Temmuz ayında transfer olacaklar

Canım bizde DNA hasar testi yaptırmadık ama ben eşime proxeed plus ile impryl içiriyorum uzun bi süredir, sperm kalitesini artırması İçin. Sonradan duydum ben de hasar tedavisinde de bu ilaçlar kullanılıyormuş zaten. Proxeed plus’ı benim doktorlarından biri tavsiye etmişti, faydası olur demişti. İmpryli kampanyalı bulup 6 kutu almıştım, elimde çok diye eşime de içirmiştim. Bi süredir bunları kullandığı İçin hasar değeri yüksek çıkmaz diye umuyorum ama iki hafta sonra görcez bakalım. Canım siz de bi yaptırın isterseniz bu testi belki bi faydası olur.

impryl aç/tok karnına fark ediyor mu acaba? :/

Canım tebrik ederimmm 🙏🙏 şimdi sorulara hazır ol 😂
1. İki embriyo mu koydurmustun ?
2. Beta değerlerini yazabilir misin ?
3. Kaç haftalıkken kese gördün tam olarak ?
Şimdiden teşekkürler 🥰
2 embriyo 3 günlük.
Transferden sonra 9. Gün 216 11. Gün 592 idi sanırım. 27 temmuz 9. Gün Dü. 11 ağustosta kese gördük canım

Malesef canım dış gebelik tanısi konuldu ve dün igneyi oldum inslalah tek iğne ise yarar. Sen naptin nasilsin dgerlrin nasıl
üzüldüm canım ya ben de pazrtesi olmuştum iğneyi
yarın kontrolüm var işte bakalım nasıl çıkacak değer
araştırmalarıma göre 4.gün beta pik yapıyomuş önemli olan 7.gün değeri
cuma ve pazartesi sonuçları karşılaştıracak doktor yüzde 15 lik düşüş olması gerekiyomuş en az
kaç mg vurdular iğneyi
bu arada bol bol su iç dinlenmeye çalış ,inşallah tek iğneyle kurtuluruz:dua::dua:

üzüldüm canım ya ben de pazrtesi olmuştum iğneyi
yarın kontrolüm var işte bakalım nasıl çıkacak değer
araştırmalarıma göre 4.gün beta pik yapıyomuş önemli olan 7.gün değeri
cuma ve pazartesi sonuçları karşılaştıracak doktor yüzde 15 lik düşüş olması gerekiyomuş en az
kaç mg vurdular iğneyi
bu arada bol bol su iç dinlenmeye çalış ,inşallah tek iğneyle kurtuluruz:dua::dua:
5ml/50ml olan igneyi oldum bende pazartesi kan vericem. Umarım ikimizde tek iğne ile kurtuluruz. Çok zor ve ağır bir süreç negatif almamak için dua ederken şimdi ise olan bir şey vücudumdan gitsin die dualar ediyorum 😔

5ml/50ml olan igneyi oldum bende pazartesi kan vericem. Umarım ikimizde tek iğne ile kurtuluruz. Çok zor ve ağır bir süreç negatif almamak için dua ederken şimdi ise olan bir şey vücudumdan gitsin die dualar ediyorum 😔
maalesef öyle.değer ilk düştüğünde inşallah yanlıştır yüksek çıkar 3.test dedik.o da yeteri yükseklikte çıkmayınca sonra dua ettik inşallah kimyasaldır diye.o da olmadı.şimdi de ameliyata gerek kalmasın diye dua ediyoruz.ne kadar zor olduğunu bir tek yaşayan bilir bir de böyle beklemek ne olacağını bilmeden insana muazzam acı veriyor.anlatılamaz bile beynim boş bir levha gibi sanki algılayamıyorum hiçbişeyi.
dua edicez yine napalım elimizden bişey gelmiyor

maalesef öyle.değer ilk düştüğünde inşallah yanlıştır yüksek çıkar 3.test dedik.o da yeteri yükseklikte çıkmayınca sonra dua ettik inşallah kimyasaldır diye.o da olmadı.şimdi de ameliyata gerek kalmasın diye dua ediyoruz.ne kadar zor olduğunu bir tek yaşayan bilir bir de böyle beklemek ne olacağını bilmeden insana muazzam acı veriyor.anlatılamaz bile beynim boş bir levha gibi sanki algılayamıyorum hiçbişeyi.
dua edicez yine napalım elimizden bişey gelmiyor
Aynen canım yaa bende öleyim yaşıyorum nefes alıyorum ama cok boş geliyor her şey. Dün dış gebelik teşhisi konuşunca kan vermemsiyim bugün verdim 1340 çıktı şimdi artarsa 4 gün bide düşüşü çok zaman alıcak ya doktor bana bir iki ay ara verilir dedi.

