Aşılama Temmuz 2014 Aşılama Deneyenler

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
inan hiç bilmiyorum şartları hiç araştırmadım sadece aklımda çocuk olmama şartı gibi bişe kalmış onuda sen dogruladın yani araştırmayarak bişey kaybetmemişim bana uygun değilmiş zaten

sperm yıkama dahilmi 400 e rapor yok derken tüp bebek raporunumu kast ediyorsun yani tüp bebek yaptırmak istesen v-cebindenmi ödiyeceksin

Kızlar son durumumu yazıyorum biliyorsunuz aşılama olmuştum bugün kan tahlili yaptırdım negatif :KK43:

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

bir sorumolacaktı...doktorunuz aşılamaya neye göre karar veriyor...enimkisi aşılama tutmaz deyip dürek tüp bebek dedi :KK43: tüp bebekte cok zor bir süreç ve ağrılı...aşılamada başarızılıkneye göre oluyor acaba bilgisi olan lütfen yardımcı olabilir m???

Merhaba arkadaşlarrrr

Bi kaç saat sonra aşılamam olacak ve çok heyecanlıyım biraz önce sızın tum yazılarınızo okudum ve 2 tane güzel haberı aldım hamıle olan arladaşlar RABBİM yardımcınız olsun çok güzel bır gebeliğiniz olur İNŞAALLAH.
Benim 12.gun bu gun ve aşılamam oluyor 4 gun önce 14mm olmuştu yumoşş 1 tane vardı dr salı gunu gel aşılama yapacağız dedı yanı 14mm olduktan 4 gun sonra yanı bu gun kaç oldu boyu bilmiyorum ama pazar akşamı saat 24:00 da çatlatma iğnemı yaptım.bu arada ben süleymanıye kadın doğumda tesavımı göruyorum 1.ay istedıklerı evrakları temın ettım eahım fılmı vs 1.ayda hemen aşılama raporu çıktı 2.aydada aşılamam oluyor 2.aşılamadan sonrada hemen tüp bebek raporu çıkarıyorlar yanı hiç uğraştırmıyorlar ben 2 ayda aşılama oluyorum hesabını yapın yanı çok hızlılar ve sadece iğnelerın %20 sını ben ödedım oda 130 tl tuttu yanı aşılama için cebımden sadece 130 tl çıktı eger tutmazsa bı dahakı ay 2.aşılama oda tutmazsa bî sonrakı ay tüp bebek bu arada esımdede bende hiç bi sorun yok. Özelde yaptıran arkadaslar bi ilgilenin derim

BU GÜN İÇİN DUALARINIZI BEKLİYORUM HEPİNİZİDE ÖPÜYORUMMMNN

Gunaydin kizlar... Bugun asilama icin rahim cizdirme yapilcakkk... Dua edin olurmu saat:10da cok korkuyorummm... Biran once bu islemler bitsin, dogum korkusunu yasamak istiorum:KK66:))

Günaydın herkeseee

berraksperm yıkama dahil ( sperm yıkama 200 - aşılama 200 ) toplam 400 tl iğneler ekstra aldım, raporda hani aşılama raporu çıkarıyolar yaa iğneleri ucuz almak için onu yapamadım ben olmuyor dedi doktorum..

tuğçe hayırlısı olsun inşallah önümüzdeki ay kendiliğinden gelir bebişin

evrakcu; sendeki sorun ne bilmiyorum ama misal ben ve eşimde hiçbir sorun yok 2 yıl olacak korunmasız ilişki yum. takibi olmuyor olmuyor.. dr. artık bunu deneyelim dedi.. mesela eşinin ileri hareketinde sorun varsada aşılama çok uygundur..

ccilem; çok teşekkürler bilgi için çok iyiymiş yaaa bunu öğrendiğim iyi oldu ama ben devlette işlem yaptırmıyorum ilgisiz olduklarını düşünürüm hep sen işlemini yaptırınca ki öncedende gitmişsin hep memnunsunda aşılamadaki yaklaşımları filan nasıl olacak sonrası bilgi verirsen sevinirim canım
bol şans. hayırlısı olsun Allah yardımcın olsun canım

eymen Allah yardımcın olsun o nasıl bir işlemmiş anestezilimi çıkınca bilgi verirsin..

Son düzenleme:
Gunaydin kizlar... Bugun asilama icin rahim cizdirme yapilcakkk... Dua edin olurmu saat:10da cok korkuyorummm... Biran once bu islemler bitsin, dogum korkusunu yasamak istiorum:KK66:))
Allah yardimcin olsun bir çizilmediği kalmişti( garibin)
Anne olmak için ne acilar çekiyoruz anne olduktan sonra öyle yine babalar neyapiyor ohhhh kolay yoldan baba

fitil ne için cems, progestan fitil mi diyosun acaba :44: senin her şey doğal yolla olmuş anladım. ilişki hariç tabi. hayırlısı olsun. bu şekilde deneyen hekimler de var. ovülasyon sorunu yoksa gereksiz hormon yüklememek için önce bu şekilde deniyorlar, sonra kaliteli yumi geliştiğinden emin olup şansı da artırmak için ilaç desteğiyle denemeye geçiyorlar. inşallah gerek kalmaz sen de ikinci denemeye :KK16:

bende hersey normal seyrinde heralde ondan vermedi diye düşündüm bilemiyorum artık inşallah gerek kalmaz başka birşeye:) fitil progestanın harıcındee donaxıl gibi bişeydı adı ben 16 sında aşılama yaptırdım 18 i progestana baslayalım dedı 21 i de fitile değişik ileliyoruz biz :)hakkımızda hayırlısı , buaradaaaabelrti falan bişeyde yokk sizlerde varmı kızlar ?

Yok canım kan tahlili yaptırdım 1.20 çıktı değerim adetlerim düzensiz normalde :KK43:

Yok canım kan tahlili yaptırdım 1.20 çıktı değerim adetlerim düzensiz normalde :KK43:

Dr aradin mi düzensiz olsada asilamada zamanında geliyor diye biliyordum geç döllenmiş falan olabilirimi acaba bundan sonra pozitif görmek istiyorum tabloda insallah

Dr aradin mi düzensiz olsada asilamada zamanında geliyor diye biliyordum geç döllenmiş falan olabilirimi acaba bundan sonra pozitif görmek istiyorum tabloda insallah
canım şimdi doktora gidiyorum bilgilendircem seni :)

QUOTE=tanti;36252071]Kizlar bi sorum olacak, kac asilamadan sonra tup hakkimiz oluyor 2mi 3mu?[/QUOTE]

2 asilamadan sonra

X