Aşılama Temmuz 2014 Aşılama Deneyenler

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

eklendin, hoşgeldin adno, aşılaman hayırlı olsun inşallah

Bu mübarek günlerde ve bu mübarek cuma aksaminda Rabbim kucaklarimiza sağlıklı,hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah tez vakitte...
Amin..

amiiinn

Ben de 6 gün diye biliyorum canım.Bizzat doktorun ağzından duydum hatta.Bu arada ben henüz adet olmadım Folikcim olursam haber vericiim.Yarın 15. Günüm.Ama olcam gibi cnm

tamam, heyecan dorukta yavrım gözümüz sende hayırlı haber inşallah!

ya bu kadar talihsizlik olur mu dün adet oldum bugün randevu için arıyorum ve doktor bayram sonuna kadar izinli temmuz ayı benim için hayal oldu..

olsun mevanur, zamanı var demek ki. dee anlamadığım başka dr. yok mu yerine bakan / tedavine devam edecek :44:

Rabbim hayırlısını nasip etsin inş sonuç pozitif olur :18:

6 -7 ay kadar önce ilk aşısız klomen denememde çatlatma iğnesinden sonra bana da vermişti dr. özele gidiyordum o zmn. ama şimdi devletteyim. kendim sordum gerek yok dedi dr. ben eksik hissetmedim şahsen zahmetli geliyo ilaç kullanmak ya da jelin akıp kokmasıyla uğraşmak

Belirsizlik ne kadar kötü bişey ya rabbim sen senden isteyenlerin sana sığınanların bütün dualarını kabul et

estağfurullah cahillik demeyelim de, olur bazen öyle düşünemez insan bi an boş bulunur sadece bu süreçte biraz daha özenli hareket etmeliyiz sanırım :106: sonra kendimize kızmamak için

hayırlı olur inşallah ccilemm, düzeltmeyi yaptım. duan için de amin dedim

Bende 15 dakik yattim catalda kalkinca hic bisey akmadi geriye ins.olur bugun 11.30 da oldum bende buarada benimde ismim halide :)

Merhabalar adasimm =) hakkimizda hayirlisi olsun insallah seker. Ya valla benim kafamda soru isareti hala erkenden kalkmak.
ama sonra diyorum ki arastirma hastanesindde prof yapti sonucta ve tup bebek merkezi profu. En nihayetinde biligordur diye dusunup kendimi rahatlatmaya calisiyprum.

Dua etmekten başka bir şey gelmiyor elimizden. Elimizden geleni yapmaya çalıştık. Bundan sonra sonrasıiçin Allah ol diyecek ki olucak. İnşallah kaderimizde vardır hamile olmak, sağlıklı sıhhatli ve hayırlı evlat sahibi olmak. Dualarımız tam olmalı Allah herkesin gönlüne göre versin.

Gercekten cok haklisin canim. Biz derdimizn dermanini bulmak icin kosturuyoruyoruz. Mevla verecek ki bizde dunyanin en tatli meyvesini tadabilelim. Anne olabilelim. Insallah isteyip dileyen herkese mevla nasip eder icinde de bizlere

Stres yapma canım sonuclarimiz inşallah pozitif olur adaşımm :)

Hepinize teşekkür ediyorum arkadaşlarm inşallah hepimiz o pozitif haberini alırız Rabbim ol der olur inşallah çok dua edelim birbirimize vede ümitsiz düsünmeyelim sonuc olumsuz olursada kendimizi bırakmayalim yola devam:)

cnm ilk çatlatma iğnesi veriyorlar olmazsa aşılamaya yönlendiriyorlar bizz eşimle istemedik direkt aşılama istedik zaten allah gsretmesin olumsuz bir sonuç olursa 2. aşılama denemiycem hemen tüp bebeğe gidicem

anladım cnm dr bana da pek önermedi ameliyatı ama başka drlar ol şu kadar fiyatı bu kadar şöye iyi fln dediler ama araştırma hastanesinde hormonların normal kendiliğinden hamile klmaya çalış yumurta rezervin azalabilir dedi gönderdi zaten işide çok ticarete dökmüşler şuanda pek aşılama için maddi durumum yok başta bir iş bulup çalışmam lazım ama çatlatma iğnesini denicem
inş. seninde tutar bebişin tüpe fln gerek kalmaz

Allah tm isteyenlere versin inş.

Amin canım inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…