Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Ben de bilsem ne olacağını ah ah çok allak bullak oldum içimde bir kese var değerlerim yükseliyor ama istenilen düzeyde değil. Çok az lekelenmem var inşallah kendiliğinden gider de kürtaja falan tekrar gerek kalmaz 😏
İns ya ama valla bak sanki benım içim dr bi Umut var baska doktora da gitsene

Doktorum bana pazar pazartesi salı ilişki olsun dedi gerisi size kalmış dedi Çarşamba perşembe olmadı cuma akşamı oldu öyle işte 😂🤭 sizin peki
Valla kuZum cuma oldum iğne ,
Persembe ılıskı oldu iğne öncesi
İğne günü olmadı
Cumartesi , pazar
Persembe oldu bizim de

Hafta değil ilk defa mi yaptın sende iğneyi demiştim canm aynen rabbim kısmet eder inşallah da tutar birde senin akintin varmı ben iğneyi olduktan sonra akıntım yok
Benım 2 ci oldu ilkini de Mart da vuruldum Buda ikinci tedavim
Evet iğneden beri var beyaz kremsi de var sumuk gibi de var
Ayrıca adet olcakmıs gibi oluyorjm bugun bişi yok ama bende 😅😅

İlk tutmadimi sizinki peki bide normalde akıntım oluyordu heray iğneden sonra akıntım yok sizde öyle birşey oldumu
Evet tutmadi
Benim de ilk ay akıntım olmadi reglden 2 gün önce akintim başladı ve regl oldum

Bu ay akıntım var ve ağrım pek yok

Kızlar bişey sorucam ilişkiden sonra tuvaleti gelenleriniz oluyomu kaç dk beklemek gerek sizce @miresl @ad000 @Fang @dceke iyilikperisi92 iyilikperisi92 I ipti R Random3 @Veziir Q qwertyuop diğer kızlar
Kuzum bence 5 dk beklemek yeter, biz fazla tedirgin oluyoruz. Bi gebeliğimde biz doktorun verdiği saate göre sabah 6da ilişkiye girdik. Alışkanlık ya bi bastırdı, bi sıkıştım hiç beklemeden koştum hatta o gün eşim delirdi boşa gitti diye kavga etti benimle. Ama o ilişkiden tutmuştu, sonra düşük oldu o başka.. ilişkiden önce mutlaka tuvalete git zaten. Yatabildiğin kadar yat ama yine de negatife şartlama kendini

Çok teşekkür ederim canım amin inşallah❣️

Amin kuzum inşallah

İnşallah gerek kalmaz canım ya vallahi ayrı bir stres oldu banada

İnşallah canım ya

İçine sinen bir doktor bulmana sevindim kuzum bakalım yarın hayırlısı ile sonuçlarına bi baksın inşallah güzel haberler verirsin. Yine aynı ay aşılama olup beraber bekleriz 🥰 Bu arada umutlar her zaman yeşerir 🌿

Ay inşallah hayırlısı ne ise o olsun canım bebiş sağlıklı ise güzelce kesen büyüsün tutunsun sana. Ama hayırlısı değil ise Allahım bebek sana zarar vermeden atılsın vücudundan.

Canım bu sonuçlardan pek anlamıyorum yüksek mi? Neden onkoloji ye devretti
Aşılama nasıl geçti okuyamadım. Başladı senin için heyecanlı günler 🥰 güzel dinlen, iyi düşün, arkandan geliyorum bebeğim ❤️

X