Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Bi gelişme var mı?
Hangi Ilaç ve takviyelerle kaliteli olmuştu yumurtan?

B
Henüz hiç bir gelişme yok canım tedaviyi bıraktım. Klomen ve letu kullandm doktorun dediği miktarda.ama stres olunca olmuyor. Bende 3aydan beri doktora gitmeyide bıraktıp artık ne zaman nasipse
En Iş nedeniyle olağan üstü stresteydim yıllarca, tüm hormonlarım alt üst oldu.
Dr "bu şekilde hamile kalamazsın" dedi.
Sonra hamd olsun iyileştim ruhen hormonlarda düzeldi. Ins simdiden sonra nasip olur.
Sende sikinti neydi, nerde ikamet? Dr umu öneririm.

Mersinde yaşıyorum canım. Benim sıkıntım evlat kaybı ocak ayında ikinci oğlumu doğurdum planlı sezeryana girdim 37+5 de. Doktor hatasından 4.gün kaybettim yavrumu

Mersinde yaşıyorum canım. Benim sıkıntım evlat kaybı ocak ayında ikinci oğlumu doğurdum planlı sezeryana girdim 37+5 de. Doktor hatasından 4.gün kaybettim yavrumu
Allah Allah,çok üzgünüm.
Nasıl oldu hata, ne dedi Dr lar?
Tabiki ciddi stres sebebi, Rabbim cennette buluştursun meleğinle

Allah Allah,çok üzgünüm.
Nasıl oldu hata, ne dedi Dr lar?
Tabiki ciddi stres sebebi, Rabbim cennette buluştursun meleğinle
Doğum sırasında oğlumun eşinin damarını kesti doktor. Ve ben spinal anestezi aldığım için uyanıktım duydum.mnce anlamadm herkes bir panik olunca hissettim o sıra bayıltılmışım. Eş kesilince oksijen gitmediği için sıkıntı oldu yavrumda inşallah gerçek dünyada kavuşacağım kuzuma

Kavuşacaksın tabi
Kabul etti mi Dr?
Mahkemeye verdiniz mi?

Kavuşacaksın tabi
Kabul etti mi Dr?
Mahkemeye verdiniz mi?
Kabul edermi canım. Eş kendi parçalandı dedi. Ahh bizlerinde cahilliyi bilmedik eşi patolojiye göndermeyi bilmediğimiz için aklımıza bile gelmedi o sıra evladımızın derdine düştük. Kayıp yaşandıktan sonra öğrendim birçok şeyi. Gerekli yerlere şikayetimizi yaptık ama sonuç yok. Evlat kaybını yaşadıktan sonra kadınlar kulübüne üye oldum önce kayıp yaşayanların sayfalarını okudum sohbetler ettim böyle çok aileler vr ve malesef devlet bu konuda yetersiz gelip bir yaptırım yapmıyor

Ya canım arkadaşım benim, öyle üzüldüm ki, bir anne olarak ağladım.
Rabbim sana meleginle sonsuz cenneti yaşatsın inş
Orda inş bizide karşılaştırın
Olan olmuş, giden gitmiş, mahkeme olsa ne fark edecekti ki gerçi.

Benimde ablamın bebeği doğumda öldü. Oksijensiz kaldı dediler Dr lar, saatlerce doğum yspamadı sezeryane almadılar,o da gitti öyle.
Ihmal carsa Rabbim sorsun.

Sende anne yüreği canin hep yanacak, ama kader, inançlı insanlarız, inş baki hayatta beraberlik ve tekrar kardeşi olur inş, cinsiyeti aynı olursa adını verirsiniz, bunları yazarken ağlıyorum. Adetime az var duygusalım galiba.

Allahım ablanızında yüreğine ferahlık versin. Gerçekten zor bir acı onunda doktor hatası oluyor kaybı. Allah hepsini bildiği gibi yapsın. Büyük oğlum var adı Efe. Cennet kuşumun adı Arda. Bir daha oğlum olursa ismini katmam canım adı oğluma özel kalsn.o benim hiç büyümeyecek bebeğim.

Bugün benim duygusallığım üstümde.
O senin hep bebeğin, sefaatçin olacak inş annesi
Evet anlamında Dr hatasydı, cocuk doğmuyor kanalda sıkıştı kaldı, saatlerce normal olsun diye beklediler, olmadı iste alın seseryane.
Kim sebep oduysa bu yavrulara hakkımız helal değil.

Tekrar ne zamandır düşünüyorsun?

İnşallah canım birgün kavuşmayı ummak bile güzel
Kim kime böyle sebep olduysa mislini yaşasınlar. Birde benim doktorum aile dostumuzdu büyük oğlumuda onda doğurdum ona inandım ama o yalanlarıyla kendini haklı çıkardı. Allah onu korktuğu ile sınasın.

Bende letu kullandım benimde 2. Ayımda yumurtalarım aşırı uyarılmış dedi doktor ama ben aşılama olmadım sadece çatlatma iğnesi olacaktım sizin sonuç ne oldu acaba bide zararlı bişeymi bilmiyorum da pek 19 mm dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…