Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Ovulasyon dediği bir süreç in adı, ovulasyon yazan gün ovulasyonun 1. Günü demek, şema doğru yani.

Canım benim bat 6,/ 7 si.
Adet belirtilerim var, erken başladı.
Yumurtlama haftamda ağrılı geçti bayağı.

Merhaba bana da doktor bu ay letrol verdi. Yalniz 3 gündür çok fena mide ağrısı çekiyorum. Ilacın yan etkisi bu şekilde hisseden var mı? Yoksa benimki başka bir sebep mi

Merhaba bende 20 günü geçti kullanıyorum inşallah faydasını görürüm bat a 4 gün kaldı

Merhaba günde 2 tane bir sabah bir akşam kulandım. Kullanım miktarını doktor tavsiye ediyor zaten
çok tesekkür ederim.. klomen kaç kutu kullanırdı günde 2 tane. 1 tane yumurta bile çıkmadı. en son gene klomen yazdı. yeter artık yaaa..... demekki şifam başka hapda... bu ısrarı sinir etti beni

çok tesekkür ederim.. klomen kaç kutu kullanırdı günde 2 tane. 1 tane yumurta bile çıkmadı. en son gene klomen yazdı. yeter artık yaaa..... demekki şifam başka hapda... bu ısrarı sinir etti beni
Klomen 2 ay kullandım ilkimde gayet güzeldi yumurtalar oluştu. Ama adet oldum. 2. Ise yumurtalarım aşırı uyarılmıştı 24 mm üzerinde idi sanırım. Doktor ilişkiye girme dedi sakıncalı mis bu durum. Sonra ki ay letrol / letu diye bir ilaç yazdı. 3 yumurta oluştu özellikle 2 tanesi 17mm 19 mm arasında idi. Catlatma ognesi verdi ve bugün aşılama yaptım su anda artık beklemedeyim

Allah emeklerinin karşılığını versin.. çok uzun uğraşlar veriyoruz bu yolda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…