Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Canım ne oldu senin durumun,bi gelişme var mı?
Selam canim betam yükseldi ama artmiyordu artk ayni kaliyordu sonra düştü betam adet oldum cok yogun kanamalı şekilde doktorlada görüştüm tekrar muayene oldum betam düştü idrarda negatife döndü misal. O testler cikariyosa vardır birseyler ben bunu anladim

Ben çoktan adet oldum. Hatta bu ay klomen başlayacak doktor. Eylül ayı adet tarihini bekliyorum. Ara ara girip bakıyorum buraya

Benim çizgiler de hep sonradan çıkıyor? Siz hamilesiniz umarım ben de öyleyimdir. Kan testi verdim sonuç bekliyorum

Kızlar merhaba bat 25 Ağustos 6 gündür göğsüm çok hasssa bugünde regl olacakmışım gibi belimde bi garip ağrı başladı, reglim çok düzenlidir. Bu tarz bir şey yaşayan var mı

Kızlar merhaba bat 25 Ağustos 6 gündür göğsüm çok hasssa bugünde regl olacakmışım gibi belimde bi garip ağrı başladı, reglim çok düzenlidir. Bu tarz bir şey yaşayan var mı
Benimde adet 5,6 gun kala bel ağrısı olmuş bu agridan 2 gun sonra idrar da pozitif oldu umarim snde de vardir gebelik

Benim çizgiler de hep sonradan çıkıyor? Siz hamilesiniz umarım ben de öyleyimdir. Kan testi verdim sonuç bekliyorum
Bu sefer hemen çıktı ama sonradan çizgi çıkmadı, bir dakika içinde çıktı çizgi. İnşallah hamilesinizdir

Bu postu yazdığınızda üstüne mi görmüşsünüz, yoksa tekrar mi hamile kaldınız. Süreciniz benimkine çok benziyor o yüzden sordum
Hamile değildim ama o ay hamile kaldım çok şükür 3 ağustosta öğrendim hamileliği

7 temmuz da yazmışsınız ama 1,5 ay önce. Şu anda 7 haftalık hamilesiniz, bunu yazdığınızda 1 haftalık olmuş oluyor
Karıştırmışım ben sürekli sonradan cikan çizgiler gördüğüm için. Şimdi bakinca fark ettim. Temmuzda hamile kaldim suan 6+2 yim

Karıştırmışım ben sürekli sonradan cikan çizgiler gördüğüm için. Şimdi bakinca fark ettim. Temmuzda hamile kaldim suan 6+2 yim
Yani sonradan çıkan çizgiler oldugunda hamileymiş siniz bu durumda dimi doğru anlıyorum. Anlarsınız benim halimden, bir kaç saat sonra beta değerimi öğrenicem ama ne kadar heyecanlıyım tahmin ediyorsunuzdur:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…