Aşılama Temmuz 2014 Aşılama Deneyenler

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
merhaba kızlar cumartesi aşılama transferim olacak inşallah şimdilik harşey yolunda dualarınızı bekliyorum rabbim bu güzel ay hürmetine hepimize analığı tatdırsın

günlerdir aradığım başlık tamolarak buydu sanırım temmuzun ilk aşılaması benden çünkü daha dün oldum buradan konuşup tertleşmek belirtileri paylaşmak isterim...

aramıza hoşgeldiiin o zaman ilk müjde de senden gelsin innşşalllaahhh nerdesin arkadaşım nerde oldun aşılama? kaçıncı denemen?

merhaba kızlar cumartesi aşılama transferim olacak inşallah şimdilik harşey yolunda dualarınızı bekliyorum rabbim bu güzel ay hürmetine hepimize analığı tatdırsın

sen de hoşgeldiiiiiiin Allah yardımcın olsun arkadaşım, her şey gönlünce olsun inşallah! sen nerdesin? ben daha yarın başlıyorum klomene kısmetse..

kızlar benim 2 . aşılamam olacak cumartesi inşallah.... ilk denemem Olumsuzdu ilk denememi özel hastanede yaptırdım ve hiç memnun kalmadım doktorun elinde resmen kobaydım şimdi ikinci denememi kocaeli üniversitesi tüp bebek Merkezinde yigit hoca yapacak ÇOK memnunum ilgisinden Allah ondan razı olsun inanın üniversite hastanesi hem daha detaylı araştırıyo hem daha ekonomik hem daha başaralı ve en önemlisi seni insan gibi görüyorlar

inşallah canım hepimiz güzel haberler alırız benim ikinci aşılamam kocaeli üniversite hastanesinde olacak transferim cumartesi günü inşallah dualarınızı bekliyorum

yarın sabah ilk aşılamam olacakkk heyacanlı ve stresliyim.....

Selam kızlar bende nasip olursa bu ay aşılma yaptıracak iğne kullanıyorum. Pazartesi kontrolu olacak daha önce 2010 Ekim ayında aşıla yaptırdım çok şükür bir kızım oldu şimdi ikincisi istiyoruz. Rabbim nasip eder inşallah. Ramazan ayı hürmetine. Rabbim dualarımız kabul etsin.

amiiiiiiin... benim ilk aşılama antalyada özel bir hhastanede yaptırdım birde 5 yaşında oğlum ona ilk ayda hamile kalmıştım ama bu öyle olmadı zorladı bizi bakalım14 temmuz test günüm hayırlısıyla....

günlerdir aradığım başlık tamolarak buydu sanırım temmuzun ilk aşılaması benden çünkü daha dün oldum buradan konuşup tertleşmek belirtileri paylaşmak isterim...

kızlar tuzsuz yenilirse ve bol su tüketilirse çok az kilo alınıyor

kızlar hoşgeldinizzz hadi hayırlısı siz en taze aşılamacılarsınız çok heyecanlıyım yaaa inşallah temmuz bize uğur getirir hepimizin aşılaması tutar

halemoon neler yaşadın nasıl geçti anlatsana canım

senfatma dediklerini dikkate alalım canım çok sağol

mmee bizi gelişmelerden haberdar et

hepimiz için hayırlısı olsun kızlar bende regl olmayı bekliyorum ağrıları geldi kendi gelmedi bi gelseydi bende hemen dr. uma koşacağım

Aslında benim biraz moralim bozuldu çünkü doktor operasyondan sonra ameliyata girdi beni bir salak stajyer hemşireye bıraktı kız beni masadan indirirsen düşürdü çok sinirim bozuldu ama yapacak bişey yok nasipte ne varsa o olur diye düşünüyorum şimdi çok taktım ama unutmaya çalışıyorum o olayı

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

masadan nasıl indirdiki canım onun yardımı olmadan inemiyormusun çatal yada sedye dışında bi yatakmıydı o
kaç dakika kaldın peki operasyondan sonra
kötü düşünme canım inşallah tutar hiç belli olmaz bu işler

Hani şu muayene masası varya operasyonu yaptı beni hiç kaldırmadan bir aparat koydu ayaklarımın altına yani çatala el yapmış oldu meğer o ek çıkıp takılan bir parçasıymış elimden tuttu inin dedi yerde merdiven var ama görüp uzanabilwceğim yerde değil merdiveni ararken tökezledim kız özürdiledi durdu ama ne snlamı car yok ben stajerim bilmiyordum nasıl indirileceğini falan dedi

Bu arada masada yarım saat kadar kaldım

Bu arada masada yarım saat kadar kaldım

offf can sıkıcı bir durum ama unut canım düşünme bunu
ne emekler ne umutlar bağlıyoruz ama işte çıkıyor birşey bende bu ara inanılmaz stresliyim hatta eşimlede aram bozuk nasıl yapacağım bilmiyorum halbuki kafa olarak çok rahat olmamız lazım off yaaa

Aynen öyle kısmet işi bu bence sen ne yaparsan yap git yumurtanın önüne en kaliteli spermleri yerleştir yinede olmuyorsa vardır Rabbimin bir bildiği... Eş konusuna gelince merak etme yalnız değilsin en fazla desteğe ihtiyaç duyduğum anlarda herzaman canımı sıkmıştır sağolsun.,,

doğru söylüyorsun kendimi paralıyorum ama yok olmuyor hemde hiç bir sorun olmadığı halde
evet hep bu zamanlarda oluyor zaten keşke oluruna bırakmayı becerebilsek kendimizi paralıyoruz

inşallah canım hepimiz güzel haberler alırız benim ikinci aşılamam kocaeli üniversite hastanesinde olacak transferim cumartesi günü inşallah dualarınızı bekliyorum

Hakkında hayırlısı olsun cnm, Rabbim aratmasın inşallah

ayy oldun mu mmee anlat hadi nerde oldu, nasıl oldu

hoşgeldin cnm sen orta asyalısın sanırım şükür ki bir kızın var, Allah ikinciyi de nasip etsin inşallah

Nazli olacak demek kız olacak bu sefer hayırlısı cnm, odaklanma, kafanı dağıtmaya çalış

takma kafanı cnm, bir şey olacaksa ne engel olabilir ki, bu küçük hadise mi kısmetse gelir Şam'dan Yemen'den, kısmet değilse ne gelir elden!

noldunuz kız

inşallah olmazsın 9 ay Allahım ya Rabbim inşallah

Çok teşekkür ederim canım bende senin gibi düşünüyorum şimdi buarada ben purogestan kullanıyorum sabahtan beri yerimden kalkasın gelmiyor çok halsizim iftarada az kaldı artık kalkmak lazım...

Mrh kizlarrrTam 7gundur igne vurdurdum *Yarinyani c.tesi yumurta olusumu var mi buyuklugu nedir ogrenicem ins Allah ins hayirlisini verendir...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…