Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Canım kizlarrrr 😍 doktordan çıktım. Kolposkopi temiz cikti 🤲😇 parca almaya gerek duymadı doktorum cok ufak bir belirsizlik cikti onun icinde suan parca almaya gerek yok dedi. 6 ay sonra tekrar smear vericem takipte olacağız o ufak bozukluğu. Bu konuda böyle bir 6 ay sonraya atıldı 🙃 sıra geldi bebek çalışmalarına. Adet oldugumda 2 veya 3 gunu gidecegim tekrar cagirdi doktorum. Nelere bakiliyor adetliyken gidildiginde heyecandan unutmusum sormayi🤣 parca alinmadigi icin cok sevindim aklim gitti🤭 G Gzmyts53 Ihlamurseven Ihlamurseven bitliKedi bitliKedi @Fang akgnss akgnss @ZorluBekleyis Q qwertyuop M Mavimiresl ve diger etiketleyemedigim kizlarrrr 🥰🥰🥰
kendim güzel haberler almışım gibi çok sevindim 🥰😍 sanırım adetliyken yumurtalıkların nasıl çalıştığı daha iyi anlaşılıyor. Hormon tahlilleri de hep o zaman istenir ya birbirine bağlantılı olmalı tahminen ne zaman adet tarihin

@dceke @Veziir bitliKedi bitliKedi S sultansultan90 M Mavimiresl ve diğer konuya vakıf arkadaşlarım ☺️ doktor dedi ki FSH 9, lh 9 çok kötü değil ama iyi de değil dedi. 10.gün yumurta takibine mutlaka gelmeni isticem ama pazara denk geliyor, ertesi gün de benim eğitimim var. Riske atmak ve seni boşa yormak istemiyorum dedi. Femara + aşılama olacak ama diğer reglinde gel başlayalım dedi. Bu garantici yaklaşımı da hoşuma gitti. Yumurtlamanı kaçırmış olmak istemem dedi. Yani bu ay da boş geçiyoruz beybiler 🙋
Aynen garantiye al kuzum bu ayı rahat geçir o zaman

Hem de nasıl geliyor var ya. İnadına yapar gibi. Az daha sabır, hadi aşkım bi beş dk daha diye eşim gazlıyor. En son koşa koşa wc de bitiyor hikaye😂
Yaa ahahah dün benide ole kız ama 20 dk tuttum ilişki olmadan gidiyorum ama geliyor işte cok sık gidiyorum ben ya

Canım kizlarrrr 😍 doktordan çıktım. Kolposkopi temiz cikti 🤲😇 parca almaya gerek duymadı doktorum cok ufak bir belirsizlik cikti onun icinde suan parca almaya gerek yok dedi. 6 ay sonra tekrar smear vericem takipte olacağız o ufak bozukluğu. Bu konuda böyle bir 6 ay sonraya atıldı 🙃 sıra geldi bebek çalışmalarına. Adet oldugumda 2 veya 3 gunu gidecegim tekrar cagirdi doktorum. Nelere bakiliyor adetliyken gidildiginde heyecandan unutmusum sormayi🤣 parca alinmadigi icin cok sevindim aklim gitti🤭 G Gzmyts53 Ihlamurseven Ihlamurseven bitliKedi bitliKedi @Fang akgnss akgnss @ZorluBekleyis Q qwertyuop M Mavimiresl ve diger etiketleyemedigim kizlarrrr 🥰🥰🥰
Kuzum çok sevindim herşeyin yolunda olmasına ama takip işini ihmal etme ❤ bende önceki ay gitmiştim ilk kez kan tahlili isteyip hormonlara bakıyo ben vajinal muayene olmuştum bakmıştı ultrasonla

kendim güzel haberler almışım gibi çok sevindim 🥰😍 sanırım adetliyken yumurtalıkların nasıl çalıştığı daha iyi anlaşılıyor. Hormon tahlilleri de hep o zaman istenir ya birbirine bağlantılı olmalı tahminen ne zaman adet tarihin
Ahh canim benim Allah razi olsun 🥰😍Tahminen 3 temmuz canim ama baya ilaclar islemler gördüm etkiler mi bilmiyorum

Kuzum çok sevindim herşeyin yolunda olmasına ama takip işini ihmal etme ❤ bende önceki ay gitmiştim ilk kez kan tahlili isteyip hormonlara bakıyo ben vajinal muayene olmuştum bakmıştı ultrasonla
Ben vajinal muayenemi olmustum amh baktilar sadece bu ay başı belki tekrarlar bilmiyorum ama cok rahatladim ustumden yük kalktı resmen Aralik ayi gibi gidip yine kontrolumu olcam bu korkuyu bir daha yasamak istemiyorum

Laboquick markası çok az bir silinme oluyor ertesi günlerde. Pik i göreli 48 saat oldu test yapmaya devam etsem mi çok yavaş silikleşiyor
Benimki de aynı marka.
Ama ben o kirmiziliga hiç ulasamiyorum.
Ulaştığım hafif kirmizilikta ertesi gün siliklesiyor iyice
Bugünkü testim de baya açık çıktı, zor goruluyor.
IMG_20220625_130303.jpg

Kızlar eşimin ileri hareketli sayısı 0, morfoloji 0 ve toplam 7 milyon spermi çıktı. Bu spermlerinde 4milyonu dağınık hareketli 3 milyonu hareketsiz. Promen K verdi doktor ürolojiye gözükmeli dedi. Bu değerler değişir mi sizce

Ben vajinal muayenemi olmustum amh baktilar sadece bu ay başı belki tekrarlar bilmiyorum ama cok rahatladim ustumden yük kalktı resmen Aralik ayi gibi gidip yine kontrolumu olcam bu korkuyu bir daha yasamak istemiyorum
Güzel haberlerle kuzum inşallah korkutma kendini zihnini öyle şeylerle doldurma güzel düşün yada hastalık hakkında hiç düşünme aklına geldiğini farkettiğinde değiştirip güzek şeyler düşünmeye başla hiç enerjisi bulaşmasın sadece ihmal etme o kadar inşallah sorun cıkmıycak güzel haberler alıcaz eminim❤

Ahh canim benim Allah razi olsun 🥰😍Tahminen 3 temmuz canim ama baya ilaclar islemler gördüm etkiler mi bilmiyorum
Bu aya ya nasip diyelim bata az kalmış zaten kendini sıkı hazırla sonrasına güzel haberlerini alalım inşallah 🌸❤️😍

Benimki de aynı marka.
Ama ben o kirmiziliga hiç ulasamiyorum.
Ulaştığım hafif kirmizilikta ertesi gün siliklesiyor iyice
Bugünkü testim de baya açık çıktı, zor goruluyor. Eki Görüntüle 3089192
Hergün aynı saatte 12 de yapıyorum o saate kadarda hicbir şey içmiyorum fazla sıvı tüketimi sonucu etkiliyor diye senin 15. Gün olmuş olabilir

Kızlar eşimin ileri hareketli sayısı 0, morfoloji 0 ve toplam 7 milyon spermi çıktı. Bu spermlerinde 4milyonu dağınık hareketli 3 milyonu hareketsiz. Promen K verdi doktor ürolojiye gözükmeli dedi. Bu değerler değişir mi sizce
Bence değişir canım kendinin ve eşinin moralini yüksek tutmaya çalış bakalım üroloji nasıl bir yöntem sunacak

Hic üzmeye degmedi kendini bak 🥰 saglikla atlattin bu durumuda, şimdi bebiş düşünsün gelmeyi 👶 Reglyken amh fsh vs bakiyolar genelde hormon testi

X