Temmuz tüp bebek yaptıracak olanlar

Opu oncesi kasiklarimdaki agridan yuruyemiyodum. Dr yumurtaliklarin cok dolu ondandir demisti. Opudan sonra igneleri biraktigim icin direk adet sancilari basladi sancili ve yogun bi adet donemi gecirdim.
Çok yumurta toplandığında da çok ağrı olabiliyor muş benim ilk tedavim de öyle olmuştu on yumurta toplandı bayağı bir sancı çektim doktora sordugumda gayet normal demişti ne kadar çok yumurta çıkarırsak o kadar ağrı olur demişti

Yarın 12 de transferim gerçekleşecek dualarınıza talibim 🙏🏻🙏🏻
Hadi inşallah Rabbim yüzüne gülsün Allahın izniyle bol bol inşirah Suresi oku bol bol sıvı tüket hastaneye giderken muhakkak abdestli git inşirah suresini aç telefondan gidene kadar dinle oku çok işe yarayacaktır

Anladım canım bunu duymuştum okumuştum ikinci transferde genelde iki embriyo oluyor diye. Henüz bunu doktorumla konuşamadık transfer için perşembe günü gittiğimde konuşuruz sanırım
Bence bunu şimdi doktorumla konuşmalısın iki tane istiyorum de senin taze transfer mi yoksa dondurup çözülüp de mi verilecek

Evet kimi 5.gun kimi 3gun dıyor bu değişken bır durum sanırım .ne güzel kucağınıza almışsınız ❣️ dilerim bunda da süreç sizin için kolay ilerler ınsallah
Bu işler gerçekten nasip kısmet işi mesela benim ilk tedavim 2022 yılında 15 Temmuz’da yapıldı iki tane beşinci gün embriyosu Blox verildi ama maalesef düşük gebelikle sonuçlandı

Merhabalar kızlar bende temmuzda transfer olacağım şuan transfer hazirligindayiz ilaçlar kullanıyorum benim 3 defa opu yapıldı ve genetige gitti embriyolar pgt ile tup bebek deniyoruz bu ilk transferimiz ve süreç hakkında hiç birsey bilmiyorum biraz bunun korkusu var şimdilik haplar bantlar fitil ve serum kullanıyorum cuma kontrol olacağım ve transfer günü verilecek transfer acılı bir süreç mi acaba
Canım ağrılı bir işlem değil. Vajinal muane gibi

Bence bunu şimdi doktorumla konuşmalısın iki tane istiyorum de senin taze transfer mi yoksa dondurup çözülüp de mi verilecek
Taze olacak ilk transferim olacak. Açıkçası doktorumun düşüncesini alıp ona göre hareket etmeyi düşünüyorum. O tek mi çift mi hangisi uygun görür açıkçası dinlemek istiyorum.

Dualarimiz seninle simsiki tutunur insallah...
İnşallah çok teşekkür ederim 🌸🥲
Hadi inşallah Rabbim yüzüne gülsün Allahın izniyle bol bol inşirah Suresi oku bol bol sıvı tüket hastaneye giderken muhakkak abdestli git inşirah suresini aç telefondan gidene kadar dinle oku çok işe yarayacaktır
İnşallah inşallah Rabbim hepimizin yüzüne baksın emeğini boşa çıkarmasın 🥲

Taze olacak ilk transferim olacak. Açıkçası doktorumun düşüncesini alıp ona göre hareket etmeyi düşünüyorum. O tek mi çift mi hangisi uygun görür açıkçası dinlemek istiyorum.
Hakkında hayırlısı olsun canım bazen yaştan dolayı bazen de hani bir deneme olumsuz sonuçlandı mı ikinci denemede iki tane yerleştiriyorlar ben onun için sormuştum benim şimdi ikinci denemem olduğu için iki embriyo yerleştirilecek

Kızlar en çok merak ettiğim ya da deneyip sonuç alan var mı bilmiyorum onun için bu konuda bana yardım edin lütfen şimdi ben bugün iğnelere başladın zaten folik aşıt balık ya omega 3D vitamini ekstradan bunları da kullanıyorum yumurta kalitesi ve güzel yumurta elde etmek için ekstradan ne yiyebilirim ne iyi gelir

Kızlar en çok merak ettiğim ya da deneyip sonuç alan var mı bilmiyorum onun için bu konuda bana yardım edin lütfen şimdi ben bugün iğnelere başladın zaten folik aşıt balık ya omega 3D vitamini ekstradan bunları da kullanıyorum yumurta kalitesi ve güzel yumurta elde etmek için ekstradan ne yiyebilirim ne iyi gelir
Bana doktorum kabak çekirdeği, avakado, nar suyu demisti

Hadi gözün aydın canım maşallah 🧿 inşallh güzel sonuç alırsın bizede dua et 🤲🤲🫧 ilaç ne kullandın iğneler
Ben suan 2. Transferin 7. Gunundeyim cift cift koydurttum ilk transfer negatif cikti. Allah hepimizin duasini en guzel sekilde yanitlasin. Hakkimizda hayirlisini verdin.
Yumurta toplamada gonal f ile pergoverisle basladim kendiliginden catlamadinlar diye cetrodide kullandim 3 4 gun ovitelleylede catlatip opu ya girdim. Transfer hazirliginda estrofem hapla basladim gunde 3 tane rahim sonraki hafta progestan igne ve fitil kullandim. 2 transferde bunlara ek olarak coraspirin ve kan sulandiri igne yapiyorum ttansfer oncesi 2 gun sonrasi 2 gun bagisiklik engelleyici hap kullandim.

Aminn canim..siz pergoveris iğne kullandinizmi...üç gün mü kullanmak gerek
Kullandım ilk gittiğimde 5 gün kullanmıştım sonraki gittiğimde doktorum devam ettirdi 3 gün daha kullanmıştım diye hatırlıyorum ona doktor karar veriyor bence yumurtaların durumuna göre

X