Aşılama Temmuz 2014 Aşılama Deneyenler

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Kizlaaaaaaarrr bisey sorucam. Benim 3 tane yumurtam vardi.biri 25mm ikisi 8 mm. 25 olan sagdaydi.
Bugun sol tarafimda yumurtluyormusum gibi agrim var. Acaba o 8mm olan yumurtlar buyuup catlayabilor mi kendiliginden

çatlamışmıdır bilmem ama benim sağ tarafımda hiç yumurta yok bazen sağ kasımdada ağrı oluyo

Merhaba arkadaşlar. Bende bugün ilk aşılamamı oldum. Doktor progestan verdi sabah akşam onu kullanacagim. Beklemek çok sıkıcı. İnşallah pozitif sonuçlari alırız hayırlısıyla :-)

buna daha önce göz atmıştımda biraz burda aşılama olan yok sanırım aşısız hamile kalmışlr

evet detaylı okumadım tamamını, sadece göz attım ama ilk klomen denemesinde gebe kalmış bu topikteki bazıları. Topik sahibi de dahil :21:
bu arada bnm de yumi sol overdeydi ama sağ overde de ağrı başladı dünden beri. :KK55:

Merhaba arkadaşlar. Bende bugün ilk aşılamamı oldum. Doktor progestan verdi sabah akşam onu kullanacagim. Beklemek çok sıkıcı. İnşallah pozitif sonuçlari alırız hayırlısıyla :-)

hoşgeldin selindan :KK48: bilgilerini verirsen listemizde yer verelim sana da :112: (ilk sayfada tablomuz var)

evet detaylı okumadım tamamını, sadece göz attım ama ilk klomen denemesinde gebe kalmış bu topikteki bazıları. Topik sahibi de dahil :21:
bu arada bnm de yumi sol overdeydi ama sağ overde de ağrı başladı dünden beri. :KK55:

temmuz uğursuz aymıdır nedir henüz hamilemiz olmadığına göre

:KK14:
tamam, heyecan dorukta yavrım gözümüz sende :KK53: hayırlı haber inşallah!
Folikcim kırmızılar geldi canım bugün.:KK14:Aşılamanın 16. Günü oluyor.Yani bu demek oluyor ki iğneden 36 saat yumurtlamadım değil mi?Daha geç yumurtladım.:26: Bu durumda aşılamadan sonra ilişkiyi boşlamamak lazım kızlar.Yardırın gitsin :KK9: Dua ediyorum sizin için.Umarım topic imiz bundan sonra bereketlenir:KK54:

Simdi kuran okudum hepimiz icin dua ettim Allahim kabul etsin beklemek sıkıcı yari ümitli yari ümitsizim bilmiyorum :KK43: bakalim ne olacak benim bugun 2.gunum kacinci gunde test yapmaliyim? Buarada ben devamli istirahat halindeyim is yapmiyorum

Folikcim kırmızılar geldi canım bugün.:KK14:Aşılamanın 16. Günü oluyor.Yani bu demek oluyor ki iğneden 36 saat yumurtlamadım değil mi?Daha geç yumurtladım.:26: Bu durumda aşılamadan sonra ilişkiyi boşlamamak lazım kızlar.Yardırın gitsin :KK9: Dua ediyorum sizin için.Umarım topic imiz bundan sonra bereketlenir:KK54:

Amin insallah hamilelik haberleri sirayla gelirr

demeee :KK25: sağlık olsun catlove'cim. düzenli ilişki önemli evet ama yumi aşılamadan sonra çatladıysa bile içerde askerler kol geziyordu yani yumi geldiğinde. demek kısmet deilmiş cağızım. sıkma tatlı canını. sağlık olsun ..:KK71:

Simdi kuran okudum hepimiz icin dua ettim Allahim kabul etsin beklemek sıkıcı yari ümitli yari ümitsizim bilmiyorum :KK43: bakalim ne olacak benim bugun 2.gunum kacinci gunde test yapmaliyim? Buarada ben devamli istirahat halindeyim is yapmiyorum

Allah razı olsun, Allah kabul etsin adno'm. yarı yarıya ümitli olmak iyidir. dengede tutmak hayal kırıklığını azaltır diye düşünüyorum. Ben çok dinlenemiyorum ama sen iyi yapıyorsun. 12. gün ideal bence test için.

Allah razı olsun, Allah kabul etsin adno'm. yarı yarıya ümitli olmak iyidir. dengede tutmak hayal kırıklığını azaltır diye düşünüyorum. Ben çok dinlenemiyorum ama sen iyi yapıyorsun. 12. gün ideal bence test için.

Tmm canım sen calisiyormusun? Dinlenmeye ozen goster canm ya bende calisiyordum izine ayrildim isim cok agirdi benim surekli ayaktaydim oyuzden yatmasamda is yapmiyorum esim saolsun iste birseyler yapiyor gerci olcak olduktan sonra olur o her sekildede Allah büyük iyiki sizler varsinizda dertlesiyoruz

Allah kabul etsin inşallah dualarımızı dr kaçıncı günde test yap dedi benimki 15 gün bekle dedi. 15. gün adetimin 27. günü oluyo 28-30 günde bi adet oluyorum 30 günün dolmasını beklesem diyorum ama o kadar sabredemem heralde :KK52: bende sürekli evdeyim zaten hareketli bi hayatım yok yatıyorum yada pc başında oturuyorum

Hayirlisi olsun çok üzüldüm.asilama yaptirmadan veya sonra baktirdinmi çatladimi diye bu işte bir yanliş yapilitor ama anlamadim hiç tutan yok yaa

X