Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Kızlar merhaba nasılsınız neler yapıyorsunuz benim çocuk düşündüğümden beri yumurtlama döneminde sağ kasığım hep ağrır bunlara ek olarak farklı bölgelerde de ağrılar olurdu bu ay kasık ağrım bile yok sadece akıntım oldu biraz acaba ağrı olmamasi hayra alamet mi diye düşünmeye başladım. Ağrı vardı da ne oldu şimdiye kadar diyorum

Kızlar selam herkese .
Bugün sabah belim tutuldu ve akşama doğru ağrılarım daha da artınca acile gittim bir iğne yaptırma umudu ile fakat göğüslerim de ara ara sızlama kadıklarımda ara ara batmalar hissettiğim için de gebelik şüphem var dedim ve beta hcg bakıldı değerim 2,39 çıktı bu şekilde olup yükselen olmuşmuydu daha bat a 11 gün var yumurtlamayı da ayın 17 sin de görmüştüm yani sadece 1 hafta oldu siz bu işe ne diyorsunuz?

Canım kese oluşmuşsa neden kürtaja gerek duyuyorlar onu anlayamadım bebeğin oluşma durumu yokmu yani sağlıksız bir gebelik olsa vücudun çoktan bi belirti göstermesi gerekmezmiydi lekelenmen ne durumda
Az az lekelenmem devam ediyor canım sata göre 5+3 üm kan değerim 500 küsürlerde normal mi canım? Hani geç döllenme ihtimali de yok bu sebeple sağlıklı değil

Az az lekelenmem devam ediyor canım sata göre 5+3 üm kan değerim 500 küsürlerde normal mi canım? Hani geç döllenme ihtimali de yok bu sebeple sağlıklı değil
Yarın artıcak mı acaba lekelenme canım senin saglıgın için ne hayırlıysa o olsun

bitliKedi kuzum cok üzüldüm cok bakamıyorum buraya S sultansultan90 dan öğrenmiştim gebeliğini
Şimdi ne durumdasın canım benım
Ben de bilsem ne olacağını ah ah çok allak bullak oldum içimde bir kese var değerlerim yükseliyor ama istenilen düzeyde değil. Çok az lekelenmem var inşallah kendiliğinden gider de kürtaja falan tekrar gerek kalmaz

Inşallah gerek kalmaz canım şimdi bekleme zamanı sağlıkla gelsin bebiş kendini yorma
Çok teşekkür ederim canım amin inşallah
Hadi hayırlısı canımm güzel sonuclar insallah
Amin kuzum inşallah
Kuzum cok şükür atlatmissin, histereskopiyi bilmiyorum ama insallah gerek kalmaz. Hadi guzel bekleyise gectik
İnşallah gerek kalmaz canım ya vallahi ayrı bir stres oldu banada
Canım hangi doktora gideceksin inşallah bu ay doktordan olumlu sonuçlar alırsın

Canım inşallah bu aşılama tutar da hiç gerek kalmaz
İnşallah canım ya
İçine sinen bir doktor bulmana sevindim kuzum bakalım yarın hayırlısı ile sonuçlarına bi baksın inşallah güzel haberler verirsin. Yine aynı ay aşılama olup beraber bekleriz Bu arada umutlar her zaman yeşerir
Ay inşallah hayırlısı ne ise o olsun canım bebiş sağlıklı ise güzelce kesen büyüsün tutunsun sana. Ama hayırlısı değil ise Allahım bebek sana zarar vermeden atılsın vücudundan.
Canım bu sonuçlardan pek anlamıyorum yüksek mi? Neden onkoloji ye devretti

Ay inşallah normale döner benimkinde parça gelmişti doktorum tam düşmemiş dedi 3 gün suni sancı vermişti yeni evliydim o zamanlar rahmine dokunmak istemiyorum demişti ve rahmim açılmadı mecburi kürtaja aldı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…