Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Evet minnoşlar yine elim boş dönmüş bulunmaktayım. 353 den 510 küsürler çıkmış.güzel haber dış gebelik değil dedi kese oluşmuş gördük fakat istenilen ölçülerde değil tabi ki..
Salı tekrar çağırdı bu sefer kan bakmayacak sanırım kesenin boyutuna göre hareket edecek kese küçülmüşse vücudun atmasını bekleriz dedi eğer yine kese bu şekilde büyümeye devam ederse kürtaj yaparız dedi. Dilerim vücudum bir şekilde atar @miresl @Mrs Electrical Engineer R Random3 S sultansultan90 @Veziir A ad000 @Cgh Mucizemmm16 Mucizemmm16
Hey Allahım boş gebelik mi yani hem artıyo hem kese oluşuyo hem sağlıksız diyo nasıl bir iş bu 😔 sağlıksızsa eğer inşallah seni daha fazla yormadan gider canım bunu söylerken bile içim cız ediyo 😔 ama sen sağlıklı ol iyi ol zaten bebiş illa ki gelicek önümüzdeki maçlara bakalım artıkın herşey yoluna girsin çabucak kolaylıkla inşallah 🤲🏻

Ben yumurtlamayı kaçırdım sanıyordum bir kac gün evde yoktum. Geldiğim akşam ve ertesi gün yumurta akı gibi akıntım oldu hemde baya ovulasyon yaptım pik gördüm 😍 biraz geç gördüm, degerlendirdim beklemedeyim artik. Sen ne yaptın?🌸
Oo çok iyi 😍 Hadi güzel haberlerle inşallah kuzum ❤🤲🏻 ben bişey yapmadım ya sanırım olacağına olan inancımı kaybettim olsaydı şimdiye kadar olurdu zaten o yüzden hiç peşine düşmeyi düşünmüyorum artık bıraktım inşallah sizden güzel haberler alırım da mutlu oluruz burda hep birlikte 😍

Evet minnoşlar yine elim boş dönmüş bulunmaktayım. 353 den 510 küsürler çıkmış.güzel haber dış gebelik değil dedi kese oluşmuş gördük fakat istenilen ölçülerde değil tabi ki..
Salı tekrar çağırdı bu sefer kan bakmayacak sanırım kesenin boyutuna göre hareket edecek kese küçülmüşse vücudun atmasını bekleriz dedi eğer yine kese bu şekilde büyümeye devam ederse kürtaj yaparız dedi. Dilerim vücudum bir şekilde atar @miresl @Mrs Electrical Engineer R Random3 S sultansultan90 @Veziir A ad000 @Cgh Mucizemmm16 Mucizemmm16
Ohh buna da şükür diyelim kuzum, en azından hamile kalabiliyorsun bu çok güzel ve sağlığına zeval gelmeyecek. İnşallah kendiliğinden küçülür 🙏
Hayatta ki şansım desene 🤣🤣 valla öyle oldu aslında çikolata kistim olduğu için tüp bebeğe gitmen lazım ama kan tahlili ver önce demişti. Tahlil sonuçlarım da böyle çıkınca direk jinekoloji onkolojiye devretti
Biraz öyle olmuş ☺️ bi de herkesin frekansı tutmaz kuzum yaa bi insana herkes iyi de demez, herkes kötü de demez.

Canım ben idare ediyorum salı kan vermiştim 237 çıkmıştı değerim dün yine verdim 612 iyi mi ilerliyo nasıl bilmiyorum yani 2 gün sonra 612 olmuştu doktora pazartesi yine kan verip öyle gideceğim bekle dedi
Gayet iyi kuzum artması inşallah güzel haberler verirsin bize mutlaka etiketle haber ver ❤❤😍😍

Ohh buna da şükür diyelim kuzum, en azından hamile kalabiliyorsun bu çok güzel ve sağlığına zeval gelmeyecek. İnşallah kendiliğinden küçülür 🙏

Biraz öyle olmuş ☺️ bi de herkesin frekansı tutmaz kuzum yaa bi insana herkes iyi de demez, herkes kötü de demez.
Aynen öyle valla aslında özünde iyi bir doktor Allah var o dönem hiç bir doktor benimle ilgilenmek istememişti tanıdık doktora gittim o bile aynı tepkiyi verdi. Daha önce 1 kez ameliyatım vardı kistim 7 cm di bizim yapabileceğimiz bir şey yok diyorlardı

Oo çok iyi 😍 Hadi güzel haberlerle inşallah kuzum ❤🤲🏻 ben bişey yapmadım ya sanırım olacağına olan inancımı kaybettim olsaydı şimdiye kadar olurdu zaten o yüzden hiç peşine düşmeyi düşünmüyorum artık bıraktım inşallah sizden güzel haberler alırım da mutlu oluruz burda hep birlikte 😍
Valla benimde hiç umudum yok 😂😂

Aynen öyle valla aslında özünde iyi bir doktor Allah var o dönem hiç bir doktor benimle ilgilenmek istememişti tanıdık doktora gittim o bile aynı tepkiyi verdi. Daha önce 1 kez ameliyatım vardı kistim 7 cm di bizim yapabileceğimiz bir şey yok diyorlardı
Hani biyopsi yapılması gerektiği için, başka ihtimalleri gözden kaçırmamak için yapmış olabilirler. Allah karşımıza hep iyiler çıkarsın, bu kadar umutla geziniyoruz boşa çıkmasın

Hayatta ki şansım desene 🤣🤣 valla öyle oldu aslında çikolata kistim olduğu için tüp bebeğe gitmen lazım ama kan tahlili ver önce demişti. Tahlil sonuçlarım da böyle çıkınca direk jinekoloji onkolojiye devretti
benimde çok yüksekti ca 125 değerim nisanda laparskopi yaptırdım hemen normale döndü ameliyat olmalısın nacizane tavsiyem
kistim 7 cm falandı beklersen artık onkolojik hastalıklara çevrilebilir

Kızlar ya abim gelecek bu akşamı ddegerlendiremicem😂 22 Haziran yumurtlamaydi 23 haziran yani dün çatlamaya başladı hafiften siliklesmeye başlamıştı t çizgisi. Dün gece 1 gibi ilişki olmuştu. Bu geceyi degerlendiremicem yani, bi sorun olmaz dimi?

Eklentiler

• IMG_20220624_171720.jpg
    IMG_20220624_171720.jpg
    94,4 KB · Görüntüleme: 33
Gerçekten cok entresan hal almaya basladı canım ya insallah o zaman kendiliginden atsın müdahale olmasın ya sende artık rahatla 😞 böyle belirsizlik de zor kürtaj apayrı zor ztn insallah bir an önce atarsın kuzum

Kuzum inşallah kürtaja gerek kalmaz ve vücudun kendiliğinden atar her şeyin hayırlısı ve sağlıklısı olsun inşallah sağlıkla yeni bir gebelik elde edersin 🤲🏻

Ahahahah evet bak unutmamıssın canım ısrarla test yapmadım cnku test yapıp negatifi görmek beni daha cok üzüyor o yüzden en mantıklısı en azından bat gününü beklemek
😄Ya kesinlikle katılıyorum ama hayatım da kendim kadar iradesiz bir insan daha tanımadım 🤷🏻‍♀️😂🤭

X