Temmuz ayında transfer olacaklar

Sevinemiyorum yaa bu sevinç bile kursağımda kaldı bugün en azndan değerlerin 80lerde olması gerekiyormuş. Şimdi hastaneyi aradım hemşireyle görüştüm. Gün içerisinde doktor dönüş yapacakmış. Bu değere var da diyemiyorlarmış yokta diyemiyorlarmış

Bugün kaçıncı gününüzdü?
Enseyi karartmayın derler ya, "yok" diyemedikleri sürece yokmuş gibi üzülüp kendinizi hırpalamanın kime yararı olacak. Çok zor biliyorum ama doktorunuzla görüşmeyi bekleyin. İnşallah her şey yolundadır :dua:

Gittim ama tabi 4 haftalık olduğu için görünmedi yarın Randevum var 5+4 olmuş oluyorum İnşallah görünür 🤲🏻🤲🏻 Sen kese görmeye gittin mi peki ? Bu arada kaçıncı gün embriyosuydu canım
Ayy canım inşallah görünür ben de cuma günü gidicem henüz gitmedim 5+1 oluyor cuma günü
Benimki 5. Gün embriyosuydu iki tane senin tek mi

Kızlar sabah özel hastanede yaptırmıştım testi. Bu akşam bir de devlet hastanesinde yaptırsam mı acaba
Canım genelde aynı saatte aynı laboratuvarda yapmak lazım 2 günde bir yoksa yanlış yönledirebilir sonuçlar seni birkaç arkadaş aynı durumu yaşadı kimyasal diye düşündü ama ayrı yerlerde yaptıkları için farklı çıkmışlardı oysa ki

X