Aşılama Temmuz 2014 Aşılama Deneyenler

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
10 gün uzun ya, 5-6 günde tamamlıyo olması lazım, bu yüzden zatn yerleşme kanaması o günlere denk gelmiyor mu ztn. :44:
Ben de 6 gün diye biliyorum canım.Bizzat doktorun ağzından duydum hatta.Bu arada ben henüz adet olmadım Folikcim olursam haber vericiim.Yarın 15. Günüm.Ama olcam gibi cnm

senin lekelenmenmi oldu aşılamadan geldiğin gün değil dimi hani tahriş olup falan ne zaman oldu lekelenmen buraya yazdınmı ben nası kaçırdım mantıklı aslında aşılamadan hemen sonra tahrişden olmadıysa neden yerleşme olmasın süpermiş doktorda olabilir demiş hadi inşşş

ya bu kadar talihsizlik olur mu dün adet oldum bugün randevu için arıyorum ve doktor bayram sonuna kadar izinli temmuz ayı benim için hayal oldu..

yok canım ikimizdede sorun yok en kötüsüde o değilmi zaten.en azından sorun olsaydı onun üzerine düşerdik ama yok.temmuz 12 de oldum aşılama daha bu gün 7. gün daha çok erken olsada çıkmaz.zaten ki umudumda yok.Allahım duy artık sesimizi.

bi kaç kişi aşılamadan sonra progestan kullandığını yazmış herkes kullanıyomuı bu ilaçtan doktor bana ilaç kullanmana gerek yok dedi kendimi eksik hissettim böyle :111:

merhaba aşılamayı özelde mi yaptırıyorsunuz fiyatları ne kadar çok pahallımı

sperm yıkama 200 aşılama 400 çatlatma iğnesi 68,5

Ya arkadaslar ben asilama gunu ilk oldugu icin olurya agrim olur hafifletsin diye agri kesici ictim sonrasinda ogrendimki megersem agrikediciler yumurtlama zamani yumileri olumsuz etkileniyormus, kendime nekdr kizdim solendim bilemezsiniz neyse cahillik dedim hep tup bebek arastirdim onu yaparim diye doktor asilama dedi.

simdi agri kesici icme durumum var artik icebilirmiyim yoksa buda sorun olurmu devlette artilari eksileri oturup anlatmiyorlar bilen varsa cvp verebilirmi?

Allah razı olsun annendende sendende

Merhaba arkadaşlarrr

Folikcim benım aşılama 22 temmuza alındı.şimdi dr çıktım yumoşum 14 mm olmuş salı gel aşılamamı yapalım dedi.çok heyecanlıyım
Berrakcım annene sölermisin benim içinde dua etsın ☺️☺️☺️

Arkadaşlar hepiniz için dua edeceğim RABBİM tez zamanda o müthiş duyguyu tattırsın hepimize AMİN.
Gelişmeleri yazacağım

Asilamanin ilk günlerinde çok heycanli ve mutlu oluyorsunda sonuna doğru insanin içini bi hüzün kapliyo (

bana doktorum minoset iç demişti canım başka bir ağrı kesici içme istersen olur mu

Asilamanin ilk günlerinde çok heycanli ve mutlu oluyorsunda sonuna doğru insanin içini bi hüzün kapliyo (

Sanhat sen de 9 temmuzda asilama oldun demi.listede gordum ismini.herkes belirtiler yazmis benim agrimvar biraz bu tutmadigini mi gosteriyo acaba bi bilgin var mi

Canim benim bu 2. Asilamam ikisi arasındaki tek fark biraz ayakta fazla kalinca kasiklarim agriyo başkada bisey yok sen kafani boyle şeylere takma herkeste belirtiler farklı oluyor bence

Benim de agrilarim oldu kasiklarda batma ama sonuc negatif agrisi batmasi olup hamile olanda var ayni durumlari yasayip regl olan da o yuzden kendinizi baska biriyle kiyaslamayin ki sonuc hayal kirikligi olmasin.insallah asilamaniz tutar dualarim sizinle ..

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

herkese merhaba folik çok güzel olmuş tablo benide eklersen çok sevinirim 5 temmuzda aşılamam oldu purepon kullandım ve ilk denememiz

Arkadaşlar benide listeye eklermisiniz? Bugun aşılamam oldu 9 yıllik evliyim bende bir problem yok esimde morfoloji de biraz sorun var kasiklarimda hafif agri var bakalim ins.olur 5 gun sabah ve aksam gunde 2 kere femara isimli hap kullandim carsamba aksami ovitrelle ignemi oldum bugunde saat 11.30 da aşılamam oldu bu ilk aşılamam bursada U.Ü.T fakültesinde yaptirdim hepimizin sonucu pozitif olmasi dilegimle arkadaslar...

hakkımızda hayırlısı.bnmde cok fena kasık ağrılarım var.yarın test yaptırcam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…