Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Evet minnoşlar yine elim boş dönmüş bulunmaktayım. 353 den 510 küsürler çıkmış.güzel haber dış gebelik değil dedi kese oluşmuş gördük fakat istenilen ölçülerde değil tabi ki..
Salı tekrar çağırdı bu sefer kan bakmayacak sanırım kesenin boyutuna göre hareket edecek kese küçülmüşse vücudun atmasını bekleriz dedi eğer yine kese bu şekilde büyümeye devam ederse kürtaj yaparız dedi. Dilerim vücudum bir şekilde atar @miresl @Mrs Electrical Engineer R Random3 S sultansultan90 @Veziir A ad000 @Cgh Mucizemmm16 Mucizemmm16
Canım kese oluşmuşsa neden kürtaja gerek duyuyorlar onu anlayamadım bebeğin oluşma durumu yokmu yani sağlıksız bir gebelik olsa vücudun çoktan bi belirti göstermesi gerekmezmiydi lekelenmen ne durumda

Hani biyopsi yapılması gerektiği için, başka ihtimalleri gözden kaçırmamak için yapmış olabilirler. Allah karşımıza hep iyiler çıkarsın, bu kadar umutla geziniyoruz boşa çıkmasın
Amiin inşallah canım benim şimdi düzenli olarak gittiğim 2 tane doktor var duruma göre bi ona bi ona gidiyorum biri üniversite hastanesi faik Gürkan yazıcı diğer ctiy Hospital da Türkan saymaz ilhan
benimde çok yüksekti ca 125 değerim nisanda laparskopi yaptırdım hemen normale döndü ameliyat olmalısın nacizane tavsiyem
kistim 7 cm falandı beklersen artık onkolojik hastalıklara çevrilebilir
Canım biz seninle senin ameliyatından önce konuşmuştuk hatırlayamadın sanırım bu değerlerden sonra 2. Ameliyatımı olmuştum jinekolojik onkoloji yapmıştı ameliyatımı hatta sana korkma ben 2 kez ameliyat oldum demiştim.

Arkadaşlar bugün catlatma iğnenin 7 günü ve inanılmaz bir bel ağrım var eğilip kalkamıyorum ilk defa vurdum onun yüzünden mi böyle agri var anlayamadim bilginiz varmı ?
Benim de ilk ay çok ağrı olmuştu canım

Kızlar iğne vurulalı 7 gün oldu
Adet olacakmışım gibi oluyorjm
Bide beyaz krem akıntı var
Sizde durumlar ne

Amiin inşallah canım benim şimdi düzenli olarak gittiğim 2 tane doktor var duruma göre bi ona bi ona gidiyorum biri üniversite hastanesi faik Gürkan yazıcı diğer ctiy Hospital da Türkan saymaz ilhan

Canım biz seninle senin ameliyatından önce konuşmuştuk hatırlayamadın sanırım bu değerlerden sonra 2. Ameliyatımı olmuştum jinekolojik onkoloji yapmıştı ameliyatımı hatta sana korkma ben 2 kez ameliyat oldum demiştim.
İkisinin de adını biliyorum, iyi doktorlar olduğunu söylüyorlar onların da.. bize de yarasınlar kuzum 🥰

Güzel anne adayları, bu gezdiğimiz son topik olsun. Temmuz ayı bize mucizemizi versin, liste :anneadayı: ile dolsun💕 Umutlarımızı, heyecanlarımızı, mutluluğumuzu paylaştığımız, bol pozitifli bir topik olsun.. 🌸
Topiğe katılmak isteyen arkadaşlarım beni etiketleyip BAT tarihini yazarsanız, görüp listeye eklemem daha kolay olur 🥰🙏🏻

🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸

ANNE ADAYLARI 🐣BAT TARİHİSONUÇ 😍
@Fang1 Temmuz
@Helenk1 Temmuz
@tugce21101 Temmuz
@YesiilZeytin1 Temmuz
@Brs16911 Temmuz
@lokum82 Temmuz
@miresl2 Temmuz
@Ozlenenhanim2 Temmuz
@lavinya-2 Temmuz
@nuresmagun2 Temmuz
@Ceren35102 Temmuz
@ucge3 Temmuz
@bugdaycorci3 Temmuz
@Aycoregi13 Temmuz
G Gzmyts53 4 Temmuz
@simcook4 Temmuz
@leRonthavan4 Temmuz
iyilikperisi92 iyilikperisi92 4 Temmuz
@Zennep4 Temmuz
@Rubella864 Temmuz
@littlelazydaisy4 Temmuz
@Feslegeen4 Temmuz
A ad000 5 Temmuz
@sss355 Temmuz
@Petunya5086 Temmuz
@Bio_girl6 Temmuz
caca3344 caca3344 6 Temmuz
@Marget-harry6 Temmuz
@Bebisee6 Temmuz
@anatomim7 Temmuz
Safransari Safransari 7 Temmuz
@Nikinik7 Temmuz
@Edyy967 Temmuz
@Elif_edanur_61_618 Temmuz
@MellyMel_8 Temmuz
@Sevm578 Temmuz
A Arasdefne 9 Temmuz
@tubiiloji9 Temmuz
@ZorluBekleyis9 Temmuz
@smadml9 Temmuz
@Kimdemi389 Temmuz
@Cgh10 Temmuz
@Veziir10 Temmuz
@Hayatlarrr10 Temmuz
@qwertyuop10 Temmuz
@beautifulwoman10 Temmuz
@mucizeyimben10 Temmuz
@bshk1993[/USER]11 Temmuz
@Gurmegelinn11 Temmuz
@Minik2311 Temmuz
Mucizemmm16 Mucizemmm16 12 Temmuz
@akgnss15 Temmuz
Ihlamurseven Ihlamurseven 16 Temmuz
@iremgns16 Temmuz
@thepinklawyer17 Temmuz
@loveprayeat17 Temmuz
@Devakus17 Temmuz
@Safiye1918 Temmuz
@esracaheleyan18 Temmuz
@cerenay00018 Temmuz
@turuncu agac19 Temmuz
@pokuhantes19 Temmuz
@Feyzacim20 Temmuz
R Random3 20 Temmuz
@SerSemAl21 Temmuz
@CloudCloud21 Temmuz
@teacher__23 Temmuz
@Kadermelisa24 Temmuz
@bilemegec24 Temmuz
Ben yazmıştım ama gözden kaçmış sabırım.23 eklermisiniz 🤗

Yumurtaların çatlıyor canım. Benimde 1hafta oldu iğne olalı bugün bendede akıntı vr.yumurtalarım ağrıyor sanki üşütürsünde sanco olur aynı öyle. Bugünü değerlendir 🙃
Ciddi misin yA ay ben cuma vuruldum sen :) tamam değerlendiricem zaten carsmaba yaptık enson

Kız öyle deme ya güzel düşün güzel olsun ❤😊 benim sizden umudum var benim çalışma yapcak bile halim yok hatta kaçıcak delik arıyorum mümkünse😂😂
Kiz aylardır güzel düşünüyorum bişey olduğu yok her ay yumurtlama gördüğüm halde 🙈 işte bekliyorum bende bir ümit 😂

X