Aşılama Temmuz 2014 Aşılama Deneyenler

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
herkese ıyı aksamlar kızlar,

benım asılama tutmadı maalesef.

hıc umudum kalmadı. doktorum bu ay ızne cıkıo bse yapılmayacak.

dıger tekrar dener mıyım bılmıyorum.

para bırıktırıp dırekt tup bebek yaptırmayı bıle dusunuyorum. okul acılınca hıc bse yapamam zor oluo gıdıp gelmek.

sız ne dusunuyosunz kac kez deneyeceksınz asılamayı.

oyle cok yıprandım kı oyle cok yoruldum kı bıraz ara vermeyı bıle dusunuyorumç

ama ara vermenın de bı fayda saglayacagından emın degılım.

umutlu haber var mı

fundacım asılaman olmustur hayırlı haberler ver ıns.

herkese hayırlı geceler arkadaşlar kadir geceniz mübarek olsun Rabbim bu mübarek gecede dualarımızı kabul etsin inşallah.
Biz bugün yine hastaneydik doktorumuzla konuştuk isterseniz 3 aşılamanızı yaparım dedi ama biz istemiyoruz dedik elimize birsürü tüp bebek için kartlar verdi Acıbadem İstanbul tüp bebek medicalpark . acıbademle görüştüm sanırım bu aydan sonra tüp bebek tedavisine başlayacağız.Sorun kimde diye sordu dedim görünen bir sorun yok tahliller rahim filmi sperm testi hepsi normal dedim, sadece yumurta spermle buluşamıyor ozaman dedi baya anlattı .Hakkımız da herşey için hayırlısı..Aramızda hamiş olan arkadaşlarımız da olmuş çok sevindim bir kişiyi gördüm umarım devamını getirirsiniz arkadaşlar dualarda buluşalım yine uğrayacağım hoşçakalın

hayırlı geceler Kadir Geceniz mübarek olsun.

aşılamada 6. günüm zaman geçmek bilmiyor.

Allah Bu guzel ayda Bu guzel mubarek gecede evlat sahibi olmak isteyen tum kardeslerimize hayirli saglikli evlat nasip eder insallah( Her serde bi hayir vardir bunuda unutmamak lazim)

kızlar merhaba ben 16 temmuzda aşılama yaptırmıştım, ancak dün biraz kahverengi bugünde hafif kırmızı lekelenme oldu hiç böyle bişey yaşayan varmı canım sıkıldı :18:

kızlar merhaba ben 16 temmuzda aşılama yaptırmıştım, ancak dün biraz kahverengi bugünde hafif kırmızı lekelenme oldu hiç böyle bişey yaşayan varmı canım sıkıldı :18:
Asilaman hayirli olsun arkadasim, canini sikma. Belki yerlesme lekesidirrrrr =))

Hakkinizda hayirlisi olsun. Medicalparki duymustum ben de . Cok iyi diyorlar ona

canım hayırlısı olsun uzulduım Sen hala denızhana mı gıdıyormusun

Asilamanin tutmamasina uzuldjm arkadasim ama bozma moralini. Insallah guzel gunler gelecek. Ilk asilaman miydi. Benim 2.asilamam . Ama tutmazsa bu -ki insallah tutar ama eger tutmazsa- bi kez daha deneyebilirim asilamayi.
Ve tup bebek tedavisi asilamadan cok daha zorlu bir surec. O yuzden o yola gireceksen de iyice kafani bosalt rahatla ve stresini at ustunden. Guclu olmamiz gerekiyor. Ee ne derler bilirsin Allah dagina gore kar verirmis. Demek ki biz bu sorunlarin ustesinden gelebilecek kadar gucluyuz....

Allah Bu guzel ayda Bu guzel mubarek gecede evlat sahibi olmak isteyen tum kardeslerimize hayirli saglikli evlat nasip eder insallah( Her serde bi hayir vardir bunuda unutmamak lazim)

Amin Allah razi olsun arkadasim agzina yuregine saglik

hmm hadi hayırlısı ayy zamanda geçmiyordur senin

Urban ve ner19min sizden ses çikmıyor durumumuz ne

Arkadasim selamlar, senin bir kizin vardi degil mi. Eger cevabin evetse tedavi ile mi oldu o? Veyine cevabin evet ise ne gibi belirtiler yasadin anlatirmisin biraz zahmet olmazsa. Simdiden tesekkur ederim

Urban ve ner19min sizden ses çikmıyor durumumuz ne
Mrh benim tablodan anlasildigi gibi asisiz oldu Son adetim 27haziran Dun Aksam kahverengi akintim geldi ve devam ediyor Adet oncesi benim kahve gelir Su anda kucuk bi yerde memleketteyim Sanirim tutmadi sabah idrar Negatif Bugun saglik ocagina gitmeye calisicam ama umut pek yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…