Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Amiinn inşallah canım benim

Kuzu ben ilişkiden önce giriyorum hep hemen gelmesin diye böyle olunca 2 saat falan uzanıyorum

Kuzu bu sonuçlar geçen sene ameliyattan önce ki sonuçlar bu değerlerin normalleri 30 larda
Anladım canım ne zaman gideceksin peki kontrole

Kız mutfağa geldim telefonu elimden bırakıp kahve yapamadım daha dur yapıyorum bende Allha sağlık sıhhat versin çocuğuna da inşallah kardeşim de yakında aranıza katılır

Aboow kuruntu yapma kız daha önce gebelik oldu dedin adamda tık olmasa onlar nerden geldi
kaaaççç sene oluyo biliyo musun 2017 şubatta kimyasal geçirdim ondan sonra bi sene falan doğum kontrol hapıyla korundum sonra bıraktım artıkın olmuyo oo 2 buçuk seneden fazla olmuş oluyo ama tabi ben 2 buçuk senedir böyle manyak oldum

En sağlıklısı neyse o nasip olsun Allah sağlığımızı almasın elimizden çok sağol

Kuruntu yapma boşuna bence ilişkiden ilişkiye değişiyor erkeklerin sperm miktarı yani en azından benim eşimde öyle. Böyle uzun zaman olmazsa miktar çok oluyor ama sık sık birliktelik olduğunda az oluyor. Birde şöyle bişey var mesela dün birliktelik oldu ama bu gün tekrar oldu ama tutku heyecan falan daha yoğun olursa ön sevişme uzun olursa o zaman daha da çok oluyor.

benim aklimda sen varsin canim insallah skntisiz bu durumdan kurtulursun biran önce lutfen haberdar et bizi

Bak onu bilmiyodum kuzum ama hamile kaldığım zamanları düşünüyorum da hergün birlikte olmuşuz ama adetin kaçıncı haftalarının olduğunu hatırlayamıyorum ama evet ön sevişme dedin ya evet uzundu olayı çözdüm şuan da ama hiç halim yok o gelip biz yatağa gidene kadar pestilim cıkmış oluyo valla yapsak ta yatsak modundayım

Yeşerdi bile şenlensin buralar güzel haberler alalim, verelim.

Neyi sknti yaptim biliyomusun? Regl in ikinci günü vajinal ultrason yani benim gibi yogun adetin varsa cok zor olur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…