Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Bence rekor kırdıniz bu kadar erke gebelik öğrenen daha yeni karar verip oluşan pitircigi ogrenmissin , hayırlı olsun yükselir tabiki değeriniz inşallah 5 gün sonra test yapın cikar

Ayniyiz hadi bakalim hayirlisi
Bende bir gün sonra peşinizden geliyorum 2 Temmuz Allah hayırlısıyla sağlıklısıyla hepimizi sevindirsin Belirti falan düşünmeyecektim bu ay söz vermiştim kendime 7 aydır deniyoruz olursa ilk gebeliğim olacak inşallah folik asit dışında bişey kullanmıyorum geçen ay dört gğn gecikme sonunda hüsrana uğradım bu ay ise yumurtlamadan hemen sonra göğüs ortasından ucuna kadar sızı var bugün 7 gün kaldı hâlâ devam ediyor bide eğilince evde iş yaparken sağ kasığım ağrıyor uzanıp dinlenince geçiyor kısmet bakalım bekliyoruz

Adama suç bulup Günahını aldın bak

Bence rekor kırdıniz bu kadar erke gebelik öğrenen daha yeni karar verip oluşan pitircigi ogrenmissin , hayırlı olsun yükselir tabiki değeriniz inşallah 5 gün sonra test yapın cikar
Ayy inşallah içime su serptiniz vallahi
Netten bakınca da 1 ile 5 aralığı negatif kabul edilir yazıyo fakat 2 ile öğrenip yükselip giden de olmuş iyice kafam karışmıştı.
En kısa zamanda Rabbim sizlere de nasip etsin güzel haberler almayı

Canım ben mi yanlış okudum dedim bir kez daha okudum mesajını 2,39 negatif sayılıyor. Daha yumurtlama olalı bir hafta olmuş bence negatif çıkması normal çok erken çünkü. Eğer döllendiyse ve tutunursa değerin artar inşallah. Evet önce budeğeri görüp sonra değeri yükselebilir oldu inşallah sende öyle olursun

Evet doktorda 1,5 üzeri değeri ben pozitif olarak kabul etmeliyim ve sana kas gevşetici bir iğne yapamam şu aşamada sadece parol alabilirsin dedi ama haftaya tekrar kan testini tekrarla daha çok erken bir şey söylemek için dedi .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…