Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Merhaba gonalfı günde kaç ml büründünüz acaba

Peki o sırada femara kullandınız mı acaba bir de kaç yumurta oluşmuştu
Kusura bakmayın yeni gördüm mesajı. Önce 5 gün femara kullandım günde 3 kez. Femaranın son günü gonal f başladım. On gün kadar kullandım. 18 mm İki yumurta oluşmuştu. Çatlatma iğnesi yapıldı 36 saat sonra aşılama yapıldı. Yumurtaların biri çatladı ve döllendi diğeri kiste dönüştü. O da kendiliğinden eriyecek gebelik sürecinde. Umarım geç kalmamışımdır yanıtlamakta. Siz hangi aşamadasınız şu an ?

Problem değil. Gonalfı kaç ml vurundunuz günde ? Ben direkt gonalfa başladım ilk 3 gün 75 ml son 5 gün 62.5 ml dedi doktorum yüksek dozlar sıkıntı olur dedi yarın kontrolüm var aşılama istemedim normal ilişki olsun dedik biz

Ben 75 ml vurdum günlük. Kendim yapıyordum. Normal ilişki ile deneyecektik ama daha önce iki kez ilişki ile deneyip olmayınca son dakika aşılamaya karar verdik bize de sürpriz oldu

Ben 75 ml vurdum günlük. Kendim yapıyordum. Normal ilişki ile deneyecektik ama daha önce iki kez ilişki ile deneyip olmayınca son dakika aşılamaya karar verdik bize de sürpriz oldu
Şimdi doktordan çıktım aşırı canım sıkıldı iğnemin 7. Günündeyim 3 gün 75 ml buruldum 4 gün 62.5 vuruldum şimdi sağ tarafta 3 yumurta büyümeye başlamış hepsi 11mm de kalmış moralim çok bozuldu ya normalde femaryala bile büyüyüp çatlayan yumurtam ağladım resmen çıktım

Yumurta catladığını nasıl anlıyorsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…