Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Bir doktorun videosunda dinlemştimm akacak meni vajinada durmaz . Sağıklıklı olan spermler zaten yumurtaya ulaşacak kalkmanızda hiç bir sakınca yok diyordu.
Utanarak yazıyorum ama doggy pozisyonunda ilişki olduğunda bi 10 dk o şekilde bekleyince geri akmıyor cok cok az geri geliyor

Yeşerdi bile şenlensin buralar güzel haberler alalim, verelim.

Neyi sknti yaptim biliyomusun? Regl in ikinci günü vajinal ultrason yani benim gibi yogun adetin varsa cok zor olur.
Sormaaaa çok gerginim. İlk defa reglken yapılacak ve acayip yoğun olur. Düşün bu gece ilk geceydi ve ben 6 kez kalkmama rağmen her yerimi batırdım. Çok yoğun olur, 3 gün mecbur olmadıkça sokağa bile çıkmam ben. Ayy rezil olucam

Şuan beni anlatiyosun, bebek bezi koyuyorum bazen. İnsallah sknti olmaz kolayca atlatirsn

Canım amin dua et bana çokça Test yaptın mı?
Bugun 9. Gün yumurtlama akintisi gördüğüm ama 2 gün pikti hemen düşmedi lh dün erken gebelik yaptin negatif zaten cok skldm negatif görmekten Eskiden zevkle yapardim testi her seferinde merakla ama simdi sonucunu bile bile yapıyorum. Ruyamda gordum bugun cift cizgi cikmis predictor de sonra kaset testle teyit etmisim 10 dkka sonra bakmışım silinmeye baslamis ikinci cizgiler vakit gecirmeye calisiyorum boş kalip gebeligi düşünmemek için. Duam seninle ama aklima takilan cok şey var seninle ilgili, örnek vermem gerekirse 2 ay önce cikan bir sürü pozitif test,sonrasi regl olman Mayis topigindeydi sanirim. Ara ara sürekli pozitif cikan lh testlerin ve kaybettigin gebelik. Bence olusacak bi gebeligi engelliyor vücut yolunda gitmeyen bi durum var. Genetik testler falan yaptiriyo ya kizlar acaba sende yaptirsanmi eşinle.

Ya ben cok sık tuvalete cıkıyorum normalde ama su mfklardan sonra daha da sık cıkmaya basladım ilişkiden öncr gidiyorum sonra yaptıktan sonra bildiğin gene sıkısıyorum 20 dk fln tutabiliyorum anca insallah o da yeter

Ooo 20 dk durabiliyorsan daha ne tatlım rahat ol, olmayacaksa amuda kalksak da olmuyor biliyorsun

Canım gideceğim genetiğe İzmir’e gidince. Burda gittim eşimle hala gebe olduğum için yapmadılar. Gittiğimizde ilk işim genetiğe gitmek olacak. İnşallah bizde bir sorun çıkmaz da denemeye gücüm olur. Yok eğer sıkıntı bizdeyse Allah kızıma sağlık sıhhat uzun güzel bir ömür nasip etsin.
İnşallah pozitife döner kuzu testlerin dur bakalım sen çok güzel değerlendirdin Her şey olabilir

partalina_ Veziir bitliKedi S sultansultan90 M Mavimiresl ve diğer konuya vakıf arkadaşlarım doktor dedi ki FSH 9, lh 9 çok kötü değil ama iyi de değil dedi. 10.gün yumurta takibine mutlaka gelmeni isticem ama pazara denk geliyor, ertesi gün de benim eğitimim var. Riske atmak ve seni boşa yormak istemiyorum dedi. Femara + aşılama olacak ama diğer reglinde gel başlayalım dedi. Bu garantici yaklaşımı da hoşuma gitti. Yumurtlamanı kaçırmış olmak istemem dedi. Yani bu ay da boş geçiyoruz beybiler

Kuzum testsiz bir gün geçirecektim sen söyleyince duramadim ama negatif Bat 7 şu saat itibari ile
ay hatırlatmayayım bidaha madem. Ben de yaptım hep negatif. Yıldım yeminle o tek çizgiden olsa çıkardı diye düşünüyorum ben yok heralde. Sol kasıkta batma da oldu bu ay aslında ilk kez ama yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…