Aynen canım yaa bende öleyim yaşıyorum nefes alıyorum ama cok boş geliyor her şey. Dün dış gebelik teşhisi konuşunca kan vermemsiyim bugün verdim 1340 çıktı şimdi artarsa 4 gün bide düşüşü çok zaman alıcak ya doktor bana bir iki ay ara verilir dedi.
bu günleri de atlatıcaz canım.bu kötü günler güzel günlerin habercisidir inşallah.peki ultrasonda bişey göründü mü?
benim sağ yumurtalığıma yakın bi odak noktası gördü doktorum ve iğneyi yapalım dedi.inşallah hiç artmaz düşer gider sonuçta etkili bi iğne yaşayıp göreceğiz inan ne desek boş.önce kendi sağlığımızın değerini bilmemiz lazım
benim doktorum 3 ay dedi zaten psikolojimiz ne zaman düzelir bilmiyorum

bu günleri de atlatıcaz canım.bu kötü günler güzel günlerin habercisidir inşallah.peki ultrasonda bişey göründü mü?
benim sağ yumurtalığıma yakın bi odak noktası gördü doktorum ve iğneyi yapalım dedi.inşallah hiç artmaz düşer gider sonuçta etkili bi iğne yaşayıp göreceğiz inan ne desek boş.önce kendi sağlığımızın değerini bilmemiz lazım
benim doktorum 3 ay dedi zaten psikolojimiz ne zaman düzelir bilmiyorum
Evet canım benimkide gördü minicik Bi şey zaten çıkınca ağladım ben o zaman daha kötü oldum. Atlaticaz Allahın izni ile canım şu psikoloji ile doktor gel dese ben gitmem zaten insalhh 2. Transferimiz de her şeyi unutucaz dondurulmuş var mı senin

Evet canım benimkide gördü minicik Bi şey zaten çıkınca ağladım ben o zaman daha kötü oldum. Atlaticaz Allahın izni ile canım şu psikoloji ile doktor gel dese ben gitmem zaten insalhh 2. Transferimiz de her şeyi unutucaz dondurulmuş var mı senin
bizim de imtihanımız evlat işte.biliyosun orda ve bu defa gitsin diye uğraşıyosun.anlatılamyacak kadar zor ve sancılı.
evet canım 2 tane var çok şükür senin var mı peki

bizim de imtihanımız evlat işte.biliyosun orda ve bu defa gitsin diye uğraşıyosun.anlatılamyacak kadar zor ve sancılı.
evet canım 2 tane var çok şükür senin var mı peki
Benımde 7 8 tane var canım. Benim bu tek embriyoydu ben 2. De çift isticem tim ama şimdi dış gebelikten sonra çift istemeye korkuyorum nette okudum biri rahimde biri tuplerde gelisebiliyormus 😔

Benımde 7 8 tane var canım. Benim bu tek embriyoydu ben 2. De çift isticem tim ama şimdi dış gebelikten sonra çift istemeye korkuyorum nette okudum biri rahimde biri tuplerde gelisebiliyormus 😔
maşallah canım ne güzel bayağı varmış senin.kaçıncı denemen olucak belki çift koyarlar
korkma bence Rabbim nasip ettikten sonra herşey güzellikle olur
benim de 2 embriyoydu zaten 4.denememdi
bak senin de tek embriyoymuş ama dış oldu ne yazık ki.bunun tek ya da çiftle alakası yok sanırım ve tüp bebek gibi yardımcı tedavilerde görülmesi daha muhtemel bu durumların.Rabbim yardımcımız olsun

X