Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Hersey iyi guzelde keske bu ay baslayabilsen Olsun vardir bundada bu hayir

Kuzum ben sizinle ilgili bi sknti cikacagini düşünmüyorum sadece hamile kalinca ufak tefek destek görmen gerektigini (igne takviye vs) düşünüyorum niyeyse Rabbim evlatlarimiza saglik sihhat uzun ömürler versin minnak kalplilerimiz
Ben degerlendirdim ama en son ostrojen yuksek gelince umudumu kaybettim sanırım. Belli olur bikac gune kadar ak koyun kara koyun. Bu ayda olmazsa zaten biraz kafamı dinlemeyi düşünüyorum test vs bisey almayi düşünmüyorum oluruna birakcam. Çünkü psikolojik olarak yorulmaya basladim. Düzenli iliski degilde ne zaman şehvetli olursam ozaman iliski düşünüyorum. Canim istedikce.

Kuzum bende bu ay ugraşımın sonunu veriyorum bidaki ay canim neyi ne zaman istiyorsa o sekil yapcam

Bu arada benimde negatif ama erken yapiyoruz daha 7 gün var

Hadi bakalım canım gözün aydın çok sevindim inşallah bir sorun olmazcanım hormonlara bakılır FSH, estradiol, tsh, lh gibi başka şeylerde vardır da bana da şimdilik bu değerlere bakıldı

Doktoru çok sevdim.. boş geçmek iyidir canım biraz es veriyor insan kafa dağıtıyor daha rahat daha hevesli olursun hem.. son tedavin olur inşallaaah amiiinn

Valla ben daha adet olmadım 5 gün gecikti ama sen beni burayada yaz ümidim yok 4 Temmuz şekerim
Benimde adetim 5 gün geçti test yaptım negatif ama belirtiler var ve asla adettim gecikmezdi göğüslerim çok şişti kanda 3 gün verdim adetim geçtikten sonra negatif dedi

Beni de yaz en iyisi sen 20 Temmuz gerçi daha addet olmadım bugün 6 gün geceli hiçte geçmezdi göğüsler biraz daha şişse boğacak beni kan verdim üç gün geçtikten sonra ne hafif cıktı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…