Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

senin ne kadar iradeli olduğunu herkes öğrendi geçen ay o kadar iradeli olsam ben de severdim beklemeyi
Ahahahah evet bak unutmamıssın canım ısrarla test yapmadım cnku test yapıp negatifi görmek beni daha cok üzüyor o yüzden en mantıklısı en azından bat gününü beklemek

Yeşerir tabi yeşermez mii hadi inşallah
Yaa tam bende heveslenecektim ama hayallerim suya düştü kuzu o doktor Mersin şehir hastanesindeyken gitmiştim ben yani devlette diye mi bilmiyorum ama çok ilgilenmek istemedi ve bizim yapabileceğimiz bişe yok tüp bebeğe gitmen lazım demişti

Yaaa çok şaşırdım. Herkes devlette bile ne kadar ilgili olduğunu anlatıyor. Sen kötü bir gününe denk gelmişsin galiba

bitliKedi dokotor sonrası haberini bekliyoruz, doğal yolla olur nolacaksa inşallah
Evet minnoşlar yine elim boş dönmüş bulunmaktayım. 353 den 510 küsürler çıkmış.güzel haber dış gebelik değil dedi kese oluşmuş gördük fakat istenilen ölçülerde değil tabi ki..
Salı tekrar çağırdı bu sefer kan bakmayacak sanırım kesenin boyutuna göre hareket edecek kese küçülmüşse vücudun atmasını bekleriz dedi eğer yine kese bu şekilde büyümeye devam ederse kürtaj yaparız dedi. Dilerim vücudum bir şekilde atar M Mavimiresl M Mrs Electrical Engineer R Random3 S sultansultan90 Veziir A ad000 Childdevelopment Mucizemmm16

Allahım ya ne değişik bir durum. kendi kendine atsın inşallah. Bitsin bu süreç de sen de yoluna keyfine bak artık

Yaaa çok şaşırdım. Herkes devlette bile ne kadar ilgili olduğunu anlatıyor. Sen kötü bir gününe denk gelmişsin galiba
Hayatta ki şansım desene valla öyle oldu aslında çikolata kistim olduğu için tüp bebeğe gitmen lazım ama kan tahlili ver önce demişti. Tahlil sonuçlarım da böyle çıkınca direk jinekoloji onkolojiye devretti

Eklentiler

• Screenshot_2022-06-24-16-36-57-97_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
    59,2 KB · Görüntüleme: 40
Arkadaşlar bugün catlatma iğnenin 7 günü ve inanılmaz bir bel ağrım var eğilip kalkamıyorum ilk defa vurdum onun yüzünden mi böyle agri var anlayamadim bilginiz varmı ?

Ama dış gebelik değil kese de oluşmuş mucize bir şekilde büyüyüp tutunur bence ya benim hala bi umudum var neden bi mucize olmasın ki

Canimmm benim yaa inşallah herhangi bir operasyon gerekmeden vücut atar kendiliğinden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…