Temmuz anneleri haydi bir liste yapalım ne dersiniz ?

ghaneli insallah hayirli haberlele gelirsin belki gelmezsin de sancin tutar bebisini alirsin hayirlisi ile kollarina
dogurun kizlar hadi ben beklemekden yoruldum kim dogurdu diye
hadi siraniz gelsin bizeeeeeeeeee:teytey::teytey:

canim doktorun dün acil sezeryani çikti
gidemedim bugün inşallah bi akilik çikmazsa 6 da randevum varrr
uff kesin alttan muayenede yapicakk
bakalim açilma falan varmi
eğer herşey yolundaysa pazartesiye kadar bekliycem olumsuzluklar oluşursa artik hakkimda hayirlisi

ghaneli merak etme bugün doguma girersin sen bacım :dance:

ghaneli merak etme bugün doguma girersin sen bacım :dance:

kızz sen mümeccinmisin:roflol:
de bakim hele normal mi yoksa sezeryan mıı:roflol:
ayy canım şaka bi yana bunaldım iyice inşallah canım senin dediğin gibi bugün doğururumm

febicim benim kızın ismi sadece zeynep olacak sanırım yarında nüfus cüzdanını çıkaracağız...yarınki değişilikte düzeltirsen sevinirim cnm...

hadi kızlar ya temmuzu yarıladıkk yeni doğum haberleri bekliyoruz...herkese hayırlı doğumlar diliyorum...

gelincik u2rem yaptım düzeltmeleri kızlar.. yarın meraklı ile ghaneli doğurcek ben anlarım ...

febicim benim kızın ismi sadece zeynep olacak sanırım yarında nüfus cüzdanını çıkaracağız...yarınki değişilikte düzeltirsen sevinirim cnm...

hadi kızlar ya temmuzu yarıladıkk yeni doğum haberleri bekliyoruz...herkese hayırlı doğumlar diliyorum...

kız sen daha cıkartmadınmı kimligi yaşına girmesinimi bekliyosun bacım annaa ben dogduktan 2 gün sonra cıkartım hemen:lepi:

kızz sen mümeccinmisin:roflol:
de bakim hele normal mi yoksa sezeryan mıı:roflol:
ayy canım şaka bi yana bunaldım iyice inşallah canım senin dediğin gibi bugün doğururumm

dogrucan bacım suni sancı vericeklerdir :dance:

ben geldiimmm
yine doğurmadim kizlar doktor bakti herşey yolunda dedi.
Perşembe nst em var cumartesi nst em var
pazartesiye kadar gelmzse yatiş yapip suni sanci deneyecek ama ben suni sancidan çook korkuyorummm yaa
inşallah pazartesiye kadar gelir yoksa mahvolurummm

Son düzenleme:
ben geldiimmm
pazartesiye kadar gelmzse yatiş yapip suni sanci deneyecek ama ben suni sancidan çook korkuyorummm yaa
inşallah pazartesiye kadar gelir yoksa mahvolurummm:çok üzgünüm:

ben geldiimmm
inşallah pazartesiye kadar gelir yoksa mahvolurummm:çok üzgünüm:

cnm merak etme banada son konrtolde doktor bir hafta daha gelmez demişti beebek nst ye göre tabi...aama 1 gün sonra geldi bebeğim...inşallah seninde suni sancıya gerek kalmadan kolay bir doğumun olur...herşeyin hayırlısını dilemek lazım tabi...hayırlısı neyse öyle olsun cnm...
:1hug::asigim::1hug:

cnm merak etme banada son konrtolde doktor bir hafta daha gelmez demişti beebek nst ye göre tabi...aama 1 gün sonra geldi bebeğim...inşallah seninde suni sancıya gerek kalmadan kolay bir doğumun olur...herşeyin hayırlısını dilemek lazım tabi...hayırlısı neyse öyle olsun cnm...
:1hug::asigim::1hug:

inşallah canım dediğin gibi olur yoksa ben çook korhkuyorum suni sancıdan tabi herşeyin hayırlısı hayırlısı neyse o olsunn

16temix3.jpg

KIZLAR ZİNEDİLA YOK ORTALARDA HERALDE DOĞURMUŞ OLABİLİR SÖLİM :lepi:

çok güzelmiş listemiz...
çok emek harcanmış belli...eline sağlık canım
ben yeni gördüm

X