Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Günaydın kızlar , belki hatırlarsınız Haziran ayı topiğinde daha aktiftim. Bi süredir Pcos için tedavi görüyorum. Klomen femara gonalf derken en son 15 Temmuz tarihinde aşılama denedik. 15 gün geçmeden test yapmayacağıma dair anlaşmıştım kendimle. 🙈 ama dünden beri şiddetli regl ağrısı hissedip bu sabah da bulantıyla uyanınca ( regl olacağım sabah bulantı ve kusma yaşarım genelde ) kendimi ümitlendirmemek için negatifse bile çıkar artık diyerek az önce kaset test yaptım. Bugün aşılama ile birlikte 14. Gün ve ilk birkaç saniyede çıkan sonuç böyle 🤭
Merhaba gonalfı günde kaç ml büründünüz acaba

Peki o sırada femara kullandınız mı acaba bir de kaç yumurta oluşmuştu
Kusura bakmayın yeni gördüm mesajı. Önce 5 gün femara kullandım günde 3 kez. Femaranın son günü gonal f başladım. On gün kadar kullandım. 18 mm İki yumurta oluşmuştu. Çatlatma iğnesi yapıldı 36 saat sonra aşılama yapıldı. Yumurtaların biri çatladı ve döllendi diğeri kiste dönüştü. O da kendiliğinden eriyecek gebelik sürecinde. Umarım geç kalmamışımdır yanıtlamakta. Siz hangi aşamadasınız şu an ?

Kusura bakmayın yeni gördüm mesajı. Önce 5 gün femara kullandım günde 3 kez. Femaranın son günü gonal f başladım. On gün kadar kullandım. 18 mm İki yumurta oluşmuştu. Çatlatma iğnesi yapıldı 36 saat sonra aşılama yapıldı. Yumurtaların biri çatladı ve döllendi diğeri kiste dönüştü. O da kendiliğinden eriyecek gebelik sürecinde. Umarım geç kalmamışımdır yanıtlamakta. Siz hangi aşamadasınız şu an ?
Problem değil. Gonalfı kaç ml vurundunuz günde ? Ben direkt gonalfa başladım ilk 3 gün 75 ml son 5 gün 62.5 ml dedi doktorum yüksek dozlar sıkıntı olur dedi yarın kontrolüm var aşılama istemedim normal ilişki olsun dedik biz

Problem değil. Gonalfı kaç ml vurundunuz günde ? Ben direkt gonalfa başladım ilk 3 gün 75 ml son 5 gün 62.5 ml dedi doktorum yüksek dozlar sıkıntı olur dedi yarın kontrolüm var aşılama istemedim normal ilişki olsun dedik biz
Ben 75 ml vurdum günlük. Kendim yapıyordum. Normal ilişki ile deneyecektik ama daha önce iki kez ilişki ile deneyip olmayınca son dakika aşılamaya karar verdik bize de sürpriz oldu 😊

Ben 75 ml vurdum günlük. Kendim yapıyordum. Normal ilişki ile deneyecektik ama daha önce iki kez ilişki ile deneyip olmayınca son dakika aşılamaya karar verdik bize de sürpriz oldu 😊
Şimdi doktordan çıktım aşırı canım sıkıldı iğnemin 7. Günündeyim 3 gün 75 ml buruldum 4 gün 62.5 vuruldum şimdi sağ tarafta 3 yumurta büyümeye başlamış hepsi 11mm de kalmış moralim çok bozuldu ya normalde femaryala bile büyüyüp çatlayan yumurtam ağladım resmen çıktım

😂😂😂😂 Ben aylardır negatif görüyordum bu ay adetimi bekliyordum doktora gitmek için. Eşim zaten doktora gidicez hadi son bi kez şansımızı deneyelim dedi. Bana ovulasyon testi alıp geldi 🤣 kendi de pekmezden nefret eder kusar yani ama zorla keçi boynuzu özü yedi her gün 😂 yumurtlama günlerini değerlendirdim. 22 Temmuz yumurtlamaydı ama ayni gece yumurtam çatladı, 24 Temmuz tekrar pik oldu 25 Temmuz tamamen çatladı. Bu günleri hep degerlendirdik ama hangi yumurtlama da tuttu bilmiyorum 🤷🏻‍♀️ hic öyle ayaklarımı falan da dikmedim yarım saat falan yatmisimdir 😅 yumurtlamadan bir hafta sonra da adet ağrısı gibi agrim oldu aksama kadar, o gün de 6 saat arayla akıntıyla karışık lekelenmem oldu bitti. Birde adete 4 gün kala ovulasyon testim koyulasmaya başladı hatta dün nerdeyse pikti. İşte bugün de test yapinca böyle çıktı:)
Yumurta catladığını nasıl anlıyorsun

X