Temmuz tüp bebek yaptıracak olanlar

Canım hayırlısı ile her şeyin yolu bulunur 🙏🏻 rabbim nasip etsin de giden paramız olsun. Ailen destek verirse başarırsınız. Bende anneme söyledim ihtiyacım olduğunda destek olacaklar inşallah 🙏🏻
Kiz aileleri yardım eder kıyamaz cnm.
Ama.erkek ailesleri ölü taklidi yapar ve bebek doğunca sanki kendileri doğurmuş gibi sahiplenir. Böylelerini bir ömür uzak tutacaksin

Çok şükür donmuş embriyom var inşallah ikinci de tutar en az 3 ay ara vericem. Yeni baştan tedavi olmak maddi açıdan çok zor ama allah bi kapı açar elbet❤️
Öyle Allah yardımcımız olsun. Bakalım ama henüz bekliyoruz bilemeyiz yarının ne getireceği belli olmaz. Yükselmeye geçmiştir belki 🥰 Dualarım seninle hakkında hayırlısı olsun. En güzel vakitte bekletmeden gelsin annesini 🥰

Canım hayırlısı ile her şeyin yolu bulunur 🙏🏻 rabbim nasip etsin de giden paramız olsun. Ailen destek verirse başarırsınız. Bende anneme söyledim ihtiyacım olduğunda destek olacakl
Öyle Allah yardımcımız olsun. Bakalım ama henüz bekliyoruz bilemeyiz yarının ne getireceği belli olmaz. Yükselmeye geçmiştir belki 🥰 Dualarım seninle hakkında hayırlısı olsun. En güzel vakitte bekletmeden gelsin annesini 🥰
Hepimiz için hayırlısı olsun her zaman bu yolda olan herkes için dua ediyorum ❤️

Kiz aileleri yardım eder kıyamaz cnm.
Ama.erkek ailesleri ölü taklidi yapar ve bebek doğunca sanki kendileri doğurmuş gibi sahiplenir. Böylelerini bir ömür uzak tutacaksin
Kaynanamgilde yardım eder ama ben söylemek istemiyorum. Tedavi ile olacağını bilmesinler. Yaşımız genç dedikodu çekemem. Bi de olmadık şeye sevinirler olacağı varsa da olmaz

Kaynanamgilde yardım eder ama ben söylemek istemiyorum. Tedavi ile olacağını bilmesinler. Yaşımız genç dedikodu çekemem. Bi de olmadık şeye sevinirler olacağı varsa da olmaz
Yemin ederim bizde şuannoyleyiz ilk revam oldum başarısız oldu aradan 2 sene geçti artıkndedim tamam yapalım. Salı günü iğnelere başladım ama kimse bilmiyor sadece bence eşim biliyoruz ilk tedavimde annem kız kardeşim yardım etti bacım ilaçlarımı aldı ama şimdi tekiz ve kimse. Bilmese daha iyi kimsenin ateşini lafını dedikodusunu çekemem ıvır zıvır bitmiyor ağızlarında hakkımızda hayırlısı inşallah kızlar dua edelim birbirimize sürekli çok sor sancılı bi süreç

Aslinda ilkinde tutmadigini hissetmistim icimde bi sevinc umit yoktu. Negatifi de gorunce hic etkilendim uzulmedim bile. O cesaretle 3 4 gun sonra 2.ye basladim. Suan korkularim endisem tavan bu negatif gelirse kolay kaldiramam gibi hissediyorum. Korkumdan hic test yapmadim cumayi bekliyorum ama umidim var
Benimde ilk öyleydi dedim olmüycak olmügcak çünkü binada bütün hevesim belirtim gitti ama bunda heyecanlıyım yani içim bi tuhaf vala Buda olmazsa yıkılırım sanki 😢😢😢 ne bilim ya hersey çok pahalı zor ağrılı büfe olmayınca zor işte yani bu yolda gitmek bile çok heyecanlı bugün bi hocaya gittim adak adadım bakalım hayırlısı inşallah 🙏

Yemin ederim bizde şuannoyleyiz ilk revam oldum başarısız oldu aradan 2 sene geçti artıkndedim tamam yapalım. Salı günü iğnelere başladım ama kimse bilmiyor sadece bence eşim biliyoruz ilk tedavimde annem kız kardeşim yardım etti bacım ilaçlarımı aldı ama şimdi tekiz ve kimse. Bilmese daha iyi kimsenin ateşini lafını dedikodusunu çekemem ıvır zıvır bitmiyor ağızlarında hakkımızda hayırlısı inşallah kızlar dua edelim birbirimize sürekli çok sor sancılı bi süreç
Ben de aynısını düşünüyorum ama kayınvalideme kimseye duyurma deyince ne olacak ayıp mı diyor bu yoldan geçmeyen bilemiyor ne yazık ki

İnşallah hepimizinkini 😍

İnşallah çıktım çok şükür amin amin anında yazarım valla isteyen herkese

İnşallah 🙏🏻

Öyle ben elimden geleni yaptım artık bundan sonrası nasip 🥲

Çıktım eveeet çok kısa sürdü. Amin inşallah içinde bizle beraber isteyen herkese nasip etsin

Çok şükür çıktım canım iyi geçti tahmin ettiğimden çok kolaydı şükür asıl zor olan kısmına geçiyoruz şimdi 🥰

Ben de aynısını düşünüyorum ama kayınvalideme kimseye duyurma deyince ne olacak ayıp mı diyor bu yoldan geçmeyen bilemiyor ne yazık ki
Sende dedi bilmesin işte bu bizim özelimiz Keç kez yapıp tutmayanlar nazara geliriz millet bahseder kem göz var vala yavrum benimki olursa ben kalp atışını duyana kadar kimseye demiycem 2 3 aylık olsun sonra diyecek banane milletten kimse benim kefilim değil vala ben bu zor yola girerken kim benleyse o bilecek herkesin bilmesine gerek yok

İnşallah hepimizinkini 😍

İnşallah çıktım çok şükür amin amin anında yazarım valla isteyen herkese

İnşallah 🙏🏻

Öyle ben elimden geleni yaptım artık bundan sonrası nasip 🥲

Çıktım eveeet çok kısa sürdü. Amin inşallah içinde bizle beraber isteyen herkese nasip etsin

Çok şükür çıktım canım iyi geçti tahmin ettiğimden çok kolaydı şükür asıl zor olan kısmına geçiyoruz şimdi 🥰
Nasılsın peki bi ağrı bı bişey varmı avakado ye bol bol bak birergün arayla yumurta ye

Kullandım ilk gittiğimde 5 gün kullanmıştım sonraki gittiğimde doktorum devam ettirdi 3 gün daha kullanmıştım diye hatırlıyorum ona doktor karar veriyor bence yumurtaların durumuna göre
Bende sağa sola baktım bulamdim kimseden mecbur aldım bı kutu pergoveris...peki buzdolabındami saklanmalı oda sıcaklığında mi.nerede muhafaza etmistiniz

X