Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

E bu ay da kendi kendinize değerlendirirsiniz boş geçmek yok

Klasik bi pozisyon işte canım modern halini yazdım
Ay onda da çok komik oluyo ama. Boşaldıktan sonra erkek hemen geri çekilmesin bi beş dk falan beklesin öyle diyolar ya. Biz onu yapıyoruz. Ben çarşafı görerek adam ne görerek allah bilir mal gibi bekliyoruz 5 dk

Bu ay olmazsa benim (ki olmayacak testler negatif) önümüzdeki ayki yumurtlama döneminde tatildeyim. Salcam her şeyi, kafama göre takılıcam, gününü de sayısını da takip etmeden. Olmuyorsa olmasın madem kafası bana geliyor yavaştan

Kız mutfağa geldim telefonu elimden bırakıp kahve yapamadım daha dur yapıyorum bende Allha sağlık sıhhat versin çocuğuna da inşallah kardeşim de yakında aranıza katılır
İnşallah kuzum sen de bebişine kavuşursun sağlıkla inşallah durumlardan haber et bazen giremiyorum bu ay güzel haberler alalım ❤❤

Ay onda da çok komik oluyo ama. Boşaldıktan sonra erkek hemen geri çekilmesin bi beş dk falan beklesin öyle diyolar ya. Biz onu yapıyoruz. Ben çarşafı görerek adam ne görerek allah bilir mal gibi bekliyoruz 5 dk
Ayyyyy hahahahhahaha kahkaha attım demekki hepimiz aynı şeyleri yaşıyoruz ahdhshshdhhshdhd

Bunu ben de düşünüyorum Azimliler gidiyordur bence ya yavaş ve hareketsizler semenle geri geliyor olabilir

Canim bu hangi marka test ?
Benim kaset testlerrin ertesi gün soluklasiyor hep, ondan karşılaştırma yapmam zor oluyor. Seninki baya canlı renkleri hala.

Bu arada bence 16. Gün çatlama olmuş.
Laboquick markası çok az bir silinme oluyor ertesi günlerde. Pik i göreli 48 saat oldu test yapmaya devam etsem mi çok yavaş silikleşiyor

Canım kizlarrrr doktordan çıktım. Kolposkopi temiz cikti parca almaya gerek duymadı doktorum cok ufak bir belirsizlik cikti onun icinde suan parca almaya gerek yok dedi. 6 ay sonra tekrar smear vericem takipte olacağız o ufak bozukluğu. Bu konuda böyle bir 6 ay sonraya atıldı sıra geldi bebek çalışmalarına. Adet oldugumda 2 veya 3 gunu gidecegim tekrar cagirdi doktorum. Nelere bakiliyor adetliyken gidildiginde heyecandan unutmusum sormayi parca alinmadigi icin cok sevindim aklim gitti G Gzmyts53 Ihlamurseven bitliKedi M MiuLego akgnss Z ZorluBekleyis Q qwertyuop M Mavimiresl ve diger etiketleyemedigim kizlarrrr

Kuzum çok sevindim temiz çıkmasına 6 ay sonra da bir şey çıkmayacak inşallah sadece rutin bir kontrol nelere bakılıyor bilmiyorum maalesef kızlardan okumuştum sadece adetine kaç gün kaldı?

Canım ben kürtajdan sonra 2 ay adet olamadığım icin tekrar gitmiştim doktora neyse tarlusalla adet olduktan sonra adetin 2. Günü çağırmıştı femara kullandım işe yaramadı fostimon iğne kullandım ise yaramadi en son gonalf kullandım oda ise yaramadı. Kürtajdan sonra adet olduğum ay yumurtlamam olmadı yani ilac ve ignelere rağmen. Daha da gitmedim bana ovulasyonla yumurtlama görüyorsan iğneye gerek yok demişti çatlatma iğnesi için sonraki aylarda düzenli yumurtlama gördüm yani o ay sanırım kürtaj ve 2 ay adet olamadığım için yumurtlama görememiştim

Kuzu sen değerlendir ya tutarsa noktasında belki gelir annesine tutunur önemli olan senin kafanın rahat olması oda oldu şükür

Kuzum çok sevindim temiz çıkmasına 6 ay sonra da bir şey çıkmayacak inşallah sadece rutin bir kontrol nelere bakılıyor bilmiyorum maalesef kızlardan okumuştum sadece adetine kaç gün kaldı?
Evet kontrol icin 6 ayda bir smear vermem gerekecek sadece 3 temmuz adet tarihim bu ay zaten bussuru islem gordum gunlerimde kaçtı hic takip edemedim tummuzda baslicaz artik gebelik calismalarina

Kuzu sen değerlendir ya tutarsa noktasında belki gelir annesine tutunur önemli olan senin kafanın rahat olması oda oldu şükür
Acelem yok kuzum valla sağlam adımlarla olsun 1 ay geç olsun.. ben zaten her türlü değerlendiriyorum, kocam boş bırakmaz sağolsun

Güzel başlangıçlar güzel sonlar getirsin canım hayırlı haberler almaya devam et inşallah sonu sağlıkla bebişli olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…