Temmuz ayında transfer olacaklar

Malesef tüm testler yapıldı ama sonuç koca bir sıfır. Sonrasında da hiçbir sıkıntı yoktu ne bende ne eşimde. O yüzden doktor hemen tüp bebek bile yapmadı 36 yaşımda olmama rağmen. Ama artık beklemek istemeyince 1 yıl sonra tüp bebek yaptırdık
Kuzum benim inşallaahhhhh kalp atışlarını sağlıklı bir şekilde duyarsın inşallah kucağına aldığın zamanları görürsün canı gönülden dua ediyorum sana ve herkese 🤲🏻🤲🏻

Kızlar slm 6 agustos 66 olan degerim 13 agustosda 92 geldi dr saglıksız gebelik dedi jeli bırakalım düşmesini bekleyelim dedi napacagımı bilmiyorum 😢

Kızlar çarşamba günü olan 24 test sonucum 36 ya yükselmiş bugün. Artık umudum kesildi. Hastaneden cevap bekliyorum şimdi
Kızlar slm 6 agustos 66 olan degerim 13 agustosda 92 geldi dr saglıksız gebelik dedi jeli bırakalım düşmesini bekleyelim dedi napacagımı bilmiyorum 😢
Allah yardımcıniz olsun kızlar. Bunda da vardır bir hayır diye düşünmek en güzeli. Rabbimin nasip edecegi bir zaman vardır.Hayırlısı olsun

Ya çok sevindim canım yaa gözün aydın ☺ ne kadar düşmüş peki. Kaçıncı gün senin ignenin bende pazartesi yaptırıcam inslalah düşer
pazartesi yapıldı bugün 4.gün canım.doktorum bugün yükselmesini bile normal karşılıyoruz ama senin düşük çıktı dedi.
510 falandı 249 a düşmüş. pazartesi tekrar sonuç istedi doktorum.inşallah güzel haberler alırız ikimizde:)
bu arada iğne yan etkileri için doktorum kan testleride istedi ilkini iğneden önce yaptırmıştım ,tam kan sayımı ast alt vs.senden istendi mi canım?

pazartesi yapıldı bugün 4.gün canım.doktorum bugün yükselmesini bile normal karşılıyoruz ama senin düşük çıktı dedi.
510 falandı 249 a düşmüş. pazartesi tekrar sonuç istedi doktorum.inşallah güzel haberler alırız ikimizde:)
bu arada iğne yan etkileri için doktorum kan testleride istedi ilkini iğneden önce yaptırmıştım ,tam kan sayımı ast alt vs.senden istendi mi canım?
Yok canım bende yapılmadı bende sorarım doktoruma. Benim değerim 1340 ti benimki biraz daha zaman alir ama senin ki baya iyi düşmüş canım hadi en yakın zmana da kurtul insallah ☺️
Tam olarak hangi değerlere bakıldı canım banada söler misin benim doktorum uzakta olduğum yerde baktiricam bende baktirayim

Son düzenleme:
Yok canım bende yapılmadı bende sorarım doktoruma. Benim değerim 1340 ti benimki biraz daha zaman alir ama senin ki baya iyi düşmüş canım hadi en yakın zmana da kurtul insallah ☺
Tam olarak hangi değerlere bakıldı canım banada söler misin benim doktorum uzakta olduğum yerde baktiricam bende baktirayim
inşallah canım sana da çok dua ediyorum inşallah ikimizde en kısa zamanda kurtuluruz.
testler şöyle,hemogram,ast,alt ve ldh.

Yok canım bende yapılmadı bende sorarım doktoruma. Benim değerim 1340 ti benimki biraz daha zaman alir ama senin ki baya iyi düşmüş canım hadi en yakın zmana da kurtul insallah ☺
Canım senin kese görülmüş müydü? Kese görülmeden dış gebelik tanısı nasıl konuldu

X