Temmuz ayında transfer olacaklar

Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin 🙏 acaba yarın eşim işteyken tek mi gitsem bu akşam eşimle gitsek bilemedim. Sonuca hiç hazırlıklı değilim. İlk transfer olumsuzdu, bunda da transferden beri hep adet ağrım oldu canım sıkıldı bugün nedense
Canım benim de hep ağrılarım oldu 16.günümdeyim hala ara ara oluyor eğer böyle düşünüyorsan bence eşinle gitmelisin sana destek olur yalnız olmazsın en azından

ipek__23 ipek__23 canim son durumun nedir? Bende ilacalri bırakalı 1 hafta oldu ve degerim bir haftada 63 ten 476 ya çıkmış dış gebelik şüphesi var yarın doktora gidicem 😔
Ya üzüldüm canim.benim de değerim dün 500 du doktorum sonunda dış gebelik tanısını koydu.metotreksat iğnesi yapıldı.cuma günü tekrar test vericem bir de pazartesi kan vericem ikisinin arasında yüzde 15 lik düşüş varsa başarılı sayiliyomus.yoksa bi doz daha igne yapılacakmış.Inşallah düşer tek dozla.sen de ihmal etme Allah korusun çok riskli canim ya insallah kurtuluruz bi sıkıntı yasamadan

Ya üzüldüm canim.benim de değerim dün 500 du doktorum sonunda dış gebelik tanısını koydu.metotreksat iğnesi yapıldı.cuma günü tekrar test vericem bir de pazartesi kan vericem ikisinin arasında yüzde 15 lik düşüş varsa başarılı sayiliyomus.yoksa bi doz daha igne yapılacakmış.Inşallah düşer tek dozla.sen de ihmal etme Allah korusun çok riskli canim ya insallah kurtuluruz bi sıkıntı yasamadan
Benımde dün 476 idi yarın kontrolüm var ama ben cumartesi adet kanaması yaşadım tam noldu anlamayamadim senin kanaman oldu mu birde doktor korunman gerekn bir zman söyledi mi

Benımde dün 476 idi yarın kontrolüm var ama ben cumartesi adet kanaması yaşadım tam noldu anlamayamadim senin kanaman oldu mu birde doktor korunman gerekn bir zman söyledi mi
benim de cumartesinden beri koyu kahve lekelenmem var.bu sabah biraz daha kırmızımsı geldi ama devamı yok çok az geliyor.korunma anlamında sadece iğne olursam bi sonraki tedaviye ne zaman başlarız dediğimde 3 ay demişti.zaten vücut anca kendine gelir.

X