Temmuz tüp bebek yaptıracak olanlar

Ben o iğneyi yaparken kendime güvenemedim canım, iki toz bir su şeklinde demişti doktorum ben her gün hastaneye gidip vurdurdum. Gonal f olsa kendim yapıyordum onu ama pergovariste güvenemedim. Eğer için rahat etmiyorsa sen de hastanede vurdur. Allahım inşallah emeklerini boşa çıkarmaz rabbim seninkini de olumlu sonuçlandırır inşallah 🤲🏻
Evet gonal f kolay..bunda hepsi çekilmedi birazcık kaldı...sıvıyı iğneye çekiyorum.. sonra toza aktarıyorum karıştırıp siringaya çekip göbeğe vuruyorum...bugün tedirgin oldum aynen acile giderim sanırım...inşallah bişey olmamistir

Evet gonal f kolay..bunda hepsi çekilmedi birazcık kaldı...sıvıyı iğneye çekiyorum.. sonra toza aktarıyorum karıştırıp siringaya çekip göbeğe vuruyorum...bugün tedirgin oldum aynen acile giderim sanırım...inşallah bişey olmamistir
Bir şey olacağını sanmıyorum canım kalbini ferah tut olacak olduktan sonra gerekçe yaratır rabbim ve oldurur. Ama içim rahat etsin diyorsan evet acile gidebilirsin

kızlar size bir sorum olacak. Biz öncesinde doktorumla bir mi iki mi embriyo transferi olacak ya da kalan embriyoları donduralım şeklinde konuşmadık. Perşembe günü transfer günü. O gün gittiğimde doktor bilgilendirmeleri yapar dimi yani bize sormadan kalan embriyoları atmazlar herhalde dimi iyice paranoyak oldum😁😁

kızlar size bir sorum olacak. Biz öncesinde doktorumla bir mi iki mi embriyo transferi olacak ya da kalan embriyoları donduralım şeklinde konuşmadık. Perşembe günü transfer günü. O gün gittiğimde doktor bilgilendirmeleri yapar dimi yani bize sormadan kalan embriyoları atmazlar herhalde dimi iyice paranoyak oldum😁😁
Canım benim ilki taze transfer olmuştu.
Transfer zamanına kadar o kutu acilmiyor, belki 1-2 saat öncesi tam bilmiyorum, transfer zamanı söylüyor bu kadar embriyonuz kaldı diye. Öncesinde tek mi yapalım çift mi diye sorarlar tabi.

Benim o zaman 4 tane toplanıp dollenmisti, 1 tanesi 3. Güne gelmisti, direk onu transfer etmişlerdi.

Ama diğer toplamada dönmüş edileceği için, tek tek kaç tüpe koyalım, kaç transfer yapılacak diye önceden ayarlanmisti buna göre tüp sayısı.

Canım benim ilki taze transfer olmuştu.
Transfer zamanına kadar o kutu acilmiyor, belki 1-2 saat öncesi tam bilmiyorum, transfer zamanı söylüyor bu kadar embriyonuz kaldı diye. Öncesinde tek mi yapalım çift mi diye sorarlar tabi.

Benim o zaman 4 tane toplanıp dollenmisti, 1 tanesi 3. Güne gelmisti, direk onu transfer etmişlerdi.

Ama diğer toplamada dönmüş edileceği için, tek tek kaç tüpe koyalım, kaç transfer yapılacak diye önceden ayarlanmisti buna göre tüp sayısı.
Haaa anladım canım çok ama çok teşekkür ederim şimdi kafamda oturdu. Peki bir şey daha soracağım. Bana dün 6 tanesi döllendi 5. Gün transfer edeceğiz dediler ya 5.Güne ulaşacağına nasıl emin olabiliyorlar yani onu görüyorlar mı koydukları kutudan yaşayıp yaşamadığını.

Haaa anladım canım çok ama çok teşekkür ederim şimdi kafamda oturdu. Peki bir şey daha soracağım. Bana dün 6 tanesi döllendi 5. Gün transfer edeceğiz dediler ya 5.Güne ulaşacağına nasıl emin olabiliyorlar yani onu görüyorlar mı koydukları kutudan yaşayıp yaşamadığını.
Canim benim dondutulma kutulatina koyulmadan once 5 gun boyunva mikroskop aldi buyumeleri takip ediliyor. 5. Gun son sonunda taze transfer ise direk transfer ediyolar kalanlar 2 li yada tekli kaplarda donduruluyor. Eger taze transfere uygun frgilsen hepsi donduruluyor

Kızlar bende bugün adet ikinci günü kontrole gittim sağda mf dedi yumurtalar için ne demek öğlenden sonra sonuçlar için tekrar gideceğimde

Kızlar bende bugün adet ikinci günü kontrole gittim sağda mf dedi yumurtalar için ne demek öğlenden sonra sonuçlar için tekrar gideceğimde
Canım içini rahat tut bişey değildir diye biliyorum sen nmaynr oldun neyın sonucunu bekliyorsun doktor aydınlatmadımı seni konuşmadınmı

Kızlar bitanemi ikitanemi transfer olacaksınız ben iki istedim benim bu ikinci deneme çünkü

selam canlar bende yumurtaları toplattım 16 nisanda donduruldu hepsi, 3 adet dönemi bekle dedi doktor bey pcosluyum iki kere ilk defa kendiliğinden adet oldum en son 27.05 tarihinde oldum şuan hala adet olmadım bekliyorum adet olmayı transfer için gün alıcam.

Canım bana demişlerdi ki her gün açıp bakmıyoruz doğal ortamini bozmamak için. Seninkinin demekki embriyolog kaliteli gördü 5. Güne gidecegibi tahmin etti. Bir de yumurta sayısı fazla olunca mutlaka 5. Güne giden oluyor. Yumurta az olunca 5. Günü brklemiyirlar, belki ulasmaz, ama transfer edip doğal ortamında ulaşır diye transfer ediliyor.

X