Temmuz ayında transfer olacaklar

Evet canım tüp bebekte bu ihtimal daha fazlaymış benim ilk denememdi canım önceden 2 asilamam var.32 yaşındayım İlk defa tüp bebekte gebelik olmuştu. Senin daha önce gebelik olmuşmuydu

Evet canım tüp bebekte bu ihtimal daha fazlaymış benim ilk denememdi canım önceden 2 asilamam var.32 yaşındayım İlk defa tüp bebekte gebelik olmuştu. Senin daha önce gebelik olmuşmuydu
Ben de 29 yaşındayım canım .bizim sperm sorunu olduğu için hiç aşılama bile yapılmadı.
evet geçen sene 3.denemem de keseyi de bebeği de gördük ama kalp atışı oluşmadığı için kürtaj oldum.ondan önce devlette yapılmıştı 2 tedavi biri dondurulmuştu.ikisi de negatif oldu
bir de rahmim kalp şeklinde ve 2 cm de miyom var rahmin dışında.doktorum gerek görmüyor ameliyatı şuan.

Kızlar 6 haftalık hamileyim bacaklarımda çok ağrı var bu hamilelikten olabilir mi ya da hava çok sıcak diye mi anlamadım. Bacak ağrısı çeken var mı

Canım kalp şeklinde olunca normal gebelik devam ediyor mu yani bu bekleme sürecinde rahim düzeltilse ihtimal artar mı sende zor yollardan geçmişsin

Canım kalp şeklinde olunca normal gebelik devam ediyor mu yani bu bekleme sürecinde rahim düzeltilse ihtimal artar mı sende zor yollardan geçmişsin
Doktor bu şekilde hamile kalıp sağlıklı doğum yapan çok hastam var dedi.tekrar baktı hatta rahim filmine bunda bişey yok ama isterseniz üstten biraz kesip yanlardan genişletiriz rahmi dedi.bize bıraktı yani ama bilmiyorum doktorum gerek yok diyor

Merhabalar. Keseyi gören arkadaşlar ilk gördüğünüzde kaç mm. ydi biliyor musunuz? 5. Yada 6. haftada kaç mm olması gerekiyor?

Kalp atışını bi duysak bu kadar paniklemeyeceğiz bence inşallah o günlerde gelecek canım senin durumun nedir
Daha önce normal hamileliklerim oldu hem tekiz hem ikiz. Ama hep kalpleri durdu. Sağlıksız embrıyo deyip teselli bulmaya çalıştım. Şimdi de pozitifi gördüm 2. tüp bebek denemem de. Korkuyorum o yüzden hep yolunda gitmezse diye. Aynı şeyleri yaşamam umarım. Bugün keseyi gördüm çok şükür

Hadi yaaaa peki sebebi araştırılmadı mı canım bir nedeni olmalı muhakkak iki defa yaşamışsan

Hadi yaaaa peki sebebi araştırılmadı mı canım bir nedeni olmalı muhakkak iki defa yaşamışsan
Malesef tüm testler yapıldı ama sonuç koca bir sıfır. Sonrasında da hiçbir sıkıntı yoktu ne bende ne eşimde. O yüzden doktor hemen tüp bebek bile yapmadı 36 yaşımda olmama rağmen. Ama artık beklemek istemeyince 1 yıl sonra tüp bebek yaptırdık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…