏻

Kullandım ilk gittiğimde 5 gün kullanmıştım sonraki gittiğimde doktorum devam ettirdi 3 gün daha kullanmıştım diye hatırlıyorum ona doktor karar veriyor bence yumurtaların durumuna göre
Evet hem gonal hem bu iğne göbek sertleşmeye başladı gine🙄 bu iğneyi devlette karşılamıyor beş bine yakın ucreti

Canım içini rahat tut bişey değildir diye biliyorum sen nmaynr oldun neyın sonucunu bekliyorsun doktor aydınlatmadımı seni konuşmadınmı
Teşekkür ederim bu gün başladım hayırlısı ile tedaviye birşey daha soracağım raporlu gonqlf 900 ne kadar acaba bana 3 tane yazmış ilaç yarın gelecek raporu onzaman söyleyecekler fiyatında almış olan arkadaşlar var ise bilgi verebilir mi ?

Teşekkür ederim bu gün başladım hayırlısı ile tedaviye birşey daha soracağım raporlu gonqlf 900 ne kadar acaba bana 3 tane yazmış ilaç yarın gelecek raporu onzaman söyleyecekler fiyatında almış olan arkadaşlar var ise bilgi verebilir mi ?
Bende aynı bugün başladım hakkımızda hayırlısı ben hep ücretli aldım rapor çıkmadı bana ama uyguna alırsın internetten bak istersen. Benim kullandığım iğne meriofert birde pergoveris ikisini birlikte kullanıyorum aynı anda

Bende bu ay başlayacağım arkadaşlar,reg günü bekliyorum,yaş 39,ilk tüp bebek denemem olacak,Allah hepimizin emeklerinin karşılığını versin inşallah,yazdıklarınızı hep okuyorum bilgilenmek için süreç nasıl ilerliyor takip ediyorum sizi
Merhaba cnm hayırlısı olsun bende bu ay başlayacağım ilk tüp Bebek denemesine. Haftaya adetim gelecek onu bekliyorum Bende 40 yaşındayım sürecimiz ayni olacak sanırım
Allah emeklilerimizin karşılığını versin inşallah tez zamanda
Allah'ım kimsenin kucağını boş bırakmasın

Bu sabah regl oldum sabah 08.30 da randevum var cok heyecanliyim bakalim kac yumurta gozukecek nolur cok az olmasin :/
Kaç yumurta gözükecek dediğin nedir ? Henüz iğnelere başlamadıysan büyüklüğünü anlayamazsın ki şu an folikül olarak gözükür yumurtalar. İğnelere başladıktan sonra büyüyecek ve toplanacak yumurtalar 9 una regl bekliyorum bende çok heyecanlıyım gidicem ve tedavim başlayacak inşallah en güzeli de o yumurtların oluşması bence 🥰🙏🏻 çok heyecanlıyımmmm ilk olacak benim

Merhaba cnm hayırlısı olsun bende bu ay başlayacağım ilk tüp Bebek denemesine. Haftaya adetim gelecek onu bekliyorum Bende 40 yaşındayım sürecimiz ayni olacak sanırım
Allah emeklilerimizin karşılığını versin inşallah tez zamanda
Allah'ım kimsenin kucağını boş bırakmasın
Bu hafta bende regl olcammm nerdeyse birlikte başlıcaz çoğu kişiyle 🥰 burdan birbirimizi haberdar edelim 🌸

Kaç yumurta gözükecek dediğin nedir ? Henüz iğnelere başlamadıysan büyüklüğünü anlayamazsın ki şu an folikül olarak gözükür yumurtalar. İğnelere başladıktan sonra büyüyecek ve toplanacak yumurtalar 9 una regl bekliyorum bende çok heyecanlıyım gidicem ve tedavim başlayacak inşallah en güzeli de o yumurtların oluşması bence 🥰🙏🏻 çok heyecanlıyımmmm ilk olacak benim
Benim de ilk olacak dediginiz gibi baya duygusal bi surec 🥰 Bana adetliyken ilacsiz ignesiz kac yumurtam var gormek hic kismet olmadi amh dusuk, gecen ay adetliyken gidemedim hastaydim, ondan onceki ay da 18 mayista ilk doktor randevum vardi adetten bir hafta 10 gun sonrasina denk gelmisti 5 folikul goruldu, o zamandan bu zamana takviye de kullandim sayiyi cok degistirmez biliyorum ama yine de heyecanla karisik gerginim…6-7 de olsa sukur diyecegim :) Doktorum bu ay baslayalim derse baslayacagiz yani onu da kesin bilmiyorum, dusuk amh olunca OPU yapilamayan aylar da denk gelebiliyor umarim oyle olmaz

Benim de ilk olacak dediginiz gibi baya duygusal bi surec 🥰 Bana adetliyken ilacsiz ignesiz kac yumurtam var gormek hic kismet olmadi amh dusuk, gecen ay adetliyken gidemedim hastaydim, ondan onceki ay da 18 mayista ilk doktor randevum vardi adetten bir hafta 10 gun sonrasina denk gelmisti 5 folikul goruldu, o zamandan bu zamana takviye de kullandim sayiyi cok degistirmez biliyorum ama yine de heyecanla karisik gerginim…6-7 de olsa sukur diyecegim :) Doktorum bu ay baslayalim derse baslayacagiz yani onu da kesin bilmiyorum, dusuk amh olunca OPU yapilamayan aylar da denk gelebiliyor umarim oyle olmaz
Toplam 2 taraftan mı 5 tane folikül var? Benim sağ tarafım pko görüntüsünde orda 7-8 tane vardır sol tarafım az benim 3-4 tane sanki geçen ay öyle gördüm. Bi de yaşın kaç

X