Aşılama Temmuz 2014 Aşılama Deneyenler

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Mrh kizlarrrTam 7gundur igne vurdurdum *Yarinyani c.tesi yumurta olusumu var mi buyuklugu nedir ogrenicem ins Allah ins hayirlisini verendir...

hayırlı olsun cnm, inşallah yeteri kadar büyümüştür yumiler. nerdesin bu arada, nerde yaptırıosun?

Kızlar bir şey soracam yarın iğnesi yapacam normalde iğneyi 3 ile 4 arasında r saatte yapıyordum yarın oruç tutup iftarda yapsam iğneyi bir sıkıntısı olur mu sizce.......

bugün klomene başladım cuma günü kontrol var ve ben doktora oruç tutmama engel bişey olcakmı diye sormayı unuttum

bende dün öğlen itibariyle oldum aşımı... artıkkk hayırlısı.....

Mrh kizlarrrTam 7gundur igne vurdurdum *Yarinyani c.tesi yumurta olusumu var mi buyuklugu nedir ogrenicem ins Allah ins hayirlisini verendir...

Hayırlısı olsun Sonrada aşılama günü belirlenecek ve benim gibi sende bekleyenler kervanına katılacaksın

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

kızlar an itibariyle bugün aşılamam oldu Emek hoca herşey yolunda dedi dualarınızı bekliyorum

kızlar an itibariyle bugün aşılamam oldu Emek hoca herşey yolunda dedi dualarınızı bekliyorum

Hayırlısı olsun kaçıncı günde aşılma oldun. Bende pazartesi doktora gidicem yumurta takibi için. İnşallah 15 gün sonra hayırlı haber alırsın

Hayırlısı olsun kaçıncı günde aşılma oldun. Bende pazartesi doktora gidicem yumurta takibi için. İnşallah 15 gün sonra hayırlı haber alırsın

canım haziran 24 regl Oldum 29 unda ganolf denen göbekten Yapılan iğneye başladım bugünde aşılama yapıldı işte güzel dileğin için teşekkür ederim inşallah rabbim cümlemize tattırır anneliği

7gunun ardindan *en buyuk yumurtam 15mm olmus *2gun daha igne vurinup ins catlatma ignesi vurdurucam

Ist dayim doktorum igneyi receteye yazdi Kendi yapmiyor Herhangi br yere kalcadan vurdur dedi ben de saglik ocaginaki aile hekimlihindeki hemsireme vurduruyorm

Slm kızlar. Ben aslında haziran ayında aşılama olacaktım 1,5 kutu klomen kullandım. 1. Kutuda istenilen boyutlara ulaşmamıştı yumurtalar yarım kutu daha kullandım ve 2 tane 22 mm geçen yumurtam oluştu ve dr. fazla büyüdüğünü söyleyip aşılama yapmadı. Çatlama iğnesi vurup doğal yollardan denememizi istedi. Bugün 27. Günüm ve adet olmadım test yaptım sonuç negatif normalde adet döngüm 24 gün. Allah isteyen herkese versin çok ozeniyorum isteyipte hemen hamile kalanlara

Herşey de vardır bir hayır.kimsenin elinde olan bir şey değil. Mevlam nasıl yazmışsa kaderi o olacak. Bizler elimizden geleni yapacağız. Gerisini Allaha tevekkül edeceğiz. Allah herkesin duasını kabul eder inşallah.

selam bende 3 temuzda aşılamamı oldum 15 temmuzda kandan baktırcam günler geçmek bilmiyor skıntıdan patlıyorum
her şey gözümde büyüyor nasıl geçecek bu son 9 gün

selam bende 3 temuzda aşılamamı oldum 15 temmuzda kandan baktırcam günler geçmek bilmiyor skıntıdan patlıyorum
her şey gözümde büyüyor nasıl geçecek bu son 9 gün

Merhaba bir birimize çok yakınız bende 2 Temmuz'da oldum aşılamamı doktorum 14 Temmuz'da yapabilirsin dedi beklemek ve sürekli vücudunu dinlemek daha kötü bende pek bir değişiklik olmadı arada bıçak saplanır gibi sağ kasığıma giren ağrıdan başka anlık bişey hemen geçiyor sende bir değişiklik varmı?

Merhaba evet yakınmışız bir gün arayla aşılama olmuşuz. Bende adet öncesi belirtilerinin hepsi mevcut bel ağrısı mide bulantısı

hafiften sancı ama bunlardan ayırt etmek bence imkansız. Benim doktorum 15 temmuzda kanda baktır dedi senin ki hangi tarihi söyledi

ve ilk aşılamanmı

Evet ilk benimde 14 Temmuz'da baktır dedi...

Kusura bakma 14 temmuz yazmışsın zaten kafam o kadar dolu ki okuduğumu bile anlayamıtorum çok stresli bi dönem karakter olarak

beklemekden nefret ederim otobüs beklerken bile gerilirim birde böyle birşeyi beklemek beni maaf edeiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…