Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Ya kuzum benim sakin kal moralini ne kadar bozma desekte bir işe yaramıyor biliyorum sen güçlü kalmaya çalış inan herşey çok güzel olcak
teşekkür ederim canım. amin inşallah hersey guzel olur 🤲 bende gebelik olacağını düşünmüyorum ama aranızda olmayı seviyorum inşallah bu ay guzel haberler alırız burada 😍

Eklentiler

• A52436B9-1F01-4DB9-8964-56795D54FFEF.jpeg
    A52436B9-1F01-4DB9-8964-56795D54FFEF.jpeg
    156,2 KB · Görüntüleme: 60
Beni de yazın gecikmemin 6. Günü kan geldi yerleşme değildir sanmıyorum sancım var 4yada 9 Temmuz en geç

Hanımlar benim adetim dün bitti. Adet bittikten sonra 4-5 gün kadar kuru olurum. Ama bu sefer afedersiniz su gibi ıslaklık oluyor kuru değil göğüslerimin ağrısı da hiç geçmedi. Acaba erken mi yumurtlama olcak ya 2-3 kere de sağ kasığımda sancı oldu oyulur gibi geçti sonra.

İnan 26 günde bir olurken geçen ay 1 hafta erken bu ay 1 hafta geç geldi hiç olmayacak işler oldu ikiside olabilir siz 9 yazın artık günüm 40. Gün olmadan hiç bişey beklemeyeceğim
Ekliyorum bu ay uğurlu gelsin hepimize🙏🏻💕

İnşallah canım artık pek umudum yok ama hayırlısı
Bende aynı gün iki test yaptım ikisinde de anında pembe silik çizgii çıktı çok sevindim gittim kan verdim negatifti sonuç çok üzülmüştüm. Sonrada adet oldum zaten. Negatif görünce bi kaç gün insan kötü oluyor ama ondan sonra deşarj olup yeni ay yeni umutlar diyoruz :) olumsuz düşünmek yok 🙏🏻

Eveeettt kızlar ben de geldim. 😅 Temmuz bizim ayımız olsun inşallah G Gzmyts53 bat tarihi veremiyorum çünkü adetim tam bi sökülemedi ya kafası çok karışık 🤣

X