Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Kızlar selam herkese .
Bugün sabah belim tutuldu ve akşama doğru ağrılarım daha da artınca acile gittim bir iğne yaptırma umudu ile fakat göğüslerim de ara ara sızlama kadıklarımda ara ara batmalar hissettiğim için de gebelik şüphem var dedim ve beta hcg bakıldı değerim 2,39 çıktı bu şekilde olup yükselen olmuşmuydu daha bat a 11 gün var yumurtlamayı da ayın 17 sin de görmüştüm yani sadece 1 hafta oldu siz bu işe ne diyorsunuz?
Bence rekor kırdıniz bu kadar erke gebelik öğrenen daha yeni karar verip oluşan pitircigi ogrenmissin ,:KK70: hayırlı olsun yükselir tabiki değeriniz inşallah 5 gün sonra test yapın cikar

Ayniyiz hadi bakalim hayirlisi 🫶
Bende bir gün sonra peşinizden geliyorum 2 Temmuz 😊 Allah hayırlısıyla sağlıklısıyla hepimizi sevindirsin🤲🏻 Belirti falan düşünmeyecektim bu ay söz vermiştim kendime 7 aydır deniyoruz olursa ilk gebeliğim olacak inşallah folik asit dışında bişey kullanmıyorum geçen ay dört gğn gecikme sonunda hüsrana uğradım bu ay ise yumurtlamadan hemen sonra göğüs ortasından ucuna kadar sızı var bugün 7 gün kaldı hâlâ devam ediyor bide eğilince evde iş yaparken sağ kasığım ağrıyor uzanıp dinlenince geçiyor kısmet bakalım bekliyoruz 🌸🤲🏻

Bak onu bilmiyodum kuzum ama hamile kaldığım zamanları düşünüyorum da hergün birlikte olmuşuz ama adetin kaçıncı haftalarının olduğunu hatırlayamıyorum ama evet ön sevişme dedin ya evet uzundu olayı çözdüm şuan da 😂😂 ama hiç halim yok o gelip biz yatağa gidene kadar pestilim cıkmış oluyo valla yapsak ta yatsak modundayım
Adama suç bulup Günahını aldın bak 🤣

Bence rekor kırdıniz bu kadar erke gebelik öğrenen daha yeni karar verip oluşan pitircigi ogrenmissin ,:KK70: hayırlı olsun yükselir tabiki değeriniz inşallah 5 gün sonra test yapın cikar
Ayy inşallah içime su serptiniz vallahi 😍
Netten bakınca da 1 ile 5 aralığı negatif kabul edilir yazıyo fakat 2 ile öğrenip yükselip giden de olmuş iyice kafam karışmıştı.
En kısa zamanda Rabbim sizlere de nasip etsin güzel haberler almayı ❤️

Ayy inşallah içime su serptiniz vallahi 😍
Netten bakınca da 1 ile 5 aralığı negatif kabul edilir yazıyo fakat 2 ile öğrenip yükselip giden de olmuş iyice kafam karışmıştı.
En kısa zamanda Rabbim sizlere de nasip etsin güzel haberler almayı ❤️
Canım ben mi yanlış okudum dedim bir kez daha okudum mesajını 2,39 negatif sayılıyor. Daha yumurtlama olalı bir hafta olmuş bence negatif çıkması normal çok erken çünkü. Eğer döllendiyse ve tutunursa değerin artar inşallah. Evet önce budeğeri görüp sonra değeri yükselebilir oldu inşallah sende öyle olursun 🤲🥰❣️

Canım ben mi yanlış okudum dedim bir kez daha okudum mesajını 2,39 negatif sayılıyor. Daha yumurtlama olalı bir hafta olmuş bence negatif çıkması normal çok erken çünkü. Eğer döllendiyse ve tutunursa değerin artar inşallah. Evet önce budeğeri görüp sonra değeri yükselebilir oldu inşallah sende öyle olursun 🤲🥰❣️
Evet doktorda 1,5 üzeri değeri ben pozitif olarak kabul etmeliyim ve sana kas gevşetici bir iğne yapamam şu aşamada sadece parol alabilirsin dedi ama haftaya tekrar kan testini tekrarla daha çok erken bir şey söylemek için dedi .

X