Temmuz tüp bebek yaptıracak olanlar

MERHABA HERKESE BENDE TEMMUZ 16 REGLİMİ BEKLİYORUM İNŞALLAH BU AY TRANSFER OLACAK 2023 KASIM AYINDA OPU OLMUŞTU 4 TANE DONDURULDU OLUMSUZ Bİ DURUM OLMAZSA BU DEFA TRANSFER YAPILIR UMARIM YUMURTA TOPLAMADAN BU YANA 3 OPERASYON GEÇİRDİM ARTIK KORKUYORUM YAŞ 33 OLACAK ZAMAN DARALIYO GİBİ DUA EDİN BANA DA KIZLAR ALLAH YARDIMCIMIZ OLSUN KOLAYLAŞSIN İŞİMİZ

Canım bana demişlerdi ki her gün açıp bakmıyoruz doğal ortamini bozmamak için. Seninkinin demekki embriyolog kaliteli gördü 5. Güne gidecegibi tahmin etti. Bir de yumurta sayısı fazla olunca mutlaka 5. Güne giden oluyor. Yumurta az olunca 5. Günü brklemiyirlar, belki ulasmaz, ama transfer edip doğal ortamında ulaşır diye transfer ediliyor.
Anladım canım benim çok teşekkür ediyorum 🥰

Canim benim dondutulma kutulatina koyulmadan once 5 gun boyunva mikroskop aldi buyumeleri takip ediliyor. 5. Gun son sonunda taze transfer ise direk transfer ediyolar kalanlar 2 li yada tekli kaplarda donduruluyor. Eger taze transfere uygun frgilsen hepsi donduruluyor
Anladım canım teşekkür ediyorum benim ilk transfer taze olacak. Herhalde o güne ulaşan birden fazla embriyom olursa dondururlar🤲🏻🌸 çok heyecanlı son 2 günüm kaldı

Anladım canım teşekkür ediyorum benim ilk transfer taze olacak. Herhalde o güne ulaşan birden fazla embriyom olursa dondururlar🤲🏻🌸 çok heyecanlı son 2 günüm kaldı
Bende taze transfer olacak sekilde yola cikmistim ama yumurta tiplanirken sivi birikimi oldugu icun dondurup 2. Adette transfer oldum. Fazla sivi birikimi kist olusturabilirmis. Saglikla olsunda gerisi teferruat

Merhabalar kızlar bende temmuzda transfer olacağım şuan transfer hazirligindayiz ilaçlar kullanıyorum benim 3 defa opu yapıldı ve genetige gitti embriyolar pgt ile tup bebek deniyoruz bu ilk transferimiz ve süreç hakkında hiç birsey bilmiyorum biraz bunun korkusu var şimdilik haplar bantlar fitil ve serum kullanıyorum cuma kontrol olacağım ve transfer günü verilecek transfer acılı bir süreç mi acaba

Merhaba arkadaşlar benim de yüksek ihtimal pazartesi günü yumurtalarım toplanacak. Bana da dondurulmuş embriyo transfer edilecek. İkinci adetinde transfer olur dedi. 5 yıl önce tüp bebek tedavisi ile 4 yaşında bir kız evladına sahibim sürece hakimim biraz ☺️

Merhaba kızlar bende dün opu işlemi oldum .1.gun de 4embrıyom gelişmiş ınsallah 5gun boyunca devam ederler 🤲🏻 hepimiz için en hayırlısı olsun

Bu arada bu grupta galiba birini yumurta gelişimi uzun sürdü diye telaş yapıyordu. Ben ilk kızımda 15 gün iğne vuruldum. Benim yumurtalarım da geç cevap veriyor iğnelere telaş yapmayın inşallah her şey yolunda ilerler 🥰

Bende taze transfer olacak sekilde yola cikmistim ama yumurta tiplanirken sivi birikimi oldugu icun dondurup 2. Adette transfer oldum. Fazla sivi birikimi kist olusturabilirmis. Saglikla olsunda gerisi teferruat
Ağrın sızın belirtim var mıydı canım sıvı birikimi olduğunda. Aynen öyle sağlıklı olsun da gerisi önemli değil🤲🏻🥰

Merhaba kızlar bende dün opu işlemi oldum .1.gun de 4embrıyom gelişmiş ınsallah 5gun boyunca devam ederler 🤲🏻 hepimiz için en hayırlısı olsun
Maşallah canım inşallah sağlıklı kaliteli embriyo olurlar 🥰 toplam kaç yumurta toplanmıştı canım

İşte ben bunu bilmiyorum ilk transferim olacak. Doktorum ne önerirse onu yapmayı düşünüyorum
Şimdi canım ben ilk tedaviden sonuç alamadım onun için şu an ikinci tedavim sıfırdan başlıyorum bu yüzden doktorum bana iki tane transfer edecek yani bir sefer yaptığında tutmuyorsa ikinci denemede iki tane embriyo transfer ediyorlar ben de bugün işte ilaç vuruldum ama zaten bunun başında doktora tedavi sürecinde konuşman lazım bir tane veya iki tane mi diye yerleştirilecek

Evet kimi 5.gun kimi 3gun dıyor bu değişken bır durum sanırım .ne güzel kucağınıza almışsınız ❣️ dilerim bunda da süreç sizin için kolay ilerler ınsallah

Şimdi canım ben ilk tedaviden sonuç alamadım onun için şu an ikinci tedavim sıfırdan başlıyorum bu yüzden doktorum bana iki tane transfer edecek yani bir sefer yaptığında tutmuyorsa ikinci denemede iki tane embriyo transfer ediyorlar ben de bugün işte ilaç vuruldum ama zaten bunun başında doktora tedavi sürecinde konuşman lazım bir tane veya iki tane mi diye yerleştirilecek
Anladım canım bunu duymuştum okumuştum ikinci transferde genelde iki embriyo oluyor diye. Henüz bunu doktorumla konuşamadık transfer için perşembe günü gittiğimde konuşuruz sanırım

Ağrın sızın belirtim var mıydı canım sıvı birikimi olduğunda. Aynen öyle sağlıklı olsun da gerisi önemli değil🤲🏻🥰
Opu oncesi kasiklarimdaki agridan yuruyemiyodum. Dr yumurtaliklarin cok dolu ondandir demisti. Opudan sonra igneleri biraktigim icin direk adet sancilari basladi sancili ve yogun bi adet donemi gecirdim.

